час: Керування або Обері?

Коли хвилина швидше, ніж секунди і довше року, коли є кілька днів, але година досить, коли здається, що весь час проти вас і життя спалахує вас швидкою швидкістю, не турбуючись, просто отримайте ваш з вашого рукава - нанесіть кілька правил управління часом!

Але що наш час варто? Чи можливо всі наші турботи про його дефіцит? І намагатися контролювати це порожній фантастика? У цьому питанні ми допоможемо вам відповісти. По праці, торгівлі та насюрі, вказівник накопичив три сотні тисяч динар. Він мав землі і споруди, і він мав багато багатих. Тоді він вирішив, що він витратив один рік в розвагах, що живе за власним задоволенням, а потім вирішив, що його майбутнє буде.



Але як тільки він закінчував підрахунок своїх грошей, ангел смерті з'явився до нього, щоб прийняти своє життя. Неправдивий спробував переконувати Ангел з різними аргументами, але він залишився адамантним. Тоді людина сказав,

- Дайте мені три дні, і я даю вам третину мого майна.

Ангол відмовив і відтягував неправомірно, щоб взяти її. Навіть за все його багатства він не дасть чоловіка в день життя.

Тоді сказав, що вказівник,

- Я блю тебе, дайте мені трохи, дайте мені просто писати кілька слів.

Цього разу Ангел зробив це одне концесію, і чоловік написав у власній крові, «Чому не втратити життя». Я не можу купити годину на три сотні тисяч динар. Переконайтеся, що у вас є значення часу. й

Може бути це дійсно безцінно. Стародавні римляни вже мали кам’яні плити в своїх будинках, на яких час побігли. Що з'явився час, і які його властивості – ці питання людство запитували себе протягом багатьох століть. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.



Виглядають різні бачення природи. Деякі стверджують, що це об'єктивна і абсолютна, інші, навпаки, вірять в його ілюсію існування тільки через людську причину.

Що нам потрібен час? Щоб дізнатися швидкість поїзда з точки A до точки B, і зрозуміти, коли ви прибудете в пункт призначення, щоб дізнатися, що це час для вивчення, роботи або відпочинку, щоб виростити і більше не зіпсуватися, як дитина? Так, обов'язково. Але найголовніше, без часу ми не знайдемо психологічний затишок. Після того, як поділ нашого життя в періоди – роки, місяці, дні, години, секунди – винайшло свідомо, адже слабка людина не здатна сприймати «тертинність» у своїй свідомості.



Час управління ... час Багато людей скаржаться на брак часу: Я не маю часу, я не маю часу! Лікарі називають «Синдром Мангера» і є одним з основних захворювань нашого століття.

Тим не менш, ніхто не забирає час серйозно. Хто, наприклад, може сказати, скільки годин він провів роботу, читання останнього місяця, скільки він ate телевізор або дорога, і скільки годин він був просто втрачений, і чому? Але ви хочете зробити все, тому кілька дивовижних секретів управління часом прийде на допомогу з простотою і водночас складною!

У своїй роботі Держ. Він вважається ідеальним графіком: 6 годин слід приймати до сну, 6 годин до роботи, 6 годин до божественного дозвілля, в тому числі читання і музика, і 6 годин до гігієнічних процедур - гімнастики, прибирання і т.д. Ось так просто! Але на жаль, не дуже актуально. Сучасні методи управління часом набагато більше педантичного і різноманітного. Будь-який може вибрати той, який йому підходить, чи є це матриця Д. Ейзенуера або піраміда Б. Франка.



Наприклад, «томато» методика. Франціяско Цирильо. Він створив свій метод як студента, коли він зрозумів, що основною проблемою його невдачі була втрата концентрації. Тоді він дивився, якщо він може працювати, не відволікаючи маленькі речі навколо нього не менше 10 хвилин. Суддя був кухонний таймер, виконаний у вигляді томата. Ось як техніка отримала свою назву. Його сутність досить проста: напишіть всі завдання в порядку спуску на окремому аркуші, який потрібно виконувати протягом дня. Виберіть перший, запустіть таймер за 25 хвилин і заробляйте все це до тих пір, поки таймер не працює, позначте завдання на списку хрестиком, після чого візьміть коротку перерву - 5 хвилин, а потім знову попрацюйте за цією схемою до завершення роботи.



Незвичайна ідея на основі самоорганізації і витривалість. Ось як сам автор техніки оцінив його:

Він був приниження, але перший раз я втратив. Але ідея зловила око. І за навчальний день в день, я зміг вчитися успішно, а потім працювати над цією системою. Ще одна система для гурманів – метод Алана Лякаїна «Свейс», описана в деталях у своїй книзі. Автор називає людей щасливим, творчим і цікавим життям, за цим принципом і будує свій метод управління часом. Потоки життя, всі зміни, і над усіма нашими побажаннями.

Уявіть ситуацію, у вас є великий план, головне завдання якого полягає, скажеш, миття вікон. Але, можливо, ви хочете зробити щось менш важливим, або розслабитися і піти в кіно, або просто нанести смуги по брудних вікнах. Очевидно, що з урахуванням справи ви не керуєте принципом «до нього зараз», але віддаєте перевагу його відкласти. Алан Лакаїн пише:



Пропозиція! Це одна з основних перешкод, які всі стикаються при спробі вирішити короткострокові і довгострокові цілі. А замість того, щоб вам не побороти?

І якщо ви уявите, що ваша головна мета була дізнатися, як їздити на коні, але ви навчилися, що інструктор приймає уроки набагато більше, ніж ви можете дозволити собі. У цьому випадку, залишаючи основне завдання, може бути краще рішення, ніж намагатися його реалізувати.

Але основний принцип цього способу не кинути без навіть намагатися реалізувати мрії, ні! У той момент, що людина ніколи не буде добре робити, що він не хоче або в якомусь місці не обійтися. Так ви повинні мати можливість пересуватися один рівень вниз у вашій ієрархії цілей. Подумайте про те, які цілі будуть більш доречні в результаті зміни пріоритетів, і спробуйте це зробити зараз. Традиційні навчальні заклади про часовий контрольний стенд на 3 стовпах:

Першим є встановлення мети. Якщо немає мети в житті, економія часу втрачає своє значення. Це стосується як фізичних, так і організацій. Дні, коли це було загальним, щоб жити один день і не думають про майбутнє вже давно пішли.

Другий - створення плану, який допоможе вам переходити до мети.

Третя - найбільш активний і передбачає постійний рух. Зайдіть до мети до того, як він заперечує вас. Конфуцій один раз сказав: «Перехід тисяч кілометрів починається з одного кроку. й



В останні роки деякі експерти з нових способу життя радять забути про плани, оскільки вони призводять до стресу, але починаються невеликими. Щодня потрібно налаштувати завдання, яке необхідно зробити.

Але незалежно від того, яка порада ви слухаєте, в самому серці кожного є одна з основних і універсальних секретів – самоорганізація і щире бажання виконувати завдання. І неважливо, що сценарій людина обирає, як він будує свої стосунки з часом: він контролює його або обманює його. Важливо жити вчасно. Щоб жити в русі, в зміні, насолоді, просто жити. Не варто шукати час, але шукати себе вчасно.



Джерело: www.cablook.com/mirror/vremya-upravlyat-ili-podchinyatsya/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное