12 речей реальні джентмені роблять по-різному

Список справжніх речей, які характеризують реальний джентльмен від асортименту наших звичних сприйняття. Триштатний костюм, що приклеює кишеню, годинник на ланцюжку, яка задняється в моді, однак, весь цей одяг не класифікує ніжника.

Сьогодні ми розглянемо істинні якості, які мають реальний джентльмен. Я хотів би стрес, що це стосується жінок. Зважаючи на те, що джентльмен не несе відповідальності перед людьми. Є багато жінок, які тримають подібні погляди у щоденному житті.

Отже, коли ви читаєте ці абзаци, будьте впевнені, що ми говоримо від імені обох сексів. Також, знаю, що ви не знайдете нижче поганих слів про сукні, вино або різні конкретні слова.



й Джим Йорданія

1,1 км Я дуже занурився загальним непорозумінням, що джентльмен насправді хороший хлопець, який повинен поважати жінку, яка цікавиться. Це просто цементує ідею, яка повага є лише інструментом, щоб отримати секс. Справжній джентльмен і джентльмен, для цього має бути поважним всім, незалежно від статі. Він або вона не повинна використовувати це як засіб відведення.

2,2 км Якщо його партнер не прагне бути приступним, ніжний чоловік повинен поважати свої життєві амбіції, навіть якщо вони важко досягти. У моєму житті, мій партнер чудово підтримує моє написання хобі, оскільки вона дивовижна і вірить у мене. Крім того, я не думаю, що це обов'язок, щоб надати фінансову підтримку тим, хто не робить гроші. І знову, в моєму випадку, вона заробляє більше, ніж мене, однак, я працюю кілька робочих місць, щоб сприяти господарству. Тексти пісень, а це означає: Це мій вибір, не трави.

3. У Вони є чесною і відкритою Gentleman навряд чи грають oh-some-seductive ігри, коли мова йде про романтику. Він відкритий і чесний, тому що коли він знаходить праву людину, ніхто з них не буде відчувати хірурга, щоб розраховувати скільки днів після дати, ви повинні викликати, щоб претендувати, що він любить вас більше, ніж інший спосіб навколо.

4. У Вони не надають своїм партнерам, коли стає складними відносинами не завжди сонячними та веселими. Щодня може бути складно, скільки ви любите один одному. Він підтримує свій партнер і відносини.

5. Умань І знову, не слід використовувати в якості зброї, щоб перетягнути когось в ліжко. Помилець повинен бути ввічливим для всіх без багато причин і назад.

6. Жнівень Вони утримують двері для всіх. Це може бути спірним, але я знаю багато людей, які захоплюють його, коли хтось відкриває двері перед ними. Але ось мій момент: Якщо я збираюся піти через двері, я завжди дам людину, яка йде після того, як я проходив спочатку, або утримую двері для нього або її. Я знаходжу його досить грубо, коли хтось (він чи вона) закриває двері прямо перед обличчям. На мою чуйну думку, джентльмен повинен тримати двері, відкриті для людини за ним, незалежно від статі або віку. Це загальний суд.

7. Про нас Деліман знає, що компроміс необхідний при надходженні здорових відносин. Незалежно від своїх побажань і потреб, вони приймають думки своїх партнерів. І знову ж стосується жінок.

8. У Вони феміністики. Так, ви чули прямо. Відчуйте безкоштовно, щоб написати коментар. Незважаючи на те, що сьогодні 2014 року багато людей, чоловіків і жінок, помилково, що фемінізм є поганим поняттям. Крім того, люди часто плутають поняття « фемінізм» і «Місандрія». Справжній джентльмен знає, що фемінізм є вірою, в якій чоловіки і жінки заслуговують бути рівними, з абсолютно без проблем.

9. Навігація Намагайтеся допомогти людям навколо них, чи не зустрілися вони, чи не зустрілися. Це не сказати, що вони повинні приділити своє життя, щоб допомогти іншим. Однак виникають випадкові дії доброти.

10. Якщо це свого партнера, батьки, брат або сестра, або навіть близьких друзів, ці люди завжди прийдуть в першу чергу з ніжним чоловіком. Вони не відмовляються бути біля своїх дружин, коли вони хворіють, і коли вони називаються пити. Або вони завжди залишаються вдома на Великдень, оскільки вони не можуть бути анульовані на зустрічі родичів подружжя. Сім'я - все.

11. Мій друг сказав недавно, що джентльмен є хто, чиї дії спрямовані далі, ніж свої інтереси. Я думаю, що це чудово.

12. Вони не схильні бути «добрими хлопцями». Німець в істинному розумінні слова не є «добрим хлопцем». Якщо ви не знаєте, «Хлопчики» – це люди, які покажуть увагу на жіночу статтю, демонструючи, наскільки чудово вони є, і нещасливі, коли дівчата не згодні знімати свою білизну перед ними. Це, як правило, тому, протягом двох-трьох тижнів судді дівчина реагує погано і різко на такі ознаки уваги, такі як страшні поезії, декларації любові, дорогі подарунки, а особливо коли вони адресовані - "Маліді". Так само, як правило, супроводжується звинуваченнями, а також примхуванням про повернення до «дружнього» зв’язку. Неважливо, скільки троянд вони відправляють. По суті, це те, як вони приховують свої психологічні проблеми і їх властиві неоднозначні під вілом застарілих шивальників і відчували капелюхи.

Справжній джентльмен - це не красива оболонка з красивими манерами, але, в першу чергу, добре виведена, освічена і гармонійна особистість, яка щиро піклується про інших не менше, ніж сама, незалежно від статі.Видання



П.С. І пам'ятайте, що лише зміна нашої свідомості – разом ми змінюємо світ!



Приєднуйтесь до нас на Facebook і VKontakte, і ми також в Однокласниках



Джерело: /users/1077

Категории

Смотрите также

Новое и интересное