Фактори Зупинки: Що заважає стати підприємцем?





Не кожен може або хоче бути підприємцем. І це не повинно бути критерієм для оцінки успіху бізнесу людини. Ви можете бути найперспективніший працівник і отримати визнання мільйонів. Я вірю, що нічого не варто заважати: якщо у вас є бажання стати підприємцем в будь-який час.

Єдиний фактор зупинки для запуску власного бізнесу страх. Поки що щось не вийде, що життя не буде змінюватися на краще, щоб ви не змогли виправдати довіру команди, які конкуренти будуть розумними, більш талановитими і швидше, ніж ви.
Все, що я можу порадити вам зробити, вірити в себе. У будь-якому економічному періоді є свої можливості.

Максим Крайнов, Виконавчий директор Aviasales, CEOJetRadar Особисто, нічого не зупинилося, від цього бізнесу. Але, згідно з спостережним досвідом, є два фактори зупинки: непорозуміння сім'ї, якщо є один, і відсутність приводу. До речі, чергове спостереження: краще виконання стартапу, швидше за все, що засновники не одружені, а особливо без дітей. Причини чіткі: менше відносин, менше зобов'язань, більше часу, кращі результати. Також відомо, що поява довгострокових відносин (починається жити разом) або зобов'язань (діти з'явилися) в короткостроковій шкоді працівника. Це не дискримінація, я просто помітив її багато разів.

Байрам Аннаков, Генеральний директор та засновник в додатку в Air Я не думав про відкриття власної компанії до того, як я бачив можливості зростання в VDI (продавець, придбаний ЕПАМ-системами). Тоді я швидко перейшов на кар'єрну сходи, були цікаві завдання і завдання. І в 2008 році, після довгої роботи з західними проектами, я перейшов на російську, і вони зігнути мене: клієнти обробили підрядники, як ідіоти, там був загальний невідповідність. Не було бажання рухатися і вирішувати проблеми, підкорювати. А потім я зрозумів, що я досягла стелі на VDI (то EPAM Systems). Я хотів створити компанію самостійно, щоб було менше бар'єрів, але більше свободи, більше викликів.

Дмитро Калаєв, директор програми Acceleration and Education, керуючий партнер Red Button Capital Ніщо не може бути підприємцем. Уявіть, що ви хочете дізнатися, як їздити на велосипеді. Навіть якщо батьки, які забороли вас, ви дізнаєтесь. Я отримав перший досвід підприємництва в школі, хоча це несистема.

Станіслав Сажин, генеральний директор Доктора на роботу Я почав свій перший бізнес, коли я був 19. До того, як мій мама був у спосіб надання грошей, і нічого не було Коли я пішов з батьками, все змінилося.

Сергій Шалаєв, CEO Surfingbird Я просто думав, що спочатку потрібно отримати досвід, знайти людей, які я хочу зробити деякі проекти, і в цілому - для роботи. Mail.ru був просто таким місцем для мене, щоб почати. Я працював на 4 роки, закінчив інститут, а потім почав спокійно виконувати свої проекти. Один перетворився на Surfingbird, який зараз рекомендує вміст на десятки мільйонів користувачів.

Марія Подлеснова, CEO Rusbase.vc Я не вірю в себе. Не вдалося. Я теж боявся помилитися. Я все одно боїться неправильно. Я невірно. Я розумію значення і значення цих помилок.
Не заважали, але досить припинили, що важко оцінити ринок і зрозуміти, чи віриться ваш продукт таким же чином, як ви, чи буде потрібно для тих, хто його створює. Я не хотів би продати.
І тепер я можу сказати з впевненістю, що ви повинні спочатку зробити те, що ви страхуєте більшість і завжди довіряєте свою інтуїцію.

Дмитро Масленніков, Генеральний директор компанії MetaBeta Startup Accelerator Вони є єдиними, які не дозволяють людям досягти чогось: якщо вони хочуть, вони роблять це. Я не заважав мене особисто, я просто діяв. І ті, хто слухає себе часто цитують як аргумент, всілякі причини і люди навколо: мама, учителі, партнери, обставини і Бог знає що ще.

Руслан Тгушев, CEO & FounderBoomstarter Ніщо. Я завжди знав, що я хотів бути, і мої цілі завжди зрозумілі. І коли людина має мету, то в принципі важко зупинити його і щось запобігти його.

Ілля Сачков, Генеральний директор групи-ІБ Я захопився своєю добротою, вірою у людей і що люди можуть змінитися. Дуже часто я ступила на граблі, коли я даю можливість працівнику, який зробив і зробив помилки або обдурив.
Я часто витрачаю багато часу з людьми, які іноді навіть не скажуть подяку за нашу нелегку роботу. Я не знаю, як розрахувати маніпуляції, коли ми змушені зробити безкоштовну роботу. Я не можу сказати, що я можу сердитися або зупинитися у людей. Тепер я дуже міцний і вірю тільки тим, хто заслуговував. Наша робота.

Денис Кутергін, CEO YouDo Головний фактор зупинки був військовий інститут, де я навчався. Вперше я дізнався про інтернет і думав про підприємництво. Я навчався в Інституті ФСБ РФ на курсі спеціальних комунікацій та інформації. У другому році я підписав контракт на 9 років, який зобов’язаний після закінчення терміну подачі ще 5 років на розподіл. Крім того, за законом про статус військового персоналу ми заборонили ведення бізнесу. Тому в п'ятий рік я вирішив кинути університет і припинити контракт, засвідчивши диплом з відзнакою і проспектом військової кар'єри. Дуже складне рішення, яке потрібно було підготувати більше року, з величезною кількістю підводних каменів і перешкод. Так, коли я чую від деяких студентів, які вони не можуть робити самостійно через навчання або брак часу, я завжди посміхатися.

Дмитро Горіловський, Генеральний директор та засновник Дерев'яншарк Припинний фактор - це базовий стрибок після пікніки на вершині гори. Все від фінансів до неповного розуміння того, що компанія б зробити. Я не впевнений, що метафор є точним, але це, як у вашій першій дитині. «Чим не ми робимо це рано? й

Ольга Суворова, CEO та засновник, Sky in Diamonds підприємцю є енергоінтенсивним бізнесом. Є багато непевностей і страхів, які потрібно мати справу. Вирішуючи, щоб почати важко, і старше ви отримаєте, важче, тому що ви бачите більше і більше причин не до.
Перший фактор, який отримав шлях і викликало занепокоєння, був недоліком досвіду в галузі, де я планував розпочати бізнес. У 2008-2009 рр. немає хорошої інфраструктури, відкриті знання та портали в галузі електронної комерції.
Другий фактор нестійкості, перш за все, психологічний, а потім фінансовий. Ви повинні приймати рішення щодня, а іноді ті жорсткі рішення. На прикладі одного дня нам довелося погасити працівника, з яким ми працювали протягом років. Коли компанія росте, є люди, які не ростуть швидко, і ви повинні вибрати, що важливіше – ділові або особисті стосунки.
Третій фактор – складність вибору нішу. Коли ви починаєте свій перший бізнес, ви часто намагаєтеся на потреби клієнтів, забуваючи, що аудиторія набагато ширша. Важливо розуміти, що ви перебуваєте в управлінні процесом, і ви завжди можете перетворити навколо себе трохи, щоб знайти правильне поняття. Це нормально для компанії, щоб розвиватися і змінювати час.

Наталія Шкіриль, CEO Babadu До того, як я став підприємцем, я мав можливість мати блискучу корпоративну кар’єру. Я працював в Нью-Йорку в головному офісі Kraft Foods, заробляючи гроші на Росію в цей час. Але не складно уникати перспектив і хорошої зарплати. Найважчим було прийняття факту, що всі ваші «статус» і регали несуть нічого в галузі підприємництва. Клієнти не подбають про свої минулі кар’єрні досягнення та освіту – вони або купують ваш продукт або вони не можуть. І на початку частіше, ніж не, ні. Ринок дає набагато більш високу оцінку, ніж корпоративні оцінки. Я думаю, що з корпоративного до підприємницького. Видання

П.С. І пам'ятайте, що лише зміна нашої свідомості – разом ми змінюємо світ!

Джерело: rusbase.vc/news/happy-entrepreneur-day/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное