Монологи в нейротичному голові





The Dream of Mind Paints Monsters by S. Король

Двокімнатна Хрущов. Ніч. Я можу почути маму і бабуся хропіння в наступному номері. Молода людина з тридцять років дивиться на вікно. Номер полум'яний, комп'ютерний вентилятор нечіткий в кутку. Я чую його лебедя в голові.

«Я прихований монстр. Молодий грецький бог ланцюгував на скелю. Назва цих ланцюгів - тривожність і страх. Птахи, що випікають розум і тіло - оцінки. Що мені подобається? Я не торкаю всіх! Я не турбувати всіх. Вимкніть мене. Я не можу піти в будь-який час і не бачити всіх. Але вони все ще вдається мені.

Тексти пісень, а це означає: Ніхто хоче мені. Не варто нічого. Я лаціна бастард. Я нічого не знаю. Я не можу впоратися з ним. Я поганий батько, син, онука.

Я стояти на землі, але я не можу відчувати грунт або коріння. Я не маю права бути на Землі. Мій зовнішній вигляд є випадковою і лаконічною ідеєю Всесвіту. Я тремблінг істоти і не маю права бути тут.

Салон краси У номері, обладнаному усіма стандартами feng shun дівчина отримує манікюр. Ви можете бачити з особи, яка процедура дає їй багато задоволення. Але іноді хвилею невдовзі і натягу її обличчя. Так вона має неприємну розмову з кимось.

Я гарна людина. Ось як працює масаж рук. Плавання хвиль блажен. Чому люди на роботі не визнають мій геній, але сміються на мене? Я відчуваю себе як білявка з aneimones. Я дійсно блондинка, але на відміну від інших, я природний. У мене практично немає недоліків. Я лише тридцять п'ять.

Немає сім'ї. Що таке щітка? Це чудовий. Я йога та духовна практика. Пристойна людина ще не зустрілася. Всі кози були спіймані. По-перше, вони мають тільки одне, що вони повинні потрапити в ліжко, а другий, або жаркі джери або ідіоз.

Манікурист розуміє мене. Повідомляємо, що ніжна шкіра у мене, тонкі, красиві пальці. Для мене є маленьке захоплення. Чому я не сказав про свою унікальність щодня? Де є шанувальники, квіти? Де чоловіки під вікном? Де знаходяться князі на білих конях? Чому ніхто не розуміє мене. Коли я кажу щось, вони сміються. Біг непарний. Я одягнувся на останні тренди. Відсутність і невідповідність.

Хочу всім захопити мене, оцінити можливість спілкування з мною і любити мене.

Ви читаєте свою фантазію вище. Грозні монологи стовпів – депресивні та демонстративні. Ці бесіди, хоча деякі перебільшені, часто зустрічаються в історії клієнтів. Нейротик - це захворювання, але стан розуму. Світ міцний, ніж з іншими. Але це фантом, адже світ не піклується про нас. Поріг знизився, коли невротична організована особистість починає відчувати біль, сумність, сумність, ненависть і негативно кольорові емоції. І коли в житті з'являються хороші речі, невротик щасливий і напружений, тому що він думає, що це нещасний випадок, який незабаром закінчиться.

При неврології є нормальним (відповідаючи медичним розумінням норми). Всі, хто не зараховуються в нейротику, люди з серйозними психічними розладами. Є кілька здорових людей, і психіатрів жарт, що вони не розглядаються.

Ознаки невротичної особистості:

  • Познайомлюся з «поганим» або «незначним». Парадоксально така оцінка може одночасно співати. Зовні людина стрибає з усіма його, можливо, зображує свою унікальність, неповторність, красу. І всередині він відчуває жіночність цього образу і власної крихкості, вразливості.
  • Двомісний Бажання, фантазії, мрії, потреби «Я» (міська особистість) ігноруються, а зовнішній світ представлений фасадом, соціально бажаною маскою – помилковими почуттями, потребами.
  • Порушення бажань - надмірне споживання їжі, покупка, випадковий секс.
  • Непристойність (дбалість, фривольність) при причині, взаєминах, відносинах.
  • Можливий невеликий досвід відчуттів, страху, «подарує щось», фобії, панічні атаки, панічні розлади.
  • Відчуття, вразливість, сльозотеча.
  • Нетримання цілей, пріоритетів.
  • Пріоритет «добрий» – це не так. Нерідко прагнути дотримуватися очікувань інших, а не власних цілей.
У дитинстві набули нейротичні риси, які зіткнулися з неприпустимими труднощіми (потрібні вимоги дорослих, агресії, насильства, гіперпротекції тощо). У дитини сформовані психологічні оборони - поведінкові стереотипи, фантазії про те, яка поведінка дорослих і власних ставленнях заохочують про їх незначність або величність, ізоляція - соковитість, яка формує особистість дорослого. Нейротики гойдалки по цих полях, як корабель в штормі. А життя є морем, і чи любимо це чи ні, наш корабель може потрапити в бурю, бурю, ураган.

Як перестати бути неврологічними і культивувати більш зрілими, здоровими компонентами?

Чудовий жарт про це "Нейротичний лікований рік після року і стає краще і краще". Життя або смерть буде вилікувати.

Будь-який серйозний відповідь на цю тему вразить точку неможливості. Поради про те, як жити краще фаршировані в роті. Коли я читаю поради, я запитаю: Хто ви, щоб дати мені поради?

Я намагаюся сказати про це акуратно. Що я збираюся сказати не рецепт для отримання здоров'я, але казка про це.

«Імейн, що є голосом у вас, ніжний і ніжний голос душі. Що ти знаєш. Розріз між власними побажаннями та іншими. Цей голос може підтримувати вас в момент слабкості і психічної втоми. Визнаєте своє право жити в світі. Він визнає право інших, щоб жити в цьому світі і бути різними від вас. Він може бути критичним і привабливим. Цей голос наполегливий, він чує бажання душі і хірургів, щоб слідувати їм.

Єдиний спосіб почути, що голос є визнання його існування. Віні Його. А потім вирішуйте, чи слідкуйте за ним чи ні.

Ось казка про загоєння від психічного болю, що лежить в межах кожного з нас. У наш несвідомий час не існує. У майбутньому можуть бути перезаписні та нові поведінки. А улюблені rakes або цегли, з якими життя збивається на голові, стануть річкою минулого. Ви маєте можливість бути спонтанними і жити за сценарієм. Видання

Автор: Злотников Андрій

П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: psy-practice.com/publications/psikhicheskoe-zdorove/monologi-v-golove-nevrotika/?fbpp=N

Категории

Смотрите также

Новое и интересное