Як зробити більшу частину тижня

Швидкий темп сучасного життя прискорює. Я хочу мати час для всього одночасно - щоб зробити кар'єру, грати спорт, дізнатися щось нове, весело і спілкуватися з близькими. І часто ви повинні дати щось, виправивши цей недолік часу. Лаура Книга Вандеркама про втрачений час, опублікований виданням Alpina, пояснює, чому ми можемо зробити більше на тиждень, ніж ми думаємо. Видавництво з книги.

р.



й

Поставляйте при цьому обов'язки і виклики, які ви зараз. Уявіть повністю порожній календар на тиждень з графіками 168 годин. Якщо це нова концепція, я заохочую вас витрачати кілька годин мислення про це. Коли я зробив таблицю 168-клітини, мій перший думав, якщо ви починаєте з чистого шиферу і покласти в всі основні компоненти, 168 - дивовижна кількість. У 168 годин ви обов'язково встигнете спати 8 годин на добу (56 годин на тиждень) і працювати 50 годин на тиждень, якщо ви хочете. До 106 годин і листя 62 годин на тиждень для інших речей. Нагадаємо, що, згідно з Американським опитуванням думок про час користування думками, середня тривалість перебування в будинку мами витрачається менше чотирьох годин на тиждень, граючи ігри або захоплення з дітьми (приблизно шість годин, якщо діти ще дошкільні). Легко вписуватися на 62. Ви навіть можете перевищити 17 до 18 годин неробочу маму витрачає догляд за дітьми на тиждень (ми обговорюємо пізніше, чому це таке низька фігура і чому вона так відрізняється від наших відчуттів – очевидно, багато неповторних мами роблять багато більше, але реальність «середнього» метрика говорить, що деякі роблять менше одночасно).

Хоча, відповідно до багатьох, ми не встигаємо до вправ, додаючи ці цифри, ви розумієте, що це не вірно. Якщо ви працюєте 50 годин на тиждень, спати 8 годин на кожну ніч і провести 3 години щодня (21 годин на тиждень) догляд за і взаємодіяти з дітьми, є ще 41 вуличні години зліва. У цей час ви можете легко вписувати 2,5 години фізичної активності, які наші державні медичні дослідники визнали необхідним для просування здоров'я. По суті, ця фігура може бути привезена до 5 годин - влаштуйте три години на тиждень і одну дві години на вихідні і приготувавши до півмарафону.



й

А ще буде час для інших наркоманій. Люди, які щедро дають їм час, щоб справи, які піклуються про них, часто щасливі і здорові, ніж інші. Є лише чверть волонтерів американців. Тільки третина цих людей повідомляють більше 100 годин такої роботи року. Час на рік зводиться до двох годин на тиждень. Іншими словами, навіть якщо ви працюєте в повному обсязі і навіть довше, отримати достатньо сну, витрачайте більше часу, граючи з дітьми, ніж середня перебування вдома мами, і запустіть 40 км на тиждень, ви можете ще волонтерам більше 90% ваших земляків. А також влаштуйте щотижневе заняття з вашим партнером. Якщо ви додаєте всі ці години (продовжуючи чотири години на дату), ви побачите ще 30 зліва. Якщо ви не звикли, і отримаєте там, де потрібно на машині (хоча, знову, це слід мінімізувати, оскільки ми будемо обговорювати в наступних розділах). Якщо ви витрачаєте три години на кожен день на цих речах (21 в цілому), ви все ще маєте більше години на день експериментує з рецептами, піноутворюючими ванними кімнатами, читанням, лежачи на дивані перед телевізором, або ходьбаєте собаку вздовж гулінгової потоку. Якщо ви хочете. І все це -- працює 50 годин на тиждень, який набагато більше середньої особи, незалежно від того, що людина говорить. Якщо ви працюєте 40 годин, ви отримаєте ще 10 годин. Якщо ви думаєте про це, ви можете побачити, як неправомірно це те, що часова робота є запорукою балансу життя. Якщо ви не встигнете жити своїм життям, ви хочете в 72 години від часу прокидання, безкоштовно від роботи (168 мінус 56 і мінус 40 більше), чому слід щось змінити, якщо у вас є 92 години?

Звичайно, це навряд чи велике відкриття, але відверто, в той час, коли багато людей витрачають на не дуже цікаві телешоу або безглузді фонові конференції, ви можете досягти великої зміни. Ми можемо повернутися до школи. Ви можете написати роман щороку. Я серйозний. Для запису книги потрібно близько 1000 годин, і якщо ви зупините перегляд телевізора протягом 20 годин на тиждень, ви будете безкоштовно. І знову, точка цього арифметизму не змушує когось відчувати себе винним. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. У деяких частинах світу люди проводять шість годин на добу Але якщо ви не прочитаєте цю книгу в біженському таборі, ви, ймовірно, живете в афлуентному, освіченому та вільному суспільстві. І в такому суспільстві люди встигають зібрати шість дітей і займатися бізнесом, або працювати, навчати і підготуватися до тріатлону, або робити те, що приносить радість і сенс до вашого життя.

Якщо ви любите свій бізнес, ви неодмінно будете працювати з великим ентузіазмом. Коли я відключився з Sylvia Earle у 2009 році, на 73, вона була до півострова Юкана в Мексиці, щоб вивчити китів і Австралії, щоб вивчити рифи. Крім того, вона була оздоблена книгою, яка називається The World Is Blue, була просто працювала з Google, щоб додати океани в Google Earth, і була літати по планеті, агітація для морських запасів - вона виграла $100,000 TED Призи для фінансування проекту. Крім того, Ерл був залучений до діяльності своєї компанії Deep Ocean Exploration та Research, яка займається консалтингом в галузі підводної роботи.



й

Але ось дивовижна річ: якщо ви любите те, що ви робите, ви будете мати більше енергії для відпочинку вашого життя. Давайте скажемо, що ви намагаєтеся зробити кар’єру, піднявшись молодим дітям. У цьому випадку ви будете мати більше енергії для вашої сім'ї, якщо ви робите 50 годин на тиждень в тому, що ви любите, ніж якщо ви витрачаєте 30 годин в щасливій роботі. Або хоча б ви будете мати краще ремесла, граф часто просить дітей, щоб зробити альгайські гірки. Я стверджую, що право на роботу означає багато, незважаючи на те, що, як я пишу це, Тим Феріс чотири години Workweek був на бізнес-список естселера протягом двох років. Ferriss попускає ідею мрії. Для більшості людей найкраща робота - це те, що займає мінімум часу. Переважна більшість людей ніколи не знайде роботу, яка може бути безперервним джерелом задоволення, тому не буде такої мети. Мета полягає в тому, щоб звільнити час і зробити дохід автоматично. Безперечно доторкнувшись до чутливого рядка - можливо, тому що багато людей не хвилюються своєю роботою. В кінці 2006 року Harris Interactive провела опитування, введено в експлуатацію Кар'єраBuilder.com, що включено 6,169 співробітників повного часу. За даними цього опитування, 84% не роблять своєї роботи мрії (хоча є багато доказів, що більшість людей не відчувають нещастя). Можливо, хтось буде краще відслідковувати за допомогою чотирьох-навушних рецептів, які працюють на автоматизованому онлайн-бізнесі та збираються на пригодах у вільний час. Але в цілому я думаю, що це так само, як нудно, щоб дати «час і час для роботи», як це зробити навпаки. Є докази, що більшість людей згодні зі мною. Незважаючи на популярність телешоу про багату і безробітну, такі як Real Housewives of New Jersey, 2002 загальний демографічний огляд знайшов, що більшість людей хотіли б працювати в певній формі, навіть якщо це не було необхідно.

Якщо ви занурите себе в значущу професійну професію, то це створення компанії, продукція якого полегшить життя людям, роблячи наукові відкриття, які ніхто ще не думав, або переконливі симфонії, ви можете отримати багато щастя. Крім того, якщо ви, як Ерл, мають право на роботу, то досліджувати океани 4 години на тиждень, здавалося б, справжня катування. Я не можу сказати вам, що ваша робота мрії, але я можу розповісти вам, що це буде як на нашому ринку праці, відповідно до дослідження щастя та творчості. Я можу сказати, що за межі задоволеності, право працювати буде впливати на решту 168 годин, і є докази для цього. Я також можу сказати, що шанси отримати бездоганну роботу від інших людей мінімальні. Ви повинні інвестувати години в будівництво, так само як і підприємці, чи працюєте для себе або інших. Я також можу запропонувати кілька питань, щоб запитати себе про роботу, щоб побачити, як близько або далеко від нього, тому що якщо це далеко, підключення до управління часом буде ще більш очевидним. Видання



П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: теоріяandpractice.ru

Категории

Смотрите также

Новое и интересное