Приємний і простий спосіб створення енергії

Позбутися на місце рано і отримувати рано, що робить людину здоровою, насиченою і розумною. - Бенджамін Франклін.

сон фермера солодкий, навіть якщо він трохи їсти. І багата людина сон неспокійний. Ви хочете розпочати навчання вранці? Навчайте англійську мову Написати книгу в кращий час? Отримати нову професію? 10 років молодших? І все це дуже просто? Вам потрібно трохи змінити розклад.

Йона Боден (Dr. Jonny Bowden) - зарекомендував у своїх багаторічних дослідженнях, які брак сну провокує метаболічні розлади. І вони в свою чергу призводять до ожиріння, старіння, відсутності енергії і всіх, що випливає з неї. Включаючи розлучення, депресії і ранньої смерті.

Дослідження опубліковано в Анталах внутрішньої медицини показує, що пізній час є одним з найбільш шкідливих звичок для здоров'я. Ця звичаю блокує можливість позбутися від зайвого жиру. Гормональна система збивається вниз, відчуття голоду посилюється, процеси старіння прискорюються і швидкість мислення втрачається.

Сон 7-8 годин на добу!

Отримати якомога ближче до заходу сонця!

Медитація протягом дня, використовувати медитація релаксу Я писав про раніше.

Дефіцит сну «включає» голод і збільшує люки для найбільш шкідливих продуктів. Я все ще хочу їсти, коли я їсти багато. Тіло плутає відсутність сну при нестачі їжі. Не вистачає води з відсутністю їжі.

Так, коли ви хочете їсти, пити воду і перейти до сну! І звичайно, перейдіть до ліжка якомога ближче до заходу сонця! Жир спалюється під час сну. Нейрони виростають і з'єднуються з новими контурами

Анекдот:

Якими історіями були батьки, які читали вам перед сном? «Якщо ви навчаєтесь, ви отримаєте багато грошей пізніше. й

Я купив курс англійською мовою уві сні. Зіграно стрічку на весь рік перед сном. В результаті дещо несподіваний – з звуками англійської, я миттєво падають дупа. Відсутність сну – стресовий фактор. загроза виживання. Реакція організму є підвищенням рівня гормону стресу. І так жир вноситься на живіт і на стегнах.

доктор Майкен Недергаард, нейрохірург і професор Університету Рочестер, опублікував дослідження, в якому він довів, що під час сну мозок позбавляє від нейротоксинів. Потім від нестачі сну від контрольних запальних процесів. Це призводить до пошкодження тканин мозку і призводить до ризику розвитку синдрому Альцгеймера.

Крім старіння шкіри, недолік гормону росту також критично впливає на склад тканин - на користь жирових тканин є шашлик. М'язи стають флабкі і слабкі, і жир розширюються целюлітними медушками.

Ви хочете піти в ліжко вже? Зареєструватися Я пропоную вам систему:

  • Крок 1: Згода з собою і іншими, щоб лежати о 22:00 (як можна закрити захід)
  • Крок 2: До перед сном розслаблюючі вправи В'ячеслава Смирнова і після них Медитація "Релаксація".
  • Крок 3: Номер повинен бути повністю темним і тихим.
  • Крок 4: Вживати останні 3 години до сну. Смажені фрукти та овочі та інші продукти харчування, які добре підходять для вас. Після цього просто пити воду.
Плануєте себе в ранкових вправах, медитаціях, дізнаючись щось важливе для вас. Ранкові години, коли я написав всі мої книги.

У той час як кожен спить, найбільш продуктивні люди розвиваються. Не можна робити це вночі. І вранці Бог сам сказав. Він, хто отримує рано, Бог дає йому все.

І звичайно, я знаю, як важко перебудувати життя самостійно і без підтримки. Саме тому ми створили онлайн-проект «WINNER!»! Pintosevich Боді Дизайн. 500 осіб + 20 тренерів + 4 тренери + унікальна програма для ознайомлення в підсвідомому розумі дизайнера Intellect.

З 3 серпня стартує 3-я група переможців! Я бачу тебе! А в серпні і вересні разом ми перебудемо життя і життя ваших оточень на найсвіжіші.

Про нас Про нас Вплив! Про нас Любов!

Я знаю!Видання



P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!



Приєднуйтесь до нас на Facebook і VKontakte, і ми також в Однокласниках

Фото: 5sfer.com/20581-priyatnyy-i-lgkiy-sposob-sozdavat-energiyu.html#main

Категории

Смотрите также

Новое и интересное