Виправлені помилки





Немає відносин починається з дійсно чистого шиферу. Я хотів би додати «за винятком перших, але може ці діти не з серйозною особою назвати відносини?


Ми навчаємо наших помилок. Неважливо, що я хвилюю прапор клубу закоханих тієї ж граблі, я не виняток. Так, як багато, я підходжу до своїх помилок, дуже часто з рефомансом, щоб взяти відповідальність за більшість з них. Чи подобається я чи ні, цей процес часто несвідомий. Після низки скандалів, відчуттів і роз’яснень, які сказали щось неправдиве, до кого (попередньо виглядали, не почули, не розуміли, не відчували або взагалі не здогадувалися), ви починаєте рефлексно уникати ситуацій і слів, які привели до іншого взагалі безпліддя «роботи на відносинах» на два вечірки.

Потім, коли все падає на підлозі знову і летить до шкаралупи з сотнями репрочей і потоків непотрібних сліз, ви витрачаєте деякий час, намагаючись зрозуміти, що пекло неправильно. Чому все, що ніжний і романтичний, який розпочався так перспективно «за реальністю», підігніть до тьмяної прозаїки? Знову і знову, це не мене, це ви. Але ми все ще зробимо висновки про те, що не потрібно робити, і в яких випадках ми можемо зробити інакше.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Будь-який зв'язок не є порожнім білим листом, але жовтий шматок паперу подрібнюється до серветки, на якому щось було написано багато разів, а потім промивається; кожен новий запис - вправа при рівноважності і точності. Ви не можете дозволити собі писати той самий сюжет знову, ви не можете повторювати вироки і епітети, кожен наступний сюжет повинен уникати поворотів, які привели до передчасного, але все ж банальний кінець попередньої ітерації.

В результаті ми підбираємо нові стосунки, повністю підготовлені до помилок попередніх відносин. Ви змінили себе, навіть трохи, скоригуючи на людину, яка більше не з вами.

Дівчина No 7 не схожа на це, коли ви вирішили, куди піти і що робити (або не) ввечері. З дівчиною No 8, ви поставите будь-яке рішення про голосування. Дівчина No 14 було знебочено деякі з ваших загальноневинних, але привидних жартів? З дівчиною No 15, ви більш серйозно, ніж будь-коли. Дівчинка No 23 відреагує на свій громадський показ уваги? Займіть його, наступного разу ви повинні бути навмисно стриманими в громадських місцях. Ви знаєте краще зараз, не знаєте?

Але що якщо дівчина номер 24 чекає на громадське захоплення і поцілунок? Що робити? Дівчинка No 15 може навіть оцінити ваші глузді жарти, і дівчина No 8 очікувано ваших чоловічих вольональних рішень, без щоденного змотування кожного питання. Не розуміючи його, ви зробили нові помилки, уникаючи старих. Щиро вітаємо вас!

Реверс, до речі, також ярмарок. Якщо ви відмовляєте її для того, якось обмежує ваші бажання або вподобання, наступного разу ви будете навмисно інтемперувати в таких моментах, виступаючи одну сторону або інший вашого персонажа, як при перевірці нового серійного числа для надмірної сприйнятливості. Для вас такий обмеження себе також є помилкою, яку ви скоригуєте через невідповідні невідповідності. Ніхто не любить згинатися.

Кожен помилковий слово, або будь-яке незрівняне бажання є ще одним чіпом на вашому спочатку бездоганному образі. В той час як ви скоригуєте на нову людину, переробити ваші рефлекси, випробувати неординарний стадія пінгу, ваші красиві статуї крихти і перетворюється в безформну схожість вас. І ви більше не побачите нерозбірний і справді захоплений вигляд, з яким ви колись зустрілися і виконували. Тексти пісень, а це означає: І ви будете любити її трохи менше кожного дня. Або ні. Але вона точно сподобається вам менше.

(І ні, я не говорю, що ця пізня робота над помилками є основною проблемою.) Просто один з них. Але я дуже лаціна, щоб пофарбувати всю ланцюжок подій, які перетворюються на перших таких безневинних дрібних пальників в запалені гнійні абсцеси розчарування. Ніщо не руйнує крихке об’єднання двох осіб, які скорочуються, і більше, ніж розчарування.

Чи є що-небудь ми можемо зробити про цей нескінченний цикл? Хтось сказав: «Ви просто повинні бути самі». Я залишаю, що приступне слово для окремої розмови. Я не знаю, що ти не знаєш когось, хто не знає нікого. Так, завжди існує можливість догляду за іншою особою, щоб не відобразити свою реакцію, не реагувати на повторення, не намагатися регулювати в деяких моментах. І навіть не існує шансів зустрітися з тим, хто хоче бачити таку притулок поруч з нею, і ви отримаєте в точку. Якщо ви не подбаєте про людину поруч з вами?

Другий варіант - знайти ще один, так само, як і попередній. Чи правда, що Бог не повторює помилок? Щоб знайти ще один з одним набором кредитів ... в і віртуах, він повинен бути дуже важко. І чому? Якщо ви просто відчували гірку (або не дуже) частину, вам потрібно повторити весь матеріал, який ви пропустили відразу?

Якщо ви думаєте, що одна мудрість, яка відкрилася до мене, тепер слідувати, і що я тепер розумно розповісти вам «як це зробити», я повинен розчарувати. Я не маю відповіді. Я не знаю формулу виграшу для щастя. Як я розумію, це просто буває, і ви не можете підготуватися до майбутнього. Ми завжди готові до минулого. Але з кожним новим часом ми більш і більш розірвалися всередині. Оприлюднено Daniil Silov P.S. Пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: dansilov.livejournal.com/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное