Красота - внутри или снайпери?

Кожна жінка хоче бути гарною. Довгий і максимально сильний. Бажаєте бути найкрасивішим, і докладалось великих зусиль для цього, в тому числі усунення конкурентів.

Все про нас в пошуках краси змушує багато різних зусиль, досить часу, грошей і нервів. Щоранку ми уважно дивимося на нашому обличчі, шукаючи зморшки, прищики, синці під очима, ознаки старіння і з'єднання. Що сказати, ми дуже бояться цього з'єднання і намагаємось відстані стільки, скільки ми можемо.





Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Ми йдемо на різні процедури - масаж, косметолог і навіть пластичний хірург. У відповідності краси і молоді тіла, іноді ми готові, якщо не для всього, то для багатьох. Ми втілимося з молоком нашої матері, що краса врятує світ і все ж завжди вимагає жертви. Багато наших процедур є неймовірно болючими, але ми готові до його закінчення. Яка мета? Про нараду деяких стандартів краси. Що ми робимо для цього? Штучні груди, штучні губи, штучне волосся, хірургічні ліфти, ін'єкції ботокса і багато іншого.

Чому так багато жертв і інвестицій? Ми віримо, що краса гарантує нам любов. Вони тільки люблять красиву, вони тільки люблять молоді. Дуже важливо. Якщо я дивлюсь, я буду любити більше. І тепер є покоління онуків, які намагаються їх краще виглядати як дівчата. Іноді вони навіть досягають успіху. Але це добре?

У той же час ми втратили покоління онуків, які знають, як любити і подарувати тепло. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Є майже не такі бабусі. Подарує дитині багато - подарунки, охоронець, дружба на рівних умовах, але щира і безумовна любов - не можна. Вона не має їх. І це дійсно відсутні.

Я пам'ятаю історії старшого покоління, наші батьки, які виростили в різних умовах, які були досить часто їхніми бабусями. І цей образ у своїх оповіданнях завжди схожий - теплий, ніжний, турботливий, спокійний, глибокий, веселий, обмін мудрості. І тепер бабуся повністю відрізняється, вони і бабуся не можуть називатися громадсько, вони будуть відхилені. Вони хочуть виглядати як їхні мами, а не їхні бабусі. Алас.

Загублений джерело такої важливої любові в житті людини, можливо, тому нам так важко дізнатися, як по-справжньому любити. Тому що в нашому дитинстві не існує, щоб годувати всю цю доброту і щастя?

Може бути все це тому, що ми так закріплені на зовнішній краси, краса нашого тіла, що ми повністю забуваємо, що є також внутрішня краса, краса душі? Якщо ми витратили навіть половину енергії, ми витрачали на турботу наших органів, щоб розвивати нашу душу і красу нашого серця, що б ми закінчилися?

Я вийшов з косметолога, який дає мені маски і догляд за обличчям, намагаючись отримати мене до ботокса. Я не віддаю, незважаючи на очевидні зморшки на голову. І ось вони, жінки, які сниться шукати молоді весь час. Жінка, яка явно понад 60 років, і в той же час вона має бездоганно гладку, нехаймобілізовану, обличчя, її вік зраджується тільки руками і шиєю. І можливо, зовсім інший вигляд - вже досить втомився від життя і цієї вічної гонки, Так, вона має неприродно еластичні груди для свого віку, занадто гладкі обличчя, об'ємні губи, довгі товсті волосся. Але вона виглядає смішно і дуже сумно. Вона планує операцію, вона обговорює її з лікарем, як я ходию, і вона серйозно думає, що це правильне рішення. Вона дійсно вважає, що це красива. Вона потребує уваги молодих і красивих чоловіків.

І мій beautician мене на її і каже, ви ніколи не здогадуєте, як старий вона, і всі технології є Botox! Так само, вам потрібно лише кілька пострілів і це все. Я посміхнувся. Я не задуха. Але я знаю, що це не буде. Так, я іноді хочу знайти двадцятирічна дівчина я колись був у дзеркалі після безсоння. Приховувати зморшки, мішки під очима, розгладити шкіру. Але в цей момент я пам'ятаю, що краса.

Краса для мене описана в вірші Заболоцький:

... Що таке краса?

І чому люди поклоняться її?

Чи є вона посудина з недійсним?

Або вогонь лиже в посудині?

Я думаю, що жінки, які дійсно надихають мене. Коли ви подивитеся на них, серце відкриває, розширюється і співає. Як Мати Тереса. Для мене вона дивовижно красива жінка, неймовірно красива жінка. Чи подарує вона юнакам? Ноп. Чи омолоджено її тіло? Тексти пісень, а це означає: Ви повинні турбуватися про целюліт (який насправді природний стан шкіри для жінок) Олени Адельін? Ор Sandra Covey, дружина Стівена Ковейя, який дав народження дев'яти красивих малюків – вона повинна мати досвідчені розтяжки – вона буде видалити їх з лазером і зробити живіт пластмаси?

Два екстремальних

У зв'язку з тілом ми маємо два крайні. Ми не заперечуємо зовнішню красу, і тільки маємо справу з внутрішнім. Наша фігура розмита, ми не можемо навіть заповнювати шкіру кремом і особливо не ходити до будь-яких масажів. Не духовно. Я не тіло, я душа. Тільки з яких причин ця душа часто відключена, в тому числі близько.

Друга екстремальна полягає в тому, що ми думаємо про себе виключно як тіло, яке може мати душу десь. А потім ми намагаємося зупинити проходження часу, тому що якщо тіло стає старшим, то так я? Потім ми навіть готові взяти кредит на деякі операції, щоб закінчити біль з різних ін'єкцій і не тільки. І в цьому расі ми будемо йти так далеко, що іноді це гасіння.

Де здорове ставлення до краси? Хто ми насправді? Висловлюємо, що ми неможливі душі. Не тіл, після всього. Але ми не просто вільні вічно молоді душі, ми умовні душі. Души, які живуть в цьому світі в цьому тілі, є в комплекті, як сходження. Через почуття органів нашого тіла ми сприймаємо матеріал світом. За допомогою цього тіла ми можемо висловити любов, будувати стосунки, мати дітей, відчувати щастя і задоволення. Тіло допомагає нам зробити це.

Тоді зрозуміло, що важливість тіла висока. Але найголовніше - всередині. І справжня краса теж всередині. І варто робити цю красу більш часто і більш глибоко. Варто приділити увагу і час до цього, як свідомо, як нанесення кремів і масок. Чи можна ви уявити, якщо кожен день ми не тільки промиваємо і наносимо макіяж, але і читаємо сценарії, променя, робимо хороші справи? Якщо ми свідомо будували стосунки з людьми і свідомо заповнили світ любов’ю?

Що б ми були на п'ятдесят і шістдесяти? Ми будемо самотніми, нещасливими і розчарованими в житті? Чи можна залишити таку жінку добровільно? Як відвертатись від оазису в степу, єдине місце для пошуку чистої питної води.

Якщо душа є частиною Бога, то тіло є місцем, де проживає частина Бога. Так тіло є храмом. Ми повинні подбати про наші тіла, такі як храм. Щоб контролювати свою чистоту так, щоб організм був максимально красивим, зберігаючи його зовнішній вигляд, не бігти, обов'язково прикрасить і прикрасить. Сам храм є більш важливим, ніж що всередині. Храм є лише тимчасовим абодом вічної душі. І основну увагу слід приділити в храмі, адже не до краси стін і не до розпису вівтара, але до самого причастя з Господом.

Є багато прикладів жінок, долі яких так важко, щоб вони не змогли одружитися. Багато все ще вийшли, і в цій родині зіткнулися з жорстокістю і несправедливістю. Але ці жінки перетворили свою долю в свою чарівність, любов і багатство серця.

Радханата Сваймі колись розповіла про жінку в Індії. Колись на час, її заможливий чоловік б'є її вгору і злий її з дому. Вона пережила деякі дива, вона нічого не залишилася – немає грошей, ні вдома, ні дітей не залишилися з чоловіком. Вона викинулася на вулиці, приниження і нещастя.

Вона може бути залишена таким чином для життя. Але вона зробила інший вибір. Далі вона побачила тих, хто постраждав не менше себе. На вулиці, які не мали батьків, не покрівля над головою, немає їжі. А потім вона вирішила подбати про них. Вона стала матір'ю. Вона нічого не дала їм, тільки любов і ніжність від її серця. А сини намальовувалися до неї, вони стали більш. Вчив їх стільки, скільки вона могла, і разом вони намагалися організувати своє життя.

Через рік вони дали будинок, щоб вона і її діти могли жити там. Зростали її діти, деякі з них пішли в школи, деякі навіть до університетів, вони отримали роботи, і вже спробували подбати про свою маму і всіх дітей-сиріт продовжує доглядати за. Орфани вже знайшли її. Серед них були дуже маленькі, і навіть дорослі. Всім дітям.

У цей притулок для тих, хто потребує любові. Одного разу старий чоловік збив на своєму будинку. Він хворий, поганий і непідтверджений. І вона визнала його як її екс-люда. Він був голодним, і він його послав. Він був бідним, і подарував йому притулок в цьому будинку. І він був вражений, що вона не сердитися з ним, вона не помстала, вона не ховала його після того, як він зробив. І вона тільки приймала його стільки, скільки хто зажадав її догляд.

У цій повісті Swami згадав кілька разів, як красива жінка була, яка поділилася її сюжетом під час виступу на організацію. Але він не описав її волосся, очі, руки. Він сказав тільки про своє серце, і всім, хто слухав історію, не вдалося затримати сльози. І я вірю, що вона є однією з найкрасивіших жінок сьогодні. Більш красиво, ніж будь-яка топова модель або юнацька співачка.

Яка краса прагнути - кожен з нас вибирає для себе. І в будь-якому випадку ми отримуємо результат і деяке задоволення. Що таке тимчасовий і який довгостроковий? Які з них є боротьба з природним перебігом подій, з часом, і що в тюнінгу з природою в її різноманітності?



Автор: Ольга Валяєва, голова книги «Зцілення жіночої душі»



P.S. І пам'ятаєте, просто змінивши наше споживання – разом ми змінюємо світ!



Джерело: www.valyaeva.ru/krasota-vnutri-ili-snaruzhi/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное