Як позбутися від залежності і стати вільним

Як народжується психологічна залежність

Причиною і передумовою наркоманії є відсутність любові. Але не любов, що базується на суші-пуші, на страхах, на провині і самосущі, але справжня любов, яка живить і ненав'язлива душа є фундаментом і ядром всього життя. Ця любов є фірмою і попитом. Не божевільний, сліпий любов. Побачити і розуміти любов. Це любов, що створює і надихає, заповнює і дозволяє створювати, бо не можна створювати.

р.



У всіх, але може бути хворим і пораненим. А якщо у вас є те, що творча сила любові, то вам не доведеться довести що-небудь до світу, до себе, всім іншим. А потім всі наркоманії відлітають від себе, як непотрібні люки. Після того, як будь-яка залежність є сурогатом, заміною держави щастя. Справжнє щастя - краса і спокійна радість ходьба. Це стан Кратору.

Ви можете подумати, що ці слова є грандіозними, але я не можу знайти інші слова, щоб висловити цей стан щастя. І в продовження теми я раджу бачити погляд філософа, психолога, бізнес-тренера і просто мудрий і дуже тонкий, а в той же час точна людина В.М. Любарова:

«Всі залежності від Землі є добровільними. Всі вони самі. Залежність – це те, що ми ставимо на себе. І це майже завжди несвідомо. Залежність, в її суть, рабство. Найгірша форма рабства є добровільним. Додаток є наслідком неприпустимого спотворення. Досягнення завжди підвищує і росте досить динамічно, особливо коли людина не зацікавлена в собі.

Формування залежності

По-перше, залежність формується на оцінці. Від самооцінки, від оцінки навколишнього середовища ми почуємо про себе. Основна точка полягає в тому, що оцінка не дорівнює співвідношенню. Якщо було можливо відлякувати оцінку від ставлення і сприйняття, успіх людини прийде до нього. Оцінювання полягає в тому, що досить складно переключати до досить простої схеми ставлення до себе і сприйняття себе. З кожним днем люди, які бачать вас, швидше за все, цінуються, ніж вони. І ми часто даємо оцінку і ставлення.

Оцінка сформована як ідеальний, як еталон для порівняння. І біблійний - не робіть собі ідол - це в основному оцінка вбивства. Залежності від людини, на об'єкті утворюються від бажання володіти цим об'єктом або від бажання належати до деяких відчуттів, до деяких вузької групи людей, до вузького кола обмежених осіб, до деяких відчуттів, до певного вибору кола. Всі ці залежності ґрунтуються на бажанні. Від бажання відчуження, від бажання бути з ким-небудь або належати до чогось.

Багато людей мотивуються визнанням. Це ракетне паливо для багатьох людей. Прохолода поєднується з вдячністю і визнанням. Умови «найкращих» і «холодних» не пов’язані. Намагатися довести щось з вашими результатами до когось вже помилитися, це час бомба, яка призведе до фіаско. Ваше життя як доказ для інших є помилкою. Прохолодність не має нічого спільного з професіоналізмом. Професіонали дуже тонкі, дуже тихі, надзвичайно ніжні люди. Неймовірно поважний. Внутрішнє спокійне. І вони вибачають його. А коли кажуть «не спіймати себе», це про почуття внутрішнього. Прохолода і попит не те ж саме. І якщо ви наносите це як початкове приміщення, то ви можете почати жити.

Знаки наркоманії

«Діпенденція, що виникає від необхідності визнання. Необхідність визнання в очах інших є наркоманією. Найкраща залежність від попиту, від власних успіхів, від власної ефективності. Щоб бути вільним від наркоманії, варто зупинити пошук в очах інших, в очах навіть найближчої людини. Щоб пробачити, варто зупинити пошук на очах інших. Для того, щоб отримати щось, щоб бути вільним від пошуку бути значним в очах інших. (В.М. Лубаров)

Тіло і психіки дуже підключені. Тіло є індикатором, litmus test, з якого легко визначити, як ви живете. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Тіло не лягає. Якщо ви навчитеся слухати, послухати і послухати.

Вироки можуть бути фізичними (алкохол, наркотики, нікотин), тобто вони змінюють біохімію вашого тіла шляхом введення його. Насправді це психічна залежність. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Це швидкий спосіб вбити тіло і автоматично душу.

Чоловіча залежність утворюється за допомогою закупорки розуму, свідомості. Через соціальні мережі та віртуальні комунікації. У свою чергу, ви не були і залишаються там, як ви були далеко від себе, і не підходили, але тільки далі від себе. Чоловіча залежність є ще більш страшною, ніж фізична, оскільки вона будує броньовані та залізобетонні бар’єри в психіці щодо себе. «Я хотів би подивитися в цьому напрямку, щоб я не виглядав там, але не хвилююсь, щоб я не випадково виглядав там, це всі позитивні фотографії, прикраси та інші настоянки.» Чоловіча залежність робить все, щоб запобігти вам, щоб зробити щось в своєму житті, щоб змінити його. З'їдає ваш час, силу, енергію, емоції, і ви не можете, і найголовніше не хочете протистояти їй, розкочуючи життя, як ви повинні.

Хочу звернути особливу увагу на залежність від дітей. Поширеною ситуацією є коли ви, з вашим патологічним «любом» на основі страху і тривожності, пригнічує життя власної дитини, замість того, щоб надати йому силу і можливість жити і створити власну долю. Як правило, це «лове» призводить до залежності вашої дитини. У дитинстві формуються залежності і тенденції до них. І часто доводиться лікувати залежність там, в дитинстві, де основа для цього кладеться.

Мій обліковий запис клієнта про те, як вона буквально заважає дитину:

Ви звикли тримати руку на пульсі цілодобово: як він дихає, яка температура, як він спить, як він їсть, це холодний або гарячий, що він робить, де він йде, що він думає, що він хоче і т.д. Але один день ви розумієте, що для того, щоб рухатися вперед, вам потрібно навчитися жити самостійно для всіх – для нього і для мене без нього. Починайте невеликий, пройдіть на прогулянку і встановіть сигналізацію за 5 хвилин: 5 хвилин я не можу контролювати те, що це з ним, потім 10 хвилин і т.д. Тоді я змогла подарувати садку, школу. Тоді вона змогла визнати, що він мав своє життя, нехай він переходить в це «хі» життя і своїми руками. ?

І тільки багато жінок не вдалося впоратися з сліпими, божевільними, боячими любов'ю, вони продовжують псувати життя своїх дітей.

Як вбити будь-яку залежність і стати вільними:

Визначте і розкажіть, що залежність існує. І це важливо. Свідомість так влаштована, що вона може поколоти вас, приманити вас: вранці для білків, ввечері для червоної, і грати з вами в різних ілюзійних іграх, кинути ідеї і неефективні переконання.

Вам потрібно розуміти, що душа і розум живе в тілі, тому перше, що робити, щоб очищати себе. В цілому, всюди, у всьому, від тіла, будинку, місця роботи. Зніміть всі довгі рукави, палі одягу, книги, паперу, проекти, випадки, невиконані зобов’язання та інше. Замовлення в розумі починається з фізичного замовлення всюди. Щастя починається з чистоти. З чистотою думок, з чистотою життя, з діями, з фізичною та внутрішньою чистотою. І найголовніше, з чесним і чистим ставленням до себе.

На сході є мудрість залити свіжу воду в джунг, потрібно залити стару воду з неї. Так в житті, щоб змінити його, потрібно видалити ці неефективні переконання, звички і дії і ввести нові, ефективні, свіжі, інші. Це, безумовно, необхідно змінити не тільки спосіб мислення, але і спосіб життя. Режим, потужність, моторні навантаження. Іноді потрібно змінити свою сім'ю, ваше місто, свою роботу... залежить від того, які процеси в житті хворі, травмовані і призвели до руйнування і невдачі протягом усього життя.

І коли все зрозуміло, куди піти, як піти, і найголовніше – чому піти, необхідно консолідувати ці нові переконання, дії, це новий спосіб життя на рівень автоматизації, до рівня звички.

Ви є одним з найважливіших активів на цій землі. І скоро ви розумієте і приймаєте його, більш красиво, яскравіше і ефективніше ви створите власне життя.

Автор: Ірина Несовкіна



П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: loveunity.ru/stati-ekspertov/irina-nesivkina/16-zavisimost.html

Категории

Смотрите также

Новое и интересное