Ірина Хакамада: Як бути тонким, успішним і безкоштовним

Людина, яка отримала доступ до влади і не лякала свою репутацію хабарі і інтригу. Жінка, яка зробила себе. Ірина Хакамада без сумніву унікальна особистість в російській соціально-політній арені. У 2008 році вона залишила ечелон потужних, оскільки вона більше не могла займатися тим, що вона сказала не мала перспектив і, найголовніше, без задоволення. Після виходу політики він пише книги, проводить майстер-класи, на яких, виключно на його життєвому досвіді, розповідає про те, як бути ефективним, залишаючись вільними, а головне - щасливими.

Поява Ірини на 12-й річниці НЛ Інтернешнл в Москві стала реальною подією. Через кілька місяців, вона, один з найбільш затребуваних бізнес-тренерів країни, знайшов час в її неймовірно зайнятому графіку. У Новосибірську, між двома майстер-класами, ми провели п'ятнадцять хвилин, щоб розповісти про умови виживання в нескінченних ділових поїздках, бізнесу, які не залежать від держави, менталітет російської людини і чотири елементи щастя.









Ірина, судячи за вашим зайнятим графіком, попит на навчання зростає щороку. У майстер-класах ви дізнаєтеся, як побудувати бізнес, залишаючись безкоштовно. Чи суперечить російській психіці?

Індивідуальний бізнес-підхід є суперечливим. Російська людина, його національний характер, все будується на батьківщині: Я закінчив університет, потім я був відправлений десь, потім я постійно по батькові, знайшов роботу, і навіть якщо він не перспективний, але стабільний. На ринку вже 20 років! І зміни ринку, і з часом виникають бізнес-мислання.

до На 12-й річниці компанії ви сказали, що ви підтримали NL International, оскільки це бізнес, який не залежить від держави. Чи існують умови для розвитку бізнесу?

Ринок в Росії дико монополізований, а більшість з них займає державні корпорації, які не є, по суті, чистий бізнес. У зв'язку з тим, що це публічні гроші з бюджету, тому як ризики та відповідальність менше. Якщо антимонопольного законодавства працювали в Росії, малий бізнес зможе розвиватися швидше, він стане більш сучасним і цікавим. Однак процес повільний, але прогресування. Особливо через компанії, такі як ваш.

Безкоштовне ведення бізнесу в Росії можливо, але, як кажуть, не «завдяки», але «непримітний». Мережа маркетингових технологій працює оптимально. Працює від руки, від клієнта до клієнта. У цьому бізнесі все залежить від самої людини: як він знає, як вести переговори, скільки він формує правильний образ і стиль, чи правильно він «читає» клієнта, розуміє свою психологію. Це фахівець найвищого рівня, який самостійно будує клієнту. Це бізнес, який розвиває індивідуальні лідерські якості, робить вас ризиками, але при цьому навчати нові технології, вивчати природу людини, мати відгуки від ринку.

- Мережевий маркетинг часто говорить про те, щоб бути преміальним сервісом, продажем, але не бізнесом. . й

Це бізнес! Не відрізняється від будь-яких роздрібних продавців. Просто звичайний роздрібний торговий центр, коли є бос, менеджери, продавці. Незважаючи на відсутність такої ієрархії та будівлі «Газпрому», мережа є реальним бізнесом, від людини до людини, де кожен є топ-менеджером.

- Чи може хто-небудь бути топ-менеджером?

Може бути, звичайно. І якщо це розуміння не так, то в бізнесі людина не може бути успішним. Це горизонтальний демократичний уряд, який прийшов до нас з Америки. І це система, яка відповідає вимогам бізнесу в умовах ризику. Зараз у нас є турбулентність, непередбачуваність та мережевий бізнес реагує на найбільш гнучко до зовнішнього середовища.

- Чому саме мережевий бізнес так негативно лікується в нашій країні?

У зв'язку з тим, що всі вони почалися з відомою компанією, яка прийняла американську модель, але заповнила його поганим продуктом. Багато хто був знецінений. І тепер цей стереотип дуже складно подолати. Всі думки: мережевий маркетинг означає, що я знову зароблю речі. Це важко, але це також виклик для вирішення проблеми. Уважайтеся, що є бар'єром і веде переговори таким чином, щоб подолати цей бар'єр.

до У вашій книзі Aikido Business Negotiation ви вчуєте, як ефективно вести переговори з апріорі, більш сильний і більш надійний конкурент. Чи підходять ці методи для всіх? Або все змінюється в залежності від того, чи я продаю дорогі автомобілі, одяг або Energy Diet?

Закони психології є універсальними незалежно від типу продукту. Якщо ви хочете бути хорошим продавцем, ви повинні бути вашими клієнтами. Якщо він є статусом, то ви повинні показати, що ви розумієте всі проблеми стану людей, і він сам. Якщо це зірка, ви показуєте, наскільки добре це для зірок, щоб жити з цим продуктом. Якщо це проста людина, не зірка, не статус, не маючи багато грошей, ви повинні виглядати так просто, як він, і говорити про прості речі: здоров'я, економія грошей, час. Я відчував коктейль - і півдня безкоштовно, інакше це картопля, то вінігра - божевільний! Кошти витрачаються і збільшується вага. Що таке жир? Нехай буде як аристократ: тонкий і, головне, економити гроші? Необхідно відповісти на мову і поведінку людини. Забудьте про себе: ви дзеркалите замовнику.

- Ну ви можете втратити. Сьогодні Я Тамара Іванівна з магазину перукарів, а завтра я Іван Петрович, власник компанії. . й

Ви не втратите себе, якщо ви знаєте, що це професійна гра. Що це? І якщо ви налаштуєте так, як з препаратом, ви полетіти і не можете повернутися назад - то потрібно залишити професію. Якщо ви працюєте з вашим "Я", то перейдіть до "Газпрому", попрацюйте там протягом 50 років і, можливо, перед вмиранням, станете великим босом.

Щоб знайти енергію в межах вас, вам потрібно знати, чи подобається вам чи ні. Якщо вам подобається, то продовжуйте робити це максимально професійно, весь час самопізнання – не за допомогою підручників, але на практиці: отримали відгуки – виправлені помилки. Якщо ви не любите свій бізнес, і ви будете робити це тільки за гроші, це без використання. Особливо в бізнесі. Якщо ви не можете зв'язатися з людьми і продати їх товари, якщо ви не будете нудними і втраченими людьми, які намагаються заробити гроші. Не працює.

до У одному з ваших інтерв'ю ви сказали, що ви розробили свою формулу для успіху. Розкажіть, що це зроблено з.

У мене є чотири компоненти: (1) Я роблю те, що я люблю; (2) Я це професійно достатньо, щоб зробити достатню кількість грошей, щоб зробити перший; (3) Я роблю це тільки серед тих, хто подобається; і (4) тільки для тих, хто любить.

до Що, якщо люди, які не мають грошей?

Я не роблю бізнес з ними, я просто збираюся до театру з ними.

- Для бізнесу, де ви знайдете людей, які люблять це?

Якщо ви працюєте професійно, то ви точно знайдете цільову аудиторію. Хто любить це і має гроші для бізнесу. Наприклад, ваша аудиторія в містах, де люди працюють дуже важко, хочуть бути сучасними, в хорошій фізичній формі, і заплутані в цьому нескінченному сорті і дикій їжі. Це те, що я можу дізнатися аудиторію. Сьогодні людина, яка хоче бути успішним в бізнесі, повинна мати відкритий розум, він повинен знати не тільки свою роботу і її технології - він повинен розуміти, що відбувається в країні, світі, економіці, політиці, культури, моди. Тоді він продає нічого. І деякі люди навчають його. Кожен навчає технології свого бізнесу, але кілька навчає світу. Видання

Дата інтерв’ю: квітень 2013

Інтерв'ю: Олена Чуйко



П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: www.energydiethd.com/info/articles/43/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное