Яскрава правда полягає в тому, що ми їсти гриби.

Лабораторний лікар клініки Відділення внутрішніх справ Білгородської Лідії Василівна Козміна.

Люди з'їдають гриби. Такий страшний висновок був проведений лабораторним техніком з освітою університету, який на чверть століття вважають збудниками всіх видів захворювань в її численних пацієнтів під мікроскопом.

Яскрава правда полягає в тому, що ми їсти грибами. Стартував у 1980 році. Для проведення експертизи в лабораторії надіслав молодого чоловіка з дивним захворюванням. Часом часу його температура троянда до 38 градусів без видимих причин. Це не схоже на велику угоду. Але це легко хворий чоловік серйозно розповів лаборантам, "Дівчинки, я відчуваю, що я збираюся негайно загинути." Не вірити йому, бо його лікар підозрював, що він мав малярію. У крові хворого на місяць спробували знайти її збудника. Але вони не робили.





І дуже швидко ставився пацієнт. Потім вони були захоплені, щоб знайти септичний ендокардит в ньому - інфекційне ураження серцевого м'яза, яке вони спочатку виглядали. Хлопець ніколи не врятував. Козьмина не викидала кров мертвої людини. Шукаю це ще раз під мікроскопом, вона раптом знайшла в ньому крихітні організми з крихітним ядром. За два місяці вона спробувала виявити їх, випитавши клінічні техніки і шукаючи на атласах на бактеріології, але не проголосувати. Нарешті, я знайшов щось схоже на книгу молдавського автора Шройта.

Тут були фото і описи дивних мікроорганізмів - мікоплазми, які не мають щільних клітинних мембран. Вони покриваються тільки тонкою мембраною, тому вони легко змінюють форму. Наприклад, з сферичної, мікоплазми можна розтягнути як черв'як - і вичавити в вузькому порі людської клітини. Навіть віруси не здатні цього, хоча вони менші за розмірами, ніж сферичні мікоплазми. Однак останній може і, не проникаючи клітинки, отримувати поживні речовини з неї. Найчастіше ці шматки протоплазми просто прилипають до клітин і смоктати соки від них через пори. Але, як часто справа в науці, перше знайомство давало більше питань, ніж відповіді. У книзі Шройт дослідник знайшов другий претендент за роль збудника септицького ендокардиту. Так звані бактерії Elform дуже схожі на мікоплазму. Виявляється, коли пацієнт починає лікувати пеніциліном, що запобігає утворенню мембрани в бактеріях. Лікарі, які використовуються для того, щоб продумати паразити, не вмирають. А потім виявилося, що вони можуть жити без оболонки і навіть викликати захворювання, але приступаючи дуже незвично, як кажуть лікарі, атипічні. Такі захворювання дуже складно діагностувати. І, нарешті, був третій претендент за роль вбивця, найменший - хламідія. Деякі вчені називають це спороз грибка, інші віруси, але всі погодилися, що цей карликовий мікрокосм вільно проникає в клітини і паразити всередині них.

так, як хламідія і мікоплазма природжені захворювання з такими ж клінічними виявами. За симптомами не можна визначити, що викликало захворювання - мембрана або клітинний паразит. Алас, перші спроби визначити таємний вбивця, які з них можуть бути помилковими. А ось цей пошук не був Якщо зараз Козьміна виявилась в певній крові, така «трифл», яка не вимагає звертати увагу на інструкції та керівництва, вона все ж підняла тривогу, що лікарі не звернулися до захворювання, так як сталося з нещастяним хлопцем.

Трихомонада знову!

У 1981 році вагітна жінка була відправлена в лабораторію з діагнозом лихоманого походження. І сказали: «Погляд за малярією». Потім лабораторні техніки «прокинулися» кров пацієнта в поживному середовищі. В одному "справді" вже знайома Козміна, а в іншому - о, жах! - були крихітні ... трихомонади. Ті флагманські носії, які відповідно до офіційної медицини, викликають тільки венереальні захворювання, а відповідно до «підземної» - і багато інших «захворювання цивілізації». Я звучав тривогу і поставила всі фахівці Белгорода на ногах, каже Козьміна. Але вони не можуть пояснити результати тесту. Тоді я терміново пішов до Москви до Гамаї Інституту мікробіології. Вони підтвердили, що кров хворого має мікоплазму. Але прокоментувати наявність трихомона відмовлено! Про те, як лікувати пацієнта. «Ми навчимо вас правильно сіяти мікоплазму», - сказав мені плутані мікробіологічні мастила. Але я щасливий про це. Я думав, що отримані навички допоможуть мені визначити причинні засоби практично всіх захворювань невідомої етіології. Але коли мікоплазми почали сіяти в Білгороді, багато інших речей виросло біля цих мембранних паразитів, які я не міг визнати.

Дійсно, ці мікроорганізми відрізнялися широким різноманіттям форм: круглі, овальні, як сабери, з одним ядром і декількома, відокремленими і пов'язаними з ланцюгами. Чому лікар-лаборатор плутався? Тоді вона вирішила вивчити класику мікробіології. У книзі один вчений прочитав, що Trichomonas розмножується спорами. Як зрозуміти це, тому що спори відбуваються в грибку, а трихомони вважається тварини? Якщо думка вчена правильно, то ці прапори повинні формувати мієлій у людини. Дійсно, в аналізі деяких пацієнтів під мікроскопом, видно щось схоже на гриб.

Спочатку я здивував, які ці нитки? згадує Лідія Василіївна. - Може бути бавовни? Або зробив хворий у своєму одязі, що зачепить пил? Але тоді я дивився, щоб знайти, що пасма складається з ... одноклітинних паразитів. Не від трихомонаса, але від мікоплазми. Так, можливо, це той самий організм, але на різних стадіях розвитку? І не дивно, що трихомона утворюють спори і мікоплазми утворюють міселеї. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Офіційна наука визнала існування безпекових трихомонів - але тільки в урогенітній порожнині. І Людмила Василівна часто виявила ці паразити в крові, молочній залозі та інших органах. Як вони отримали від статевих органів цих гігантів мікрокосмії, які досягають 30 мікронів і не можуть перекручуватися через тріщини. Може бути, вони дійсно заливають найменші спори, які легко проникають в кров і поширюють по всьому тілу?

По-перше, я не маю відваги розповісти урологам, які Trichomonas можуть подорожувати через тіло. І тепер я маю серйозні підстави для такої заяви, і я не боятися говорити про них фахівцям. Але не просто це. Урологи кажуть, що в безпековій формі загиблими трихомонами. Вони говорять, під впливом препаратів, паразити прокидають «дощів». І, згідно з Козьміною, трихомоні є здоровими. Після того, як вона виявила їх в аналізі хворих через кілька місяців після курсу лікування. Трихомонас, що вирішило довго, і це були ідеально непристойними. Якщо вони були вбиті, вони, ймовірно, будуть застраховані.

Але паразити не здатні до таких чудес. Імовірно, чимось схожий на те, що відбувається з бактеріями в медикаментозному лікуванні: зовнішні органи розчиняють, а внутрішні залишаються.

Увімкніть з очей.

Козьміна продовжила свої дослідження, знаходячись і більше невідповідностей з традиційними теоріями. Дуже часто в крові хворих людей виявили одночасно два патогени: хламідія і уреаплазма. Багато літніх жінок серед пацієнтів. І з'явилися ці паразити тільки недавно, коли вони не змогли сексуально заражати. Де з'являються збудники венереальних захворювань?

Потрібно зробити трохи з'єднання. Лабораторію клініки ОТГ працюють з постійним контингентом людей. Відображення на питання, де хламідія і уреаплазма прийшли з безневинних великогабаритів, вони пам'ятали, що багато років тому в цих пацієнтів були виявлені в аналізі трихомоні. Перевірити документи і обов'язково. До речі, щось подібне відбулося у чоловіків: один раз вони лікувалися при трихомонас уретриті, і зараз в їх аналізі були помітні дрібні істоти, що нагадують трихомоні, але без прапорців.

Вважалося, що похилого віку позбавлялися від збудників статево-перехідного захворювання: паразити нібито загиблими препаратами. І з аналізу виявилося, що паразити залишалися живими, але змінили їх форму і звички, змащені в тілі, щоб не викликати хімічні атаки лікарями. І коли вони вже забули про Трихомоні, вони раптово вийшли з підпілля, знову збуджували венереальні захворювання - до великого сорому осілих людей. Як ми пояснимо ці метаморфози?

Головною таємницею стала пишна історія, яка сталася в Республіці Чад. В одному році всі діти, що народилися, хворіли з енцефалопатією, а незрілі кокоси знизилися з усіх пальмових дерев. Цей факт зацікавив вчених, і вони виявили, що захворювання людини і рослин викликані тим самим паразитом - спіроплазмою, яка є родичом мікоплазми і сечовипускання. Новий збудник прекрасно відчував в кокосах, в мозкух дітей, а в плаценті матері. Це був універсальний паразит, який вільно проникнув в будь-які органи людей і рослин, знаючи їх однаково придатними для життя. Хто має такі дивовижні здібності?

Я думав про це питання довго, і рік назад, досить несподівано, я отримав відповідь. Я знайшов його не в наукових роботах списків мікробіології, але в дитячій енциклопедії редагував Майрусян, перші обсяги яких нещодавно з'явилися на продаж. Отже, у другому об’ємі (біологія), є редакційна стаття про тонкі форми. А кольорові малюнки даються до неї: поява струнких форм і їх внутрішня структура, яка помітна під мікроскопом. Шукаю ці образи, я застрявся на ядро: це мікроорганізми, які я знайшов в тестах протягом багатьох років, але не міг їх виявити. Все було пояснено дуже просто і чітко. Я дуже вдячний Мисуряну за це відкриття. Здавалося б, що таке грибоподібна цвіль до найменших мікроорганізмів, які чверть століття виглядали на мікроскопі Лідія Василіївна? Найпоширеніші. Як пише Маісурян, худа форма йде через кілька етапів розвитку: спори виростають «amebki» і флагманелла! Вони фолієві в слизовій масі гриба, що змерзають в більші клітини - з декількома ядерами. А потім вони утворюють плодове дерево стрункої форми - класичний гриб на нозі, який, висихання, викидає спори. І він повторює себе.

Спочатку Козміна не могла вірити очі. Я прокинувся через багато наукової літератури про тонкі прес-форми - і знайшов в ній багато підтвердження мого здогадки. У появі і властивостях, що знімають натяки «amebki» були яскраво схожі на уреаплазму, «золоспори» з двома прапорцями - до тріхомонаса, а відхилений прапорелла і втрачені оболонки - до мікоплазми і так далі. Фруктові тіла струнних форм дивно нагадують ... поліпи в носоглотці і шлунково-кишковому тракті, папіломи на шкірі, махрових клітинах карцинома і інших пухлинах.

Виявилося, що в нашому тілі мешкає грибно-смажена форма - те ж саме, що можна побачити на затишних колодках і пнятах. Раніше вчені не змогли розпізнати його через вузької спеціалізації: деякі вивчені хламідії, інші - мікоплазма, інші - трихомоні. Це ніколи не виникло на будь-який з них, що це три етапи у розвитку одного гриба, який вивчав четвертий. Fungi-slime цвіль знають величезну кількість. Найбільший з них - Fuligo - має до півметра в діаметрі. Найменші можна побачити через мікроскоп. Що таке струнке цвіль з нами?

Там може бути багато з них, Kozmina пояснюється, але поки я вияв тільки один. Его найбільш поширена стружка цвіль - "вовк-уддер" (науково - лікогал). Він, як правило, стирає на пнів між корою і деревом, любить сутінки і вологість, тому він піднімається тільки в вологу погоду. Ботаністи навіть дізналися про те, що це істота з скоринки. Кінець фільтрувального паперу, змоченого водою, опускається на пінопласті, і кожен покривається темним ковпачем. І через кілька годин вони піднімають ковпачок і побачать сметаноподібну плоску істоту з водяними кульками на пнятці, яка змивається, щоб випити.

Своєчасне безсмертне, лікогал, адаптоване до життя в організмі людини. І з тих пір він щасливо переїхав з пняги до цього вологого, темного і теплого «будинку» на двох ногах. Сліди лікогалів - його спори і трихомони на різних стадіях - Я знайшов в максимальній порожнині, молочній залозі, шийки матки, простати, сечового міхура і інших органів.

Лікогал дуже гасить імунітет людини. Якщо тіло ослаблений, не встигнути розпізнати і нейтралізувати швидко мінливі клітини, які складають лікогал. В результаті вдається викинути спори, які проводять кров, виростають в зручному місці і утворюють плодові тіла.

Лідія Василіївна не стверджує, що виявила універсальний збудник всіх захворювань «невідомого походження». Поки вона впевнена, що гриби-сходження цвілі лікогал викликає папіломи, кісти, поліпи і квуамous клітинної карциноми. На її думку, пухлина не утворюється дегенерованими клітинами людини, але за елементами стиглого фруктового тіла стрункої форми. Вони вже пройшли стадії уреаплазми, амоїдних, трихомонас, плазмодія, хламідія і зараз утворюють ракову пухлину.

Лікарі не можуть пояснити, чому пухлини іноді зламаються. Але якщо припустимо, що новоутворення є фруктовими тілами стрункої форми, то, згідно з Козміною, все стає чітким. По-перше, в природі ці тіла неминуче гинуть щороку – схожий ритм зберігається в організмі людини. Фруктові органи відмирають, щоб викинути спори і регенерувати, утворюючи плазмоїди в інших органах. Відомий метастаз пухлини.

Тим не менш, він рідко з'являється в шпулярі. Зазвичай утворилися, як кажуть онкологи, в першу чергу кілька новоутворень — в декількох місцях. Лідія Василіївна роз’яснює цю таємницю природною властивістю струнких форм: ті ж лікогал формують кілька кульок. Зараз лікарі та вчені сподіваються, що остаточно визначили головний біологічний ворог людської гонки — універсальний збудник захворювань невідомої етіології. Раніше вузькі фахівці розглянули її в частинах, які «роги», які «леги», які «хвостик». Але тільки синтез цих знань дозволило нам розпізнати суперпаразит і знайти його гель-лаки. Я був першим, щоб спробувати це зробити. Але вона була здивована, щоб дізнатися, що вразливість стрункої форми довгоїлася народними луками. Вони навчилися лікувати багато захворювань, які, на їх думку, викликають слизу (читати - "висока форма").

Паразистори люблять глутони і мереживні люди.

Ось що Лідія Василівна розповіла мені під час її регулярних досліджень в Москві на тренінгах лікарів: Якщо ми переїжджаємо трохи, з'їсти багато, пити, спати, зануритися в інші надлишки, ми перетворимо наше тіло в пельмен з обертовими продуктами, в яких патогенні мікроби швидко розмножуються. І починають присвоїти наші органи, тобто наше тіло позбавить від неорганічних речовин. Ми будемо в буквальному сенсі бути такими, що стрункі цвіль виростають. Після того, як гриби відіграють основну роль в нашій декомпозиції. Не думаю, що я відкрив його. Середньовічні лікарі знали про гриби вбивця.

Дійсно, в Геннадій Малаховській книзі «Зброя сил» є цікава історія про те, як давні вірменські луки уявляли розвиток захворювань. Відрізняють корпси загиблих і загиблих, вони знайшли багато слизу і цвілі в шлунково-кишковому тракті. Але не всі мертві, але тільки ті, хто ображається в лізі, глутонії і інших надлишок, отримують численні захворювання як покарання.

Лікарі вважають, що якщо людина їсть багато і трохи рухається, то не всі продукти вбираються організмом. Частина її гниття, покрита сликом і цвіль. Що таке гриб починає рости в шлунку. Цвіль об'єднує спори - мікроскопічне насіння грибів, які поживні речовини вводять кров і поширюються по всьому тілу. У ослаблених органах спори починають проростати, утворюючи плодові тіла грибів. Ось як розвивається рак.

Лікарі старовини вважали, що перші гриби кидають «білий рай» – дошки і згустки крові в судинах, які мають білий колір. Другий етап – «сірий рай»: гриби утворюють спільні пухлини та інші новоутворення сірого кольору. Нарешті «чорний рай» відповідає сучасним значенням слова. Тільки вона чорна не тому, що злоякісні пухлини і метастази мають такий колір. Скоріше, це колір аури уражених органів.

Звичайно, всі нас не загинуть від раку, і хоча є величезна кількість спор в нашому тілі, вони, відповідно до Kozmina, не завдають шкоди до тих пір, поки ми підтримуємо високий рівень здоров'я. Але спори проростають і перетворюються в гриби, якщо ослаблюємо наш імунітет. Тим не менш, не варто розпадатися: народні луки давно знайшли контроль на цих грибах.

Шоу, шати!

Це не мій бізнес для лікування раку і захворювань, які передають його, каже Козміна. Моя робота раннього діагнозу. І я впевнено в одному конкретному випадку, коли хворий ризикує раку кваму. Це дуже поширена недуга: наприклад, 80 відсотків злоякісних захворювань легенів викликає карцинома клітинної клітини, тобто стрункої форми «лікого епідермісу». Я знаю всі етапи її розвитку. Але я сподіваюся, що вчені допоможуть мені створити методи для виявлення причинних засобів інших захворювань. Лідія Василіївна хоче знайти серед численних тонких формових збудників специфічних видів раку та інших недуг цивілізації. Але чому вона впевнена, що всі вони викликані грибами, а не деякими іншими паразитами? Ймовірно, тому що такі види проходять практично всі лікарі і народні луки, які знають, як лікувати рак.

Таким чином, Володимир Адамович Іванов з Мінська у своїй книзі «Домін трав'яної медицини» ( Санкт-Петербург) описує метод очищення лимонним соком і оливковою олією. Якщо використовувати його правильно, то з печінкою з'являються і білірубінові камені. Але найбільша удача, згідно з ліктям, якщо з'являється мускус. У цьому випадку гарантує пацієнта, що він не зіткнувся з онкологічними захворюваннями печінки. Як вірменські лікарі Середньовіччя, Іванова вважає, що мускус викликає рак і найкраща профілактика страшного захворювання - видалення слизу з організму.

І його відомий юрист Геннадій Петрович Малахов називає слизу причину всіх порушень, які відбуваються в тілі над діафрагмою. Але він пропонує лікувати їх сечною терапією. І, дивно, що він отримує відмінні результати. Неймовірно пояснює їх занадто розумно - в дусі східних викладаннях. Вони кажуть, що сликус «холоди», а сеча «терми», енергія Ян підкорює Енергія і так далі.

За словами Козміни, все набагато простіше. Збудник багатьох захворювань «невідомого походження» - сечова плазма - живить на сечовивід. Цей паразит може бути змащений "фаворитною делікатністю". Наприклад, якщо ми п'ємо нашу сечу, то уреаплазма потрапляє в шлунково-кишковий тракт і через нього залишає наше тіло. Але іноді можна змащувати паразит через шкіру - роблячи примочки або компреси з сечі на хворому місці. Ну, якщо вона знежирюється, щоб лікувати сечу, можна лікувати струнку форму з іншим напоєм, що ви, ймовірно, доведеться спробувати.

Векер, Браг та інші відомі луки радять вранці, на порожньому шлунку, щоб з'їсти жирну моркву і буряк або пити свіжий сік, приготований з них. Це, на їх думку, є найкращою профілактикою багатьох недуг.

Як хворіти.

Не тільки Козьміна вважає грибами збудниками хвороб століття. Відомий цілитель з Києва Борис Васильович Божотов прибув до подібного висновку: він вважає, що рак повинен бути паразитизмом рослинних клітин на тваринах. Але рослини мають лужне середовище, а тварини мають кислотне середовище. Тому для того, щоб позбутися від паразитів, ми повинні постійно кислотувати наше тіло, роблячи їх існування в ньому нестерпним. Болотов радить пити квас якомога простіше, їсти солоні і сауеркра овочі, гіркоту і так далі. Не менш відомий лікар Новосибірськ Костянтин Павлович Алейко погоджується з ним. На його думку, вуглецева вода і пиво відмінно закислюють кров. Але краще робити за допомогою дрібного дихання, потім тіло накопичує багато вуглекислого газу – набагато більше, ніж це може дати напої. А вуглекислий газ, згідно з Бутєко, як пожежний страх будь-якого паразита. Тому будь-який мускус вбирається в організмі.

Ще більш виражений метод загоєння був розроблений заспокійливим з Сімферополя В.В. Тищенко. Він запрошує своїх пацієнтів, щоб пити отруйну настій гемлок. Не отруювати, але виводити струнку форму. Але не через шлунково-кишковий тракт, але безпосередньо через шкіру. Для цього зробіть моркву або буряковий сік на ураженому органі.

Я себе спостерігав, як можуть бути ефективні такі методи, каже Козміна. Одним з наших пацієнтів розроблено пухлинний герметик в молочній залозі. І в її пунктуації я знайшов мікоплазми і амебоди. Отже, стружка форма вже почала формувати плодове тіло - жінка загрожувала раком. Але наш досвідчений онкологічний хірург Микола Хрістофорович Сіренко, замість операції, запропонував, що пацієнт приймає звичайну протизапальну медицину всередині, і робить компрес з бурякового глотку на грудях. І, «поганий» ліки, стружка цвіла вийшла на приманку безпосередньо через шкіру: ущільнювач пом'якшився, кип'ятіння зламався по грудях. Щоб здивувати інших лікарів, це серйозно хвора жінка почала відновлювати.

Після того, як Сиренко отримав чоловіка, який двічі працював на інших хірургах, але не допоміг йому, рак дав великі метастази. Сиренко не розглянув пацієнта безперечно, він дав «повагу» консультацію, в якій поєднуються досягнення сучасної медицини. З кожним роком «безкоштовний» пройшов VTEK, а через 10 років отримав невизначену інвалідність. Всі лікарі дали марвел - крім Сиренка і Козміни. За їх словами, хворий залишився живим, тому що гриб у своєму тілі збереглася – це не утворювало плодові тіла, які могли знищити органи і викликати смерть. Козміна вважає, що при належному догляді може жити довго і інших пацієнтів, рак якого вже давали великі метастази. Головне не дозволяти стрункому цвілі плодів. Але краще, звичайно, не довести до «чорного раку», і боротися з ним в «білих» і «сірих» стадях, так як робили вірменські лікарі Середньовіччя.

Наприклад, директор решти будинку «Красево» Бориспільського району Білгородської області Василь Михайлович Лисяк відмінно лікує ревматоїдний артрит. Він пропонує курс ... 17 бочок з відварами лікарських трав. Пацієнти замочують в борг, сидячи на шию в теплій воді, і в кінці курсу вони дивляться, що новоутворення оселилися на суглобах, з яких вони не змогли позбутися від багатьох років.

За словами Козміни, худі прес-форми вийшли з цих людей: гриби здаються набагато приємніше в теплому травному бульйоні, ніж в хворих організмах, де отруюються щодня антибіотиками та іншими непристойними речами. Якщо при стерні захворюваннях шлунково-кишкового тракту, то бочку води потрібно приймати ... всередині. Звичайно, не просто, але мінерал. І, звичайно, не в одному сидячи. Лідія Василіївна пояснює успіх гідротерапії тим, що це природний метод видалення стрункої форми з нашого тіла. Не дивно в кінці курсу велика кількість слизу виходить з хворого. Після цього загострення полегшення негайно надходить, а через місяць або два стан пацієнта значно покращується. Після того, як він позбавив від головного збудника «захворювання цивілізації». Але не варто згасити тими, хто ніде, щоб отримати достатню кількість Нарзан, не кажучи вже про сімнадцять бочках трав'яних відварів. Не менш ефективні народні засоби.

Наприклад, фітотерапевт з Білгородської області Анатолій Петрович Семенко підняв тонку форму з максимальної синусії в одному сеансі. Він дає пацієнту пити отруйний відвар солодкої гірких ночей. У нісі пропонують закопати сік віджимають від цибулинних циклонів, а потім промийте його настоєм літер. Від отрути, стружка цвіль стає підвіконня, він шукає спалювання - і знаходить її в солодкій настій. В результаті поліпи і навіть кісти виходять з коренів. У цей час людина починає хряща так багато, що плодові тіла вилітають з носа, як штепсель. І не потрібно ніяких операцій!

Однак слід пам'ятати, що всі заголівники рекомендують використовувати тільки свіжі соки з сирих овочів і фруктів хорошої якості. Ні в якому разі не псуються плоди. В іншому випадку, як показує практика, замість того, щоб отримати шкоду. Не дивно. У минулому столітті вчені виявили кілька видів струнких цвілі, які виділяють різні захворювання в рослинах. Деякі викликають набряки на коренях капусти (келева капуста), інші - рак картоплі, помідорів та інших ночей (шпар). Можливо, такі паразити з рослин переходять у людини. Так само причиною викликали масові захворювання кокосів і людей в африканській Республіці Чад.

Не втрачайте нічого.

Грибок може жити в організмі людини протягом багатьох років у вигляді слизової маси, яка не викликає великої шкоди, говорить Лідія Василівна у висновку. Але в вигідних умовах здатний сформувати фруктовий організм в 3-4 дні. Тоді буде вкрай важко боротися з ним. Тому завдання лікування лікарів полягає у видаленні слизу з організму в часі. Згідно з Козьминою, струнка форма є дуже ніжним і timid істотою, яка боїться всього. Він може бути легко спрощується з сидіння. З іншого боку, він дуже довіряє - він легко змащувати солодким соком. Тому не варто вбити струнких цвіль, але торіонно змащувати. Якщо ми починаємо боротися з стрункою цвіль, ми неминуче буде перемогти. Дійсно, він набагато краще адаптуватися до несприятливих умов навколишнього середовища. При сильному холоді, нестачі їжі, краплі тиску, великі дози випромінювання і схожої адверситетності, плазмодія перетворюється в склеротию - товста тверда маса, в якій клітини залишають, як в глухому соні. У цьому стані вони можуть залишатися протягом десятиліть без їжі або води. Наприклад, справа відома: сларотій Фульго лежав в гербарії протягом 20 років, а потім раптом прийшов до життя. Саме тому Козміна вважає, що не доцільно лікувати тітрациклінні захворювання, викликані хламідія. Ці паразити гинуть і інші частини стрункої форми залишаються. Але він «заляканий» перетворюється в склепію. Подібний ефект викликається багатьма іншими лікарськими засобами.

Дуже важко відродити склепіння в тілі людини, тому не довести погану струнку цвіль до такої екстремальної. Краще порадувати його, повільно вижити від тіла. Наприклад, доведіть гриб (і самому) склянку гіркого вина, запаріть його в баню, а потім частина, побажавши прохолоду на легкий пар. Не зайдіть, що як жарт. Попри все, російські люди були заборонені з усіх підвіконь в лазні. Він сказав, що великий командир Олександр Васильович Суворов консультував солдатів продати свої останні черевики, щоб пити горілку в лазні. Звичайно, я не заохочую вас робити це часто і без будь-яких причин, коли ви вже здорові. Але якщо ви не будете jokingly хворі, ви повинні мати струнку форму. А час його розводити за методом Суворова або будь-яким іншим відповідним народним способом.

Козьміна Лідія Василіївна продовжує працювати в якості лабораторного помічника в клініці Білгород Внутрішня справа.

Рецепт для припускання гриба-лігова з носоглотки:

1) 2 краплі гіркоту нічного настоянки за 50-100 грам води пити на порожньому шлунку;

2) інстиль 2 краплі настоянки цикломена в одній нострилі після 2 годин;

3) настил 2 краплі цикломена в другий ностриль після 15 хвилин;

4) після 30 хвилин вимити носоглотку відваром бісеру

За її словами, багато людей (дорослих і дітей) виготовлялися з стрункої форми. Видання

P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!



Джерело: doctor-moshkov.ru/? p=886

Категории

Смотрите также

Новое и интересное