Як позбутися від минулих відносин?





Іноді минулі перерви в ваш будинок непрошуються. Ви не чекаєте, ви не зателефонуєте, ви навіть не пам'ятаєте. Як ви думаєте. І один день...

Одного разу у вас буде мрія, де ви 16 і поруч з вашим першим коханим. І ви робите щось разом, спілкуйтеся, все одно люблю один одного. Ви прокидаєте в холодному поті. Ви йдете до дзеркала і ви, дякуємо Богу, є те ж тридцять з хвостиком. Поблизу коханого чоловіка. Ваші діти в іншій кімнаті.

Але це мрія, здається, підняти щось у вас, хвилює довго забутого, довго здавалося б, бути досвідченим. Ви повернулися до думки – це сталося? Що буде так? Неспокійний, і він будує фантазії легко і швидко. Тепер ви думаєте, що якщо ви не сказали, що це тоді, не зробив це, ви можете ...

Або ж, можливо, у вас був перший чоловік. Чоловік, який ви любили з усім серцем, але не розуміли, що ви руйнували стосунки. Ваша підозра, ревнощі, контроль. Чи не дадуть йому достатньо часу і уваги. Ти можеш мати дітей, що залишилися. Як пам'ять про любов. І коли ви подивитеся на очі, ви побачите його знову. Не можна забувати. У вас є сувеніри від нього. Не можна викреслити. Забудьте його занадто. Залишаються реги. Він був добре, ви любили його так багато.

З повагою, жінка зустрілася з чоловіком 15-16 років і живе з ним для відпочинку її життя. Це буде ідеально. Для жінки сама перша і найперша. Але часто перед тим, як ми знайдемо тільки одне, ми встигли закохати в любов кілька десятків разів. Будівельні відносини з десятками чоловік. Знайомства когось за короткий час, і з кимось протягом багатьох років. Вже кілька разів одружився. Іноді ми живемо в цивільному шлюбі.

Не можна забувати. Ви не можете їхати. Ви не можете вимкнути його. А ви стоячи в середині вулиці, і що пісня грає з дека. Ви пам'ятаєте це серцем. Щось важливо це сталося під нею. Але не у ваших відносинах з чоловіком. Ведуться випічка, що довго забутий біль. І шаме і провини. Що ще запам'ятовується.

Коли мова йде про те, що вона краще для дівчинки, щоб залишити часті до шлюбу, що це про? Дискримінація? Патріархія? Головна Ні, про захист самої дівчини. Так що інші чоловіки не сниться її пізніше, вони не бажали сумніви «що робити, якщо», не розмішувати спогади, не відкривати рани мелодій і запахів. Так вона може жити в миру і любити чоловіка з усім серцем. Не деякі його частини, які пережили багато сердець. З усім серцем. Усього і щиро.

Я знаю кілька цих сімей. Вони зустрілися і закохалися в школі, зустрілися довгий час, були першими один одному. Я ніколи не бачив такого ставлення до інших сімей. Всі вони, всі вони, Чотири діти. Будинок наповнений чашкою, дружина любить і поважає чоловіка, чоловік - хлібобулочний. Всі в усіх, Vedas. Все натуральне. Звичайно це удачу. Або гарна карма з минулого життя. Решта повинна очищати ромб своїх душ усіх своїх життів.

Чоловіки влаштовують по-різному – вони легше забути, вимикатися, вийти з відносин. І для жінки, будь-яке серце з'єднання є міцною мотузкою. Він зазвичай виходить зі шматочком серця. Якщо було будь-яке обмін рідин у відносинах – навіть поцілунки – трос стає сталлю. Якщо був секс, товщина троса стає ще більшою.

А потім після того, як так багато відносин, ми не можемо дізнатися про довіру і повагу нашого чоловіка. Якщо у нас немає нічого – вся сердечка поранена і смугається такими тросами. Багато з них залишаються живими навіть після того, як ми довго відокремили. І через них, як труби, наші енергетичні витрати. Поки хтось, хто колись був дорогим і важливим.

Що потрібно говорити про мої дочки. З раннього віку. Що варто готувати. Сприяє тому, що в цьому нещастях світу. Подбайте про своє життя, ми не можемо піклуватися про себе.

Що робити з собою? Як вилікувати ці рани – якомога простіше? Як вирізати ці троси? Я розповість про кілька способів очищення, які дають хороший ефект. Я спробував себе, друзі відповіли добре, читачі отримали результати.

Це важливе впровадження. Ви ніколи не забудете. Спогади будуть тьмяні, не більше болючості. Але ви не будете стерти і відкинути людину і все пов'язане з ним. Не можна переписати історію. Для того, щоб відмивати себе все життя для вашого непристойного або цікавості є приступним. А також про те, що можна врятувати. Ви зрозуміли, що ви ніколи не знали.

Листи правопорушення.

Головне зрозуміти, чи порушується відносини, це означає, що не всі жили. Так є щось незбережене. Є почуття, які були заблоковані. Наприклад, біль, довге, сумность, гнів. Якщо ми все ще можемо дозволити жити довго і сумнощі – багато людей розводять на тижні після перерви – то гнів гірше. Ми зберігаємо обличчя. Ми боїмося втратити його назавжди. Що не зійде.

На прикладі я був дуже стурбований моїм першим любов'ю, ще школа. Ми зібралися протягом декількох років. Восьмого одружилися. Він одружений восьмого. Інше Я був через так багато болю і болю протягом багатьох років, або разом або разом. З кожним днем я спробував зберегти обличчя, як моя мама навчила мене. Я не кричу, я не зробив сцени. Я просто ходив з дверей і плетемо в подушці в домашніх умовах.

Знаходилося багато. Але не було виходу на одну емоцію. Ангер. Агер при лікуванні, як це знову і знову. Що мені болить. І я зроблю хорошу шахту в поганій грі. І багато років тому я йду до моїх спогадів, і це слухав мене. До одного дня, досить випадково, до речі, під час листування про те, хто живе, Я сказав йому: "І все ж ви приступили." У цьому одному фразі, все, що я мовчав про за стільки років був зрозумілий для мене. І я йду. Відвага сказати, що довгий час був тягар, дав багато енергії.

У той час я нічого не знаю про офенсаційні листи. Тепер я розумію, що краще сказати це не обличчям людини, а до паперу. Вона візьме її. Але той факт, що він повинен бути визнаний, проживав важливо.

Я пам'ятаю розміщення жінки, яку мій чоловік залишив після двадцяти років. Її друг. Не був концертом. Просто впакував свої речі. Допоможи йому знову. І вона була лівою з її гранатом. Як тільки сорока з хвоста страшна. За майже рік вона не могла йти і продовжував чекати його. А коли ми зробили розташування, то було відразу видно, що її гнів був заблокований. Цей гнів був трансляцією своїх дітей, які зайняли свою батьківщину і захопили батька.

Не просто. І до кінця, щоб висловити небезпеку, вона не вдалося. Але тепер вона знову одружилася. Для іншої людини, яка любить її і несе її. Вона ніколи не була настільки щасливою. Через те, що перед вступом в ці відносини вона очищала її серце попередніх.

Однією з методів роботи з живістю почуттів є облаштування. Але часто потрібно робити кілька робочих місць, щоб жити повністю. Також вимагає матеріальних інвестицій. Не завжди можливо.

Також є домашня опція – лист оффенції. Вам потрібна конфіденційність протягом години або двох. Візьміть папір і ручка з вами. Комп'ютер не працює. І напишіть листа до свого роду. Незвичайний, але за певним сценарієм.

Ви проходите через лист до всіх почуттів в зазначеному порядку. Будь ласка, зв'яжіться з нами Це сигнал для переходу на наступний.

Шановний Вас! Я сердитися з вами для бути ... Я шукаю тебе... Він болить мене багато, коли ви... Я дуже боятися того, що... Я розчарував, що... Я сумний, що... Я шкодую, що... Я вдячний вам за... Я спалогізую для того, що... Я даю тебе. Не варто брати його формально, писати все, навіть якщо це здається божевільним до мозку. Це може зайняти багато паперу і кілька годин, особливо вперше. Ви, ймовірно, торкаєтеся. Ви не забули, як це зробити. Сльози також очищають.

Диха глибоко - дихання також допомагає жити всі емоції. І писати.

Коли лист закінчиться, ви, швидше за все, з'явитеся всередині вас. Ніцца неймойна. Що потрібно заповнювати чимось хорошим. Для реальних. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Дуже добре після такого листа взяти ванну сіллю або душовою кабіною, пити чистою водою, змінити одяг. Це ще добре промити після цього. Порадуйте Бога, щоб допомогти вам, що ви просто зробили. Для того, щоб допомогти вам прийняти чоловіка і почати життя в повному обсязі.

Що про лист? Ви зробили головне, не потрібно його відправити. Обгорніть, поставте в туалет, загорніть її в грунт. Іноді літера недостатньо. І після того, як щось може стати знову – просто повторіть процедуру знову.

Медитація

Я можу сказати вам інший спосіб боротьби з минулим. Суть медитації дуже проста. Оберіть час, коли ви не любите. Закрийте очі. Уявіть чоловіка, який ви не можете сказати. Перед тим, як ви стоять перед собою.

І всі раптові, ви бачите ваші тіла, що з'єднують нитки. Вони виходять з різних частин тіла і вводять ту ж частину тіла людини. Вони різні товщини, різні кольори. Деякі місця мають більше з них. Наприклад, якщо у вас є сексуальні зв'язки, може бути багато ниток і мотузок в нижній чакрі. Якщо кохати чоловіка дуже багато, нитки будуть розташовуватися в області серця і так далі.

Подивіться на цю картину з зовнішньої сторони. Немає оцінки або аналізу. Тоді ментально просять підтримувати вищі сили. Скажіть його, що ви готові сказати, щоб він сказав.

А потім психічно встановити вогонь до тих з'єднань. Не вирізати їх - вони можуть рости назад. Краще загорнути. Одного разу, один раз, і один раз. Вам зручніше.

Головне, що в кінці медитації ви також стоять один навпроти одного, і між вами немає підключень. Багато людей говорять, що в цей момент людина починає посміхатися. Так він відчуває себе краще, теж.

У цьому місці ви можете ментально сказати, подяку, поверніть і залиште. Моє життя. Ваш подарунок

Після медитації також добре приймати ванну, пити воду, змінити одяг. А якщо ви ще не зробили, то робіть очищення. І відкинути все, що нагадує вас про те, що відносини.

Я не можу дати чоловіка, який залишив десять років тому. А потім ми дізналися, що вона все ще зберігає свою весільну сукню. Він повісить в її регулярний кабінет заробітної плати і нагадує її щодня.

Після того, як говорячи про те, що в її житті була енергія. І ще один чоловік.

Ви можете зробити різні медитації – є багато з них. Майже всі вони спрямовані на життя заблокованих почуттів. Де нічого не заблоковано і все живо, вона перестає боляче. І це можна запам'ятати без болю або сумніву. Дякую.

Важливо пам'ятати, що минуле не можна змінити. Цей досвід зробив вам, що ви зараз. Доброго дня. Ви навчитесь стати хворими та хворими. Ми навчаємо наших помилок.

Минуле повинно бути вдячним. Для чого навчається і що це давало. В даний час краще жити. Це єдине, що ми можемо назвати життям. Видання



Автор: Ольга Валяєва

P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Джерело: www.valyaeva.ru/kak-ochistitsya-ot-proshlyx-otnoshenij/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное