Шість Негайні: Правила життя для довгострокових

Для низки поколінь прихильники ідеї довголіття, підведення досвіду центаріїв далекої давнинини, розроблених принципів, які дозволили людині знайти внутрішню гармонію - "зберігати свою думку спокійно і весело". Ці принципи відомі як Six Immutables.





浜у 涓 蹇

Головна 1: Завжди бути внутрішньо мирним.

Як зробити це? Необхідно підтримувати внутрішній спокій без порушення розуму очікуваннями. Не бути життєздатними, не вплутувати безглузді бажання. Повідомляємо про особисті вигоди та збитки.

З цієї нагоди прихильність ідеї здорового способу життя і довголіття Ши Тяньджі (Верхова епоха) говорить: «Якщо ви закривите свої бажання, то свідомість прийде до миру». Погляньте на гори і долини. Більшість людей, які живуть, користуються тривалим життям через скромність своїх бажань і постійного миру своєї свідомості. й

Давайте спробуємо проаналізувати наші думки, подивіться на себе з-за кордону. Дуже часто ми хочемо, щоб мати хутро пальто (так само, як і ... або навіть краще), автомобіль (так само, як і ... або навіть охолоджувач), будинок (так само, як і ... або навіть вище), і т.д. Найгірше це те, що ці бажання не флотують. Ми проводимо довго перебільшуючи наші мрії, в середині дня і перед сном. Якщо ми говоримо про наші особисті мрії та цілі, то ці цілі гідні поваги. Але якщо думка така, “Я хочу краще, ніж мій сусід”, то це дорога до хвороби.

Такі думки утворюють трикутник негативних емоцій, які люблять магніт приваблюють захворювання нашого фізичного тіла. І коли ми хворіли, ми починаємо грін: добре, чому все до кого-небудь і нікому мені! Чим більше ми посилюємо процес. Якщо ви аналізуєте думки цього роду, ви можете зрозуміти, що це банальне заздрість.

Як негативний ефект заздрості впливає на організм від психотипу людини. Як ви знаєте, є чотири з них: холери, меланхолік, сангін і флегматичний.

Для холебрики це загрожує судинними спазми, тахікардією (серце починає занадто швидко нудьгувати), «нервистою» гіпертензією.
Меланхолік може мати проблеми з травною системою: жовчі і печітні кишки, загострення виразок шлунка і загальним дискомфортом у животі не виключені.
Життєві sanguines менш ймовірні, ніж інші, щоб стати шкідливим Але якщо це відбувається, заздрість систематично підірвати серцево-судинну систему і імунітет.
Флегматика, завдяки природній «пофигизмі», не відчуває реальної чорної заздрості. Вони характеризуються досить подразненням до більш успішних людей: вони говорять, чому на землі ви хвилюєте мене з вашими досягненнями і збити мене від benevolent підвісна анімація? Але ні для інших, ні для ворожої флегматики, це не небезпечно.

Тепер розглянемо себе з-за кордону. Чи потрібна така проблема? Чи не краще для всіх, щоб дізнатися, що він має? Що потрібно? Намагайтеся знайти в цьому невеликому цінному раціональному насінні, що приносить нам радість. Давайте оптимістично!

Принцип 2: Завжди бути добрим.

Ми завжди знайдемо радість, щоб допомогти людям. Коли хороша людина думає про щось, він завжди проаналізує, чи вона завдає шкоди іншим.

Яка позує доброту? Звичайно, гнів, гнів. Що таке гнів? Це агресивний дисплей відступу.

Ми живемо в світі людей і тому в світі відносин. Наше життя - це відносини. Якщо ми любимо це чи ні, зв'язок з іншими є дуже важливим і, можливо, найбільш важливою частиною нашого життя. Ми в зв'язках весь час: в роботі, в домашніх умовах, з дитиною, чоловіком, материком, пасажирами на поїзді, навіть якщо ми не спілкуємось з ними в даний момент.

Коли ці стосунки гармонійні, що не так часто, це означає, що ми практично знайшли ключ до нашого успішного життя. Якщо, наприклад, людина має хороші стосунки на роботі, то він радий піти в неї і зазвичай в цьому випадку успішно пересувається до кар'єри сходів. Якщо, крім того, він має правильно будувати відносини в сім'ї, то людина повертається додому від роботи з задоволенням.

Що заважає нам жити щасливо? Де починається дискорд? Де починається відступ?

І все починається, коли наша ідея відносин з певними людьми не збігається з реальністю. Коли очікувана поведінка людини (що ми думали в нашій голові: «Ця людина повинна зробити так і так...») не відповідає дійсності людини. Ось де відбувається повторення.

В інших словах ми заміняємо реальні стосунки з власними ідеями про те, як вони повинні бути. Коли партнер зв'язку не вписується в наші ідеї про нього (і він практично ніколи не вписується), то найбільш поширена реакція на це незадоволена ним або ж відступом. Ми були добрими. «Я думав, що ви були нормальною людиною і ви... . ?

Стійкість формує негативні емоції, і заплутаність цих емоцій змінює наше тіло, призводить до захворювання. Дуже часто це свято залишається в душі довго. Буває, що людина вже змінила свою роботу кілька років тому, і відступ до босів з попереднього місця роботи постійно попросить в своїх думках і змінах палива в фізичному тілі.

В результаті «свіження» перезапуску, як правило, стає гіпертонічною з доступом до інсульту, а «старим» - пухлинні захворювання. В якому органі з'являється пухлина, залежить від того, хто зіпсував стосунки. Наприклад, Louise Hay, автор популярних книг в серії «Допомогти себе», стверджує, що якщо жінка перебуває в поганих відносинах з чоловіком, вона загрожує її пухлинними захворюваннями статевих органів і т.д.

Ми повинні запитати себе: хто зробив неправильно з нашим гнівом і відступом?

Звичайно, позбавляючи від перемир'я, зміна поведінки не є простим завданням. Це серйозна робота. Однак якщо ви розумієте, що ключі до щастя і здоров'я знаходяться в руках, ви можете зробити багато. І це ніколи не пізно.

Ось чому Shi Tianji консультує нас для виконання умов цього «змінного»: «Коли інші поважають низьким, я підтримую заперечення; коли інші створюють проблеми, я намагаюся усунути проблеми; коли інші завдають шкоди іншим, я підтримую інших». Якщо я стояти фірму в цьому, моя совість буде чистою, і мій розум буде природно збалансованим і спокійним. й

«Зроби собі всі важкі думки, намагайтеся залишатися спокійним і оптимістичною, бути життєрадісним, міцним в тілі і стійким до розуму. Так ви можете жити до сотні років, говорить про фундаментальну роботу системи традиційної китайської медицини, Хуанді Нейїнг (Третіз жовтого імператора на внутрішній)).

І дійсно, де проходять захворювання, якщо підтримується внутрішній баланс?

Принцип 3: Завжди бути життєрадісним.

На Сході: «Добрий сміх твоїх 10 років, і тривога дає вам сіре волосся». У християнстві, депресія вважається однією з найсерйозніших гріхів.

Як подолати схильність до відчайу? Ми повинні намагатися адаптуватися до різних обставин, дізнатися, що це таке. Але важливо не перестаратися нічого. Захищайте почуття інших, поведініть їх.

Спробуйте сміятися частіше з серця. Можна припустити, що звуки, які людина робить під час сміху, як метро, налаштовують здоровий стан свого тіла. А коли ми сміємось, ми робимо програму для наших органів, щоб працювати належним чином. Це, сміхувальник може бути у порівнянні з роботою фортепіано меліора. Він зосередився на звукі метро. Наше тіло зосереджене на сміху.

Ось що поет Бог Юий сказав в одному з його віршів:

Покинути відчайдушність, і в багатства.

І в бідності,

Якщо ви не можете сміятися,

Ви будете любити!

Принцип 4: Завжди задоволений.

У всіх випадках, щоб уникнути проблем. Але що б ви не втратили духу. Яна Феітай має епіграму про те, як захистити життя: «Погляд, хто думає, що він має один, але водночас він не має іншого, а іноді відчуває, що він не має обох. Але якщо ви берете крок назад і подивитеся на сторони, ви знайдете, що ви можете легко жити на пластині каша, що у вас є і в одязі, який ви одягнете. Перша частина заяви описує емоційні страждання незадоволеності, а другий показує радість змісту.

Тому, якщо виникають неприємності, порівнювати їх ще більш складною ситуацією, і відразу ж ви відчуєте мир і бадьорість духу.

Ванг Сунан, інший поціновувач мистецтва довголіття, який жив під династії Мінг, запропонував «здоблення задоволення у світі», зберігаючи життєрадісність і оптимізм. Уміння розпізнати і насолоджуватися, щоб підтримувати задоволення. У житті багато простих рад:

Це задоволення, щоб сидіти в тиші. Якщо після роботи посидіти трохи в тиші, це допоможе залишити тривогу, принести відчуття сповільненості, безтурботну радість і релаксація. Це як джгу з грязьової води: якщо ви стукли її цілий день, то підвіска в воді буде спокійно весь день, і якщо ви залишаєте джугу самостійно, вона буде поселений, і вода стане чітким і чітким.

Це задоволення, щоб побачити природа. Конфуцій - сказав: «Сучасний чоловік радує водами, віртуозним людиною горами». Чудові краєвиди і красиві краєвиди на прозорий день можна знайти в різних місцях. Розум стає максимально широким, коли життя гармонує з природою.Принцип 5: Завжди бути справедливим.

Цей бездоганний - розширення Принципу 2: Завжди бути такими (MiZ #24). Ви повинні бути чіткі відмінності між хорошою і злою, правою і неправильною.

Припустимо, що ми не регульовані іншим. Здавалося б, так що? Ми не регульовані, і ми більше не відхиляємось від несправедливості. Але світ побудований таким чином, що все повертається до нас бумеранг. Згадайте правду: лікуйте людей, як ви хотіли б їх лікувати? й

І тепер приходить момент, коли бомеранги загиблились до власника. Як ми зараз відчуваємо? У нашому серці випливають правильна гнівка.

«Чи часто причина несправедливості». «Несправедливість – причина гніву». Але небезпечна емоція. І якщо ви не боретеся з ним, якщо ви не дозволите його йти, це буквально спалює наші тіла.

Виражається при захворюваннях, таких як шкірні висипання, запалення, кип'ятіння. Навіть здавалося б, випадкові події, такі як опіки і ріжучі також класизовані як відповідь тіла на непристойне гніздування всередині нас.

Хороший і злий є взаємовиключними поняттями, так само, як і правда, і не можна плутати. Якщо людина зберігає свою свідомість чистою, невагомою в своїй чесності, підтримує чіткість думки і чіткість зору, то він буде природно звільнити від проблем і тривоги.

Так sage Shi Tianji - сказав він

«Що навчається чоловіку»

з чистою свідомістю,

спадщина

і всі

в дії.

Коли сонце світиться в небі,

Сама темрява розсіює.

Коли людина розуміє це

Чудова ідея.

Він позбавляє від захворювання.

і набуває довголіття. й

Агер є руйнівним: він може легко знищити наш світ відносин і здоров'я. Позбутися від гнів можна і слід робити. Як зробити це?

Якщо ви лікуєте несправедливістю, не тримайте емоції собі. Перше, що робити, щоб сказати голосно, «Що зробив мене сердитися!» Може бути, ви не повинні сказати, що ваш бос під час зустрічі, але після цього - скажете ваші скарги на голос. Навіть якщо ви сказали ці слова в порожній кімнаті, де ніхто не може почути вас, нехай це буває. (Згадайте японський метод, розвантажувальний номер з фігурою копіювання босів, де можна сказати все, що ви думаєте про нього!)

Відвідайте тренажерний зал, грайте в волейбол або теніс. Або просто виконайте в домашніх умовах гантелі. Ваше тіло подяка Вам за натяг. А якщо ви замовляєте голосно або співати, мироєм після того, як клас забезпечений.

Найголовніше, бути справедливими для людей навколо вас. Пам'ятайте: все в цьому світі повертається – добре, зло і несправедливість.

Принцип 6: Завжди приємна в спілкуванні.

Гармонія є однією з основних складових людських відносин. Будьте дружніми, скромними і розумними, толерантними і зрозумілими, не намагайтеся робити все тільки відповідно до розрахунку і не хвилюватися про дрібниці. Дружба з іншими зробить вас та інші щасливі.

Ключове слово тут є дружніми. Відповідні якості розріджують і не люблять. Вважається, що ці якості на тонкому рівні дуже сильно впливають на систему екскремента.

Якщо у вас є проблеми з нирками, такі як камені, аналізуйте, чи ви завжди доброзичливі, чи є люди у вашому середовищі, які неприємні для вас. І ви, замість того, щоб змінити своє ставлення до цієї людини, перенести згустку антипатії всередині вас. Ви тільки робите найгірше для себе.

Життя дає нам безліч варіантів існування. І кожна людина в нашому оточенні - це свого роду вчителя, який дає нам можливість вибрати поведінки. Це як і наша домашня робота. І на яку оцінку ми отримуємо, в якомусь мірі залежить наше здоров’я. Ми обираємо правильний варіант?

Автор: Ірина Смірнова



П.С. І пам'ятайте, що лише зміна нашої свідомості – разом ми змінюємо світ!

JavaScript licenses API Веб-сайт Go1.13.8

Категории

Смотрите также

Новое и интересное