Яку долю ми дамо нашим дітям?

Як і всі звички, хороші звички у дітей розроблені через повторення позитивним армуванням, і, як правило, період 20 до 40 днів є достатнім. Однак виникають ситуації, коли батьки щодня нагадують дітей чистити зуби і робити вправи вранці, діти рясно роблять це кожен раз, але хороші звички не розвинені - протягом років!





Яка причина?

Причина саме те, що діти роблять кожен раз - неохоче.

Діти не просто ходять щіткою зубів, але робити це з розтертої обличчям і внутрішнім (або навіть зовнішнім) рмелі. Зробіть зарядку підкресливою і незадоволеною ... Які навички навчаються і зміцнюють кожен день? Вони щодня зміцнюють звичку незадоволеності щітками зубів і виготовляючи вранці, вони щодня підсилюють небажання робити це, день після дня утворюють звичку не потрібно робити це.

Який висновок? Слідкуйте за форматом: як діти йдуть чистити зуби і як вони роблять вправи. Як? Богреау і з задоволенням! Саме те, що потрібно дивитися!

У будь-якому випадку, виходить, що не тільки зміст, але і форма важлива. Ви отримали свої уроки, які навчають дітей. Але як? Сад і нещастя? Це не добре, в цьому дизайні, уроки не будуть належним чином виконані. З кожним днем такої підготовки уроків дитина дізнається не стільки знань російської мови або історії, але той факт, що уроки довге і смоктати.

Якщо місяць в ранковому допомозі, є звичаї вправи вранці. Але якщо місяць вранці, щоб зробити вправи, що супроводжуються випадковими коментарями і нещасливими лицьовими виразами, є звичку ранкової тривалості і ненависть вправ. Саме тому армія для рекрутерів починається з формату: з навчанням, як стояти, ходити і говорити: стенд без викривок, ходити разом, говорити про бізнес.

Так знову:

Одним з найважливіших речей ми повинні навчити наших дітей

Чи не дарма, робити все тільки весело і з задоволенням. І досягти цього легко: ви побачили сметану обличчя дитини і його нещастяні опущені плечі - скажете його виправити. Елементарні? Чи буде ви?

Я хочу розповісти вам історію: дуже важлива історія. Можливо, це було з цієї історії, яку я почав змінити мої погляди на те, що батьківство має бути як і що найголовніше про це.

Так в селі мій син Шура закінчив 2 клас, а школа сказав, що він був трохи слабким в математики. Я вирішив навчатися з ним. Я кажу, "Шура, ні рибальство або вечірка, принесіть тут брифли, ми навчимо." Шура об'єднався, але не проголосувати, а потім побили на бесплату, драгуючи його. Я сказав, Ні, Шура, ви не зносите портфель. Повернути його назад і повернути його назад. Зайдіть десятки разів. До тих пір, поки ви не будете сидіти. Шура знесена, але скоро зрозуміла, що не було опцій, і за деякий час він приніс брифери правильно: спокій, веселий і веселий, як молодий піонер. Наступний крок не кинути портфоліо на столі, але ставити його акуратно. Ми зробили це. Він думав, що він вийшов з блокнота, випадково прокинув його на столі, але тут він зустрівся з опорою: «Ні, Шура, не втрачаючи його, кладуть її вниз». І правий кут зліва. Всі права я зафіксував мій блокнот, а потім я сидів на ліктях, вид шини. І я виправила його, і я сказав, Ні, Шур, ми не робимо таких уроків. Зіткніть, тримайте спину, плечі, ручки правильні. й

Так почав боротьбу за формат: Шура захистила своє право робити свої уроки, як він хотів, і я спокійно наполягав, що це не так, як він хотів, але як це повинно бути.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Але я стояв адамантно: Шура, для вас немає уроків, якщо ви перебуваєте в цьому форматі. На початку ви будете мати нормальну спину і нормальну обличчя. й

Шура виправила його обличчя і назад, сіла нормально, але коли я почав запитати його питання, я знову злетів: «Дад, я нічого не знаю про цю математику!» Я відповіла впевненість: «Шура, ти плутати». Вивчіть текст: "Я смарт." Я сильніший, ніж математика, я можу зробити математику. Моя дада поруч мене і він допоможе мені. Кілька лижників, і незабаром Шура після того, як я вже повторив цей текст: "Я розумний, я можу впоратися з математикою, я сильніше, ніж математика!"

Він був бійцем. Він прагнув висловити свій протест і його почуття, але занемовив його від своїх протестів і всіх його почуттів, коли він показав всім своїм зовнішнім виглядом, що всі ці дослідження були загиблими і втомилися його. Наступним пунктом був його рукопис. Так, його рукопис не був красивим до, але потім Шура почав писати повністю незадоволений вигнутими літерами. Що робити з моїм рукописом? Я сказав: «Шура, ти пишеш, як ти торкнувся життя». Ви повинні забути, як записати бук. Залиште математику з вами і дізнайтесь, щоб написати елементи літер. Написати волосінь кругів і ряд паличок. Якщо ви не пишете добре, ми повернемося до першого класу. Шура написав деякі лінії, потім сказав: "Дад, я пам'ятав, як писати нормально."

Ви знаєте, що перший день був важко. На день ми встановили формат, і ми його встановлюємо. Це перемога! Після цього важкого дня все пройшло легко. Тепер Шура завжди мав великий настрій, який був створений тим, що я нагадав йому цього і переконався, що він зробив все весело і не зіпсував його настрій. Це була нова епоха!

Ми навчимося так само, щоб Шура успішно повторила весь минулий рік і половина майбутнього протягом місяця. Це, до речі, створені проблеми: наступний рік, в третьому класі, вчитель математики скаржав про Шура, бо він вирішив всі проблеми в її уроках відмінно, але відверто пропущений її.

Сьогодні, як я пишу це, Шура 28 років. Я бажав з'ясувати з ним деталі цієї історії, але виявилося, що він пам'ятає майже нічого і сумнівів у всьому, що це було. Добро, що мама пам'ятала більше, і через спільні зусилля ми відновили основні точки. Цікаво, що пара років тому попросила Шура про те, що він думав про своє дитинства і як ми підняли його. Шура думала і сказала, що дуже несподівано для мене. Він сказав: "Ви можете бути суворими."

Так, він правий. Ваня і Шура були мої перші діти, я просто опанував науку батьківства і в той час був пропонентом безкоштовного виховання. Як випускник кафедри психології в Московському державному університеті, я був у нас з поглядів Карла Роджерса, вважав в безумовному позитивному початку кожної людини і переконаний, що моє основне завдання як батьківство було б створити навколишнє середовище розуміння і підтримки, в якому він вільно розвив і вправить власний вибір.

Я не думаю, що сьогодні. Виховавши п'ять дітей – красивих дітей! – Я змінив свої погляди на освіту. І було літо, коли я провів свої літні дні з Шура, що заклав фундамент для мого нового виду.

Так, я зрозуміла потужність формату, коли-небудь. Я дізнався, як важливо, щоб не пустити дітей, щоб всі ці кроковані особи, які показують вам, що ви є. Батьки, не боїться «підпресованих емоцій», які вас відлякують, і переконайтеся, що ваша дитина не звикне діяти як нещасливе істота. Патерн поведінки, знову, стає звичкою, звички стає характером, і характер будує долю.

Яку долю ми даємо дітям?

Автор: Н.І. Козлов

P.S. І пам'ятаєте, просто змінивши наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Джерело: www.psychologos.ru/articles/view/o_formatezpt_ili_kakuyu_sudbu_my_podarim_nashim_detyam_vop_zn_

Категории

Смотрите также

Новое и интересное