Чому ми поспішаємо наближитися?

На Землі прибули голодні часи, жінки та джентльмені, часи голоду. Вішалка ігри людей, які довгастять за любов, є більш дивними танцями ранних живих істот - конопля, приїжджайте близько, зробіть пару суглобових па, крок на один одному ногу, в той час як біль і диверж в різних кутах. Тоді вони знову захоплюють, знову болить, знову вони розганяють і йдуть в інший партнер надії, що це буде якось різним. Навіть в часи голоду на Землі дуже популярна гра під назвою «Особлива ваша сусідська їжа, яку ви не маєте» або «Дів чоловіка, що ви не маєте себе». В цілому, в часи голоду люди не мають терпіння на всіх для пошуку і приготування їжі, навчання танцювальних рухів, розробки необхідних якостей, але є божевільна ідея, що все буде відбуватися так, якщо ви просто хочете і поспішайте. Життя не стоїть на місці? Ми повинні зробити це швидко!

1900 р.



Плетемо до кінця світу за жінку через пару місяців після знайомства і настійно вимагайте рішення про життя разом для відпочинку своїх днів. Я вирішив все, що я люблю тебе, не сумнівайтеся про це, і ви сказали, що ви погоджуєтесь, Я буду робити решту себе. Я не люблю тебе більше, приїжджаючи, добрим! Я люблю тебе і не люблю тебе протягом декількох місяців. Це як кіно! З любов'ю і випадають з любові :

Тільки ті, хто навчився любити, що неможливо зупинити любов, тому що він став частиною вашої природи. Ви просто закохані. Або зустріти чоловіка і через два тижні вже живуть разом, планувати дітей і сім'ї, адже також все на великому екрані. Наш розум гордість неймовірних фантазій, тільки перед любов'ю в цьому випадку людина все ще росте і росте. І не з розумом, але з серцем. Ви не можете бути разом, але це не має нічого спільного з любов'ю, разом або окремо, інша людина не впливає на те, що відбувається у вашому серці. Спочатку потрібно зріли і дізнатися, перш за все, потрібно виростити серце, і це займе час.

Ще один великий варіант - відносини без зобов'язань, право? Швидке, надійне і безпечне для серця - чоловіки зручні і жінки комфортні. Якщо жінка не була комфортною, чоловіки не матимуть шансів грати в своє життя. Як швидко з'являються жінки?

По-перше, є свого роду «реляції», але ніхто не говорить про те, що ви полюбите когось щось там, і тепле чоловіче тіло поруч з вами в зручний для всіх режимах «не серйозне тут». й

По-друге, можна не працювати над собою, не цвітати, не вчитися бути жіночним, не навчатися давати, не боротися з загоєнням своїх ушкоджень (дивитися на скільки робіт), але просто сказати, що у нас є все на рівних підніжках, ні, ні, нехай розсіюється.

По-третє, відкрите серце і зріла любов (це не про вік, але про ставлення до життя) є безперервними процесами глибокої самовідомості, і хто цікавиться цими днями? Це набагато простіше танцювати, як ранні тварини, так і тримати на протилежному шляху.

Для чоловіка, швидке фізичне лікування - це найпростіший спосіб відчути себе важливою і важливою, тільки з кожної нової жінки є менше і менш шансів влаштувати своє особисте життя, адже важливо для чоловіка відчути себе майстером, і ви дійсно можете відчути це тільки тоді, коли ви берете відповідальність за розвиток сім'ї, для розвитку бізнесу, для розвитку суспільства. Що таке розвиток суспільства, якщо з усіх сторін або образу ефективних чоловіків транслюється, або жорстокий альфасам людина, який не може сидіти в одному місці надовго - дати йому весь рух і рух в космосі. Як виглядає чоловік, але який чоловік потребує тисячі простих перемог, якщо він не зможе перемогти себе? Чи заставляємо десятки жінок в ліжку перемогу?

Так чому ми поспішаємо ближче, чому ми літаємо, щоб отримати шлюб в лихоманці, діти швидше за все, починаємо певну кількість відносин без зобов'язань або зобов'язань, але перед першою прозаїчною внутрішньою справою?

Які хмари ми в тому, що фізичний процес може призвести до духовної та духовної інтимності? Якщо у вас є один великий і дуже серйозний проект, в якому ви можете отримати радість, максимальну реалізацію вашого потенціалу, і величезне поле для зростання, це мудро, щоб витрачати енергію на кілька невеликих проектів, які не готують нас до цього великого, але досить перенести його? О, сліпа практика без теорії, сліпих. Починайте знати себе, розуміючи себе (право не затримуючи його протягом десятиліть), а потім ближче до іншої особи. І виходить, що є щось, але немає сенсу в цьому зв'язку. Зростання через біль не єдина опція, краще вибрати зростання через усвідомлення.

Ми підходимо швидко, як правило, коли: ми маємо недостатньо високу самооцінку (чера, застрахність, принаймні хтось «любить» мене); ми віддаємо від відповідальності за довгий і серйозний зв'язок; ми хочемо насолоджуватися життям і людьми, ми хочемо взяти, але ми не знаємо, як подарувати; духовна зрілість; «гарячий» для відносин (і краще чекати, це як довгого голодування, пам'ятайте? на ретельному обіді замість соків і легких салатів при виїзді з тривалої голодації, є висока ймовірність серйозних наслідків до смерті, що відбувається точно, коли ви практично не зустрінетеся з собою, і ви шукаєте джерела щастя. Не кажучи вже про те, що не можна оповідань з щасливим продовженням навіть при тісній зустрічі вони можуть статися, звичайно, але це досить виняток до правила, які найчастіше пов'язані з високим рівнем обізнаності, де не потрібно зайвих слів і дій. У більшості інших випадків швидке зближення асоціюється з інтенсивним голодом для любові, духовної зрілості та нездорової травми.

Впевнений, що Ваше життя і життя!

P.S. Якщо ваші відносини вже почалися, а термінологія стала досить швидко, я запитаю вас не залишити свого партнера після читання цього повідомлення через бажання розпочати життя новими та вірними.

По дорозі буде освячений тим, хто живе, вона просто дала все це трохи складніше. Видання

Кредит: Деена Річардс

П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: mudrayavesta.ru/article/90/370/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное