Професор Іван Неймивакін: здоровий без наркотиків

Ми можемо стати здоровими астрономами, незважаючи на забруднення та інші негативні фактори. Не потрібно багато грошей на операцію і препарати. Ми допоможемо вам.

Іван Павлович Неймивакін почав як молодший науковий співробітник, так і досягла начальника відділу розвитку системи надання медичної допомоги астрономам при польотах різної тривалості.

Як голова програми реабілітації радянських космонавтів, доктор медичних наук, професор, лауреат Державної премії СРСР Іван Павлович Немивакін дозволив залучити кращих лікарів і вчених країни до роботи.





Іван Неймивакін взяв всю владу вітчизняної медицини з них і збагачений його винаходами.

Створена унікальна система загоєння, завдяки якій наша космонавтика не була іл.

до Тож спочатку я повинен розібратися, де лінія між здоров'ям і хворобою, чому людина хвора?

Два. Чи можна щось від арсеналу офіційної медицини? Вимкнено нічого!

У своїй докторській дисертації є свідоцтва про авторські права на винаходи. Сьогодні вони є пріоритетом.

Після того, як я залишив простір, я спробував поставити все, що я навчився в космосі в систему охорони здоров'я. Але я з'являвся на стійкість до фіерцесу. Виявляється, що мої розробки «підмінюють владу вітчизняної науки». Я знайшов основну причину, чому люди хворіють.

Універсальна причина захворювання?

до Що ви не погоджуєтесь з офіційною медициною?

до Вона рекомендує: перший, другий, третій. Але ви і я представляю електромережу, живу машину. Всередині у нас є транспортер, а рот являє собою систему подрібнення. Ми не повинні ковтати продукти харчування, але ретельно роси, практично «поганяти» її. У цей час «комп'ютер» – мозок – бачить: хліб, каша, шматочок м'яса. І дає інструкції до шлунку. Для м'яса необхідно більш концентрувати гідрохлоридну кислоту, а для хліба - трохи менше, для кашу - теж.

Але ви заковтнули їжу без зачіски. Це тільки зверху, злегка конвертується з гідрохлоридною кислотою, яка не може проникати в шматочок.

Але найгірше те, що в цей час гідрохлоридна кислота, яка була випущена в достатній кількості для обробки тієї ж частини м'яса, розчиняється водою, яка в кінці бенкету використовується як «третя». Зменшити концентрацію кислоти, в результаті їжі не можна перетравити. І все, що ви їсти перетворюється в «лаги» – необроблені метаболічні продукти.

Ми їсти 4-5 разів більше, ніж ми повинні бути здоровими. Решта «екстра» – робота для лікарів, початок вашого захворювання. Не сьогодні, тому завтра, але це буде.

до Ви запропонуєте менше рідини?

до Що залежить. Справа в тому, що вода в клітині проходить тільки "чистий". Це вода потрібно пити два літри. Мінеральні води, особливо вуглецеві напої, небезпечні продукти; клітина повинна очистити їх. Кава і чай забезпечують короткочасний вибух енергії, але це тільки посилює нестачу води. Ці та подібні напої не можуть бути оброблені.

«Дірті» вода надходить в клітинку, а замість отримання енергії останній повинен витрачати його на очищення рідини. «Дірт» відкидається, і не вистачає води – і є мало енергії.

Я думаю, що це ясно зараз, чому клітина відстає. І неважливо, що надходження рідини «нечистий» призводить до: атеросклероз, гіпертонічна хвороба, аритмія ...

Основна причина переважної більшості захворювань очевидна.

«безкоштовно» відновлюється

- Включаючи рак і СНІД?

- Я думаю, що немає таких захворювань.

- Як?

до Є умови, пов'язані з покладанням тіла. У ній клітини починають жити практично в кисневому середовищі. Так вони мутують, вони стають пухлинними маркерами. Насправді ракові клітини існують в будь-якому тілі, але в здоровій людини вони пригнічують імунітетом. І коли індивід ослаблений, ці клітини починають швидко розмножуватися. В принципі нам потрібні вони так, щоб організм знає, що добре і зло завжди там. Добре не дозволяйте зло розкласти. І якщо ви самі пригнічуєте добро – через стрес, неправильне харчування, провокує бездіяльність і так далі? Доброго дня.

Ми створили оздоровчий центр, в якому протягом трьох тижнів, без наркотиків і еном, ми очищаємо внутрішню атмосферу тіла. І людина зникає, наприклад, гіпертонічна хвороба - це не можна видалити кардіологічний центр. Він не може! І ми просто знімаємо «брудний» з організму.

до Яким чином?

до За рахунок напіврозчиненого існування. Спеціальні фіточай для очищення крові, печінки, нирок, підшлункової залози. Особлива система, яка дозволяє проводити два дні, щоб випити ці чаю.

до У своїх центрах успішно лікують множинний склероз, паркінсонізм та інші захворювання, які вважаються невиліковними.

- Після трьох до шести місяців пацієнти, які вже пройшли в магазин, на ринок, подають себе. І секрет простий: вони насичують свої клітини водою, які перед ними були заспокоїті.

Лікарі не звертають увагу на те, що вода є кращою електролітою, це енергія. Без нього мітохондрія – різновид гідроелектричних електростанцій, які забезпечують клітину енергією – не можна працювати. Першим органом, який страждає від нестачі води, є мозок. Хенце - дратівливість, головний біль, мігрень, швидка втома, погане академічне виконання.

Сьогодні я офіційно декларую: з точки зору немає діагнозу. Рак і СНІД є умови; ефекти, не викликає.

Якщо ви вважаєте, що рак є тимчасовим станом, можна позбутися від нього. Щоб це зробити, перш за все, потрібно бачити те, що він зробив неправильно в житті, п'яти гріхів, попросити прощення від людей, які він відступив. А потім потрібно налаштувати свою свідомість для відновлення. Це ставлення, яке порушує будь-які фактори знеболювання.

Зцілити себе.

- Люди дивуються, коли ви сказали, що серце ... не в грудях.

до Серце є двигуном для перекачування рідини, він в основному нижче пупка.

- Як це?

до У дорослих є висота 150-180 сантиметрів. Рідина під впливом тяжіння падає вниз, але її необхідно підняти знизу вгору. Це м'язи, в яких розташовані судини. Це спеціальні насоси, які підштовхують кров до своїх скорочень. І якщо власник свого тіла не займається ним: не грає спортом, не тренує м'язи стовбура і ніг, то він має атеросклероз, варикозне розширення вен, трофічні розлади.

На фоні «суду», який знаходиться в організмі, загущує кров. І серце потрібно докласти більше зусиль, щоб підштовхувати цю кров. Спочатку виникає гіпертрофія лівого шлуночка, потім починаються різні види аритмій, а потім відбувається інфаркт або інсульт. Серце не має достатньо міцності для роботи замість п'яти сотень м'язів, які повинні перекачати кров.

Тож серце повинно працювати з хорошою кров'ю, не згущеною, але рідиною, наповненою водою. Але як досягти цього, майже ніхто не навчає людей.

Якщо ви не знаєте, що вода повинна бути п'яти 10-15 хвилин до їжі – одна або дві склянки. Вільно проходить через невеликий викривлення шлунку і збирає в області дванадцятипалої кишки, де накопичується алкалі. В результаті вода не кислиться шлунком, але лужна.

- Традиційний компот, кава або чай не можна пити останнім?

- Абсолютно! Ви можете полоскати рот після їжі. І один і половину до двох годин після вживання м'яса, не їсти або пити що-небудь: необхідно, щоб сік шлунка обробляється, «в'яти» це м'ясо. Зважаючи на те, що людина потребує щось в ній, бо живе «в періодичній системі Менделєєва» і повинна поповнювати своє тіло всіма елементами.

А якщо на порожньому шлунку, коли потрібно їсти, потрібно пити воду. Пити - півгодини не хочу їсти. Далі напою ще було. А коли ви вже "смак під ложкою" - їсти.

На обід в їдальні подається дванадцята годину. Але не їсти, якщо ви не хочете! Нехай тіло спокою. Їжа не оброблювалася вранці. Якщо ви відштовхуєте, це буде гниття. Зайдіть всі негативні наслідки.

Отже, пити воду на порожньому шлунку. Вода є харчуванням, тому що три квартали нас фактично вода. Під час дня потрібно пити на порожньому шлунку 1,5-2 л чистої води. Все інше не працює для здоров’я.

Подивіться на деякі люди у 60-х або 70-х роках. Коли починають пити приблизно два літри на день чистої води, їх зморшки розгладжують, кишечник починає нормально працювати.

У воді клітки - це основа його життя. Тому потрібно пити багато і тільки на порожньому животі, і тільки чистою водою.

до Де можна отримати?

- Чиста вода не продається вода. Пляшкова вода кисла, вона має рН 6.5-7. Як ви дійсно чистою водою?

Водопостачання в Москві є нормальним. Увечері ви залите його з крану в горщик або пляшки, він стоїть, хлор виходить. Вранці будуть опади, хоча очі не видно.

Ви ретельно зливаємо верхню воду, близько двох третин об'єму, але не кип'ятіть її як звичайно, і доведіть її до дрібних бульбашок. Це так звана «холодна окропу», яка зберігає свою структуру протягом дня.

Що потрібно для клітинки. Не більше відходів енергії на очищенні. Це дійсно жива вода, яка відновлює здоров'я.

ритми життя

до Чи можете ви сказати мені, що час, щоб їсти здоровим?

до Якщо ви їсти після сім'ї ввечері, ви ніколи не будете здоровими. Інсулін, секретований підшлункової залози на 19 годин, протягом двох годин для обробки їжі. Якщо ви їсти щось солодке, то інсулін не дасть вам рівень цукру, щоб піднятися вище нормально.

І від 9 п.м. підшлункової залози повинні спати з шлунком – до цього часу вони повинні бути вільними від їжі. Потім вони проходять батон на соснову залозу, яка виробляє мелатонін - гормон росту, вона випускається на 11 годин.

Мистецтво створення

до Що робити з релігією? Але вона і наука тепер приїжджає до загального висновку. Вищий принцип – основа Всесвіту, всі явища, що відбуваються в ньому. Це важливо в людській діяльності, принаймні це повинно бути. Але ми перевернули вищі закони, зосереджені на матеріалі, забуваючи духовність. І якщо немає Бога в душі, то виходить, що ви можете прийняти все, що можливо від життя, не даючи нічого в поверненні. Саме тому в житті ми побачимо в житті.

до Що робити, щоб змінити світ навколо нас, непристойний і холодний до наших почуттів, імпульсів душі?

- Ви попросите мені пологове питання, але воно має глибоке значення. Відповіли тисячі років тому: Вам не потрібно робити ще один, що вам не потрібно робити. Ви є частиною всього навколо вас. Один залежить від іншого. Ви зробили зло для вашого сусіда, щоб ви робили зло для себе в першу чергу. Вирішуючи свої думки та дії інших, ви знищите себе, ваш духовний і моральний фонд. І пошкодження душі неминуче призводить до захворювань тіла, передчасної смерті. Є лише один спосіб, щоб уникнути їх: щоб зупинити шкоду інших, щоб почати робити добро, щоб зробити духовні, а не матеріальні речі, головне в житті, тобто жити відповідно до наказів, що даються релігії.

Система, яка була заблокована

- Іван Павлович, ваш метод ультрафіолетного лікування дозволяє людям позбутися від хімічних речовин, ефективно лікувати тварин і рослин, отримувати екологічно чистий молоко і м'ясо, овочі та фрукти, та інші продукти. Але чому це рятувальна система не використовується в будь-якому місці після таких успішних випробувань? Істина Євангелія знову підтвердила: не існує пророку в своїй країні.

до На жаль, це. Я працюю в космосі протягом десятиліть і не міг бути здоровим. Я також сподівався, що мої медичні дослідження будуть втілюватися людьми сане. Дійсно, після проведення всіх випробувань, отримання дозволу від Міністерства охорони здоров'я СРСР за їх введення в систему охорони здоров'я. Але Радянський Союз скоро згорнув. І Міністерство охорони здоров'я РФ вимагали ті ж тести, але вже під егідою Російської Федерації, адже результати, отримані в радянських установах, для нього ви бачите, недійсними. Це нещастя!

Але я вже повернувся, і я не мав ніякої міцності, ні фінансові засоби, щоб переоцінити. Я хотів допомогти мені. Тоді я зрозумів, що я підірвав існуючі методи і засоби лікування людей, тварин, рослин, грунту, які фактично примушують їх, але покрили виробники препаратів, мінеральних добрив, гербіцидів та інших хімічних речовин.

до Що ви пропонуємо ліки, Іван Павлович?

- Впроваджувати систему доброчесності в значній мірі. Заблоковано у великих містах, де розроблена медична допомога. Але вона дуже слабка в зворотному напрямку, і ви можете спробувати реалізувати цю систему там. В рамках проекту було створено стандартний проект, що дозволить головного лікаря та його персоналу покращити 25-30 осіб у районних лікарнях або віддалених куточках Росії протягом трьох тижнів. Не потрібно для будь-яких КТ-сканерів, немає комплексного обладнання – нам потрібні звичайні методики, які лікарі використовують для вільних людей від наркозалежності.

У Державній Думі Росії мої пропозиції знайшли розуміння на найвищому рівні. Агенції, відповідальні за здоров’я в Росії, не знайшли необхідних для організації здоров’я центрів. І в цілому виявилося, що «не одна необхідна» моя екологічна система оздоровлення людини, тварин, рослин, землі.

Останнім часом один уряд сказав, що маленькі міста не перспективні – вони повинні поєднуватися з мегаполісом. Але реалізація цього проекту знищить основу Росії. Де ще може стати її відродження?

Ребірт починається з землі, знання природи, любов всіх живих речей, прагнення зберегти його для побуту. На землі народжуються ті люди, які повинні славити Росію. Саме там, де здоров'я повинна приходити, не від мегаполісів, чиї мешканці не мають ідеї, де зростають бункери.

до Чи не існує надії на запровадження ваших розробок, які дозволяють очистити землю, загострити всі живі речі?

- На щастя, нещодавно зацікавили Білорусь. Що ще є безкоштовна медицина, безкоштовна освіта.

Не дивно, що ця країна зацікавила інтерес до системи здоров’я, яка стала «не обов’язковою» в нашій країні. Хочу вірити, що звідти тут загоєння всієї планети почнеться.

Я дуже сподіваюсь, що будуть люди в Росії, які хочуть своїх дітей і онуків жити в хорошому здоров'ї на відроджених землях, а не вмирають хвороб в отруйному середовищі. І вони реалізують свою систему. Видання

Автор: Михайло Дмитрук



П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: файл-rf.ru/analitics/784

Категории

Смотрите также

Новое и интересное