Потужність інстинктів: Як ми розбираємо нашу свободу вибору

У навчанні природи страждань я відкрив на новому рівні, як ми помилилися про нашу свободу вибору. Це як свобода вибору жителів матриці в межах матриці, де матриця є нашим фізіологічним характером.


Ми живемо під диктатом необхідного підвищення безпеки, задоволення та комфорту.Потрібні з внутрішньої форми картини (мрія, сцена, мрія) в якому все прекрасно влаштовується для задоволення потреб. Кожна мрія повністю унікальна в її деталях, оскільки вона обумовлена індивідуальним досвідом, але є загальними рисами між усіма мріями: вони задовольняють фізіологічні та соціальні потреби. Я також вважаю, що соціальна потреба бути фізіологічною. Ми автоматично відфільтруємо навколишнє світ і його елементи (дії, предмети, люди) як підходять для цієї картини і не підходить, прагнучи до заповнення нашого життя з максимальною кількістю відповідних. І, в цілому, немає нічого неправильного з цим, оскільки цей процес забезпечує наше виживання. Чоловіча страждання є результатом глибокої впевненості, що це життя, коли ми всередині цього сценарію і автоматично стежимо за ним, не знаючи, що ця картина є унікальним продуктом індивідуального сприйняття, який не може бути втілено в реальності для різних причин. По-перше, повне задоволення не досяжне, тому що, маючи насичену і засвоювану їжу, ми знову відчуваємо голодний. Сатисфакція завжди скорочена. І коли ми отримуємо те, що ми хочемо і адаптуємо до неї, ми починаємо шукати більше. Це природа бажання, головний двигун прогресу. По-третє, коли мова йде про задоволення таких потреб, як сексуальні та соціальні, тобто ті, які асоціюються з іншими людьми, ми неминуче зіштовхуємо той факт, що кожна інша людина живе в межах своєї унікальної картини-матри, пересуває її і вона може перетинатися з нашими тільки дуже поверхнево. Наприклад, коли люди мріяли про подорож, кожен з них уявляє свою подорож, і в реальній подорожі вони неминуче дізнаються, що ідеї про те, як вона повинна бути різною. Подорож може означати будь-який спільний бізнес, створюючи сім'ю або бесіду. Починаємо, коли ми чіпляємо до сценарію, відмовляємося відпустити його, і починаємо боротися з навколишною реальністю для того, щоб вписуватися в наш план-проект, смоли і покарати інших для непідготовки. І покарають нас і покарають нас на непристойну картину. Це, звичайно, не нова ідея. Але це завжди доречно. Якщо ви страждаєте, ви скручуєте до скошованого сценарію, який не може бути виконаний просто тому, що це продукт вашої необхідної фантазії і нічого іншого. Приміщено, що в бою для цього з'явилися арсенали зброї, втрачається величезна кількість психічних і фізичних сил, і пропущена поточна реальність, в якій, власне, все добре. Не як у вашому скрипті, але цілком задовольняє. Я маю на увазі, достатньо для життя.Що ми робимо?Не уникати розчарування. Коли я кажу "розшук", я маю на увазі різницю між картиною і реальністю, і визнання їх невідповідності, не посипаючи золи на голову. Фрутація, як правило, означає повторення проти себе та/або світу, щоб не відповідати картині. Літерально, фрустрація – це підняття заклинання сну, що диктує ваші потреби. Важко бути розчаруванням, тому що після цього не зрозуміло, що робити з потребами, з цими семи магазинів, які вимагають їсти. Але це окрема тема. Спочатку потрібно зняти заклинання сну. Запрошення на практику. І куди поставити скрипт, так красиво, ненав'язливі фантазії. Ну, це простіше, я пишу фільм від них, наприклад. Не втратите. Приготований Ніною Рубштейн П.С. І пам'ятаємо, просто змінивши вашу свідомість – разом змінюємо світ!

Джерело: www.psychology-age.ru/2015/07/blog-post_45.html

Категории

Смотрите также

Новое и интересное