Конвеєр моральних кіпсів

І я потомився. Моя головна проблема – батьки моїх маленьких клієнтів, які розшукують їх. Всі проблеми з дитинства, а також від батьків. Це рольова модель для дитини.

Я не знаю, якщо це особисто так "щасливий" для мене, або дійсно майже половина дітей, які називають психологом лікарями або вчителями з підозрою на різні розлади (це те, що більшість клієнтів приходять до мене), діагноз такий же: навколишні дорослі є ідіотами.





1,1 км чотирирічної хлопчика агресивно поганяє, кидає себе в інших дітей на суді і усуває свою молодшу сестру. Після десяти хвилин з матір'ю і ступеню все стає очевидним. У сім'ї навіть дорослі не знають слів «соррі», «паразу» і «завдяки тебе», вони зазвичай спілкуються з допомогою жилету один одному, обіцяє «наразу, як правильно писати» і так далі. Найактивніше, що вони сказали дитині перед мною, «Подогнитеся, ви приступили!» І в цілому крок дитини (старший копнік, який має паспортну сороку, і в його розумі 13-14 років) здається, що викладання дитини до будь-яких слів свого діда відповісти на «Щодо, старик!» - це чудовий жарт. В цілому хлопчик не має ніяких порушень, як і його батьків.

2. Шість-річна дівчина Саша говорить про себе в чоловічому шляху і намагається переконувати всіх, що вона є хлопчиком Санею. Гендерний розлад особистості? Ніщо не подобається. Як шкода, що вона не народилася хлопчика, будь-який прояв слабкості говорить: «Що подобається дівчина?» (незважаючи на те, що ваша дитина насправді дівчина?!), і запит на придбання красивого взуття сприймається як ознака того, що дочка виростить простати – це слово вона вже добре знає. З старшим братом дівчата носять як з письмовим тулубом: він хлопчик. Саша, звичайно, має два варіанти: або назавжди визнає себе як другою особою, так і намагатися якось стати першим класом. Вона вибрала останній варіант, і це відмінно нормалізується для людини з здоровим розумом (навіть якщо невелика). Це не нормально - так зіпсує смарт і підрозроблений дівчина голову до школи!

3. У Першокласник постійно намагається піднятися в інші дитячі штани, регулює ззаду, імітує сексуальний intercourse, і пересуне дівчатам танцювати стриптиз. Підвищений інтерес до цієї теми в такому ранньому віці може бути симптомом декількох великих питань. Або має серйозну гормональну недостатність (дорослий гормональний набір в організмі дитини), або деякі проблеми з корою головного мозку. Однак, виходить, що тільки батько дитини вважає це чудово нормально при наявності сина його дивитися на комп'ютер: «Що це питання, він не знає нічого». І якщо він розуміє, нехай він виростає як чоловіка, ге-гі-гі-гі.

4. У Десятьрічна дівчина буквально захоплює всіх хлопчиків і будь-які підказки міжсексуальних відносин, книжка, яка сказала вона була красивою, побігла в хутро і зламала ніс. Все, що відбулося через маму дівчини. Це одна мама. Жінка з турбулентним, але не дуже щасливим особистим життям. Серія «нових танців», деякі з яких не тривають ще три місяці (і один з них теж побили дівчину), і «ми любимо подруги, я розповідаю її все». Я зробила свою дочку confidante. Дитина з раннього дитинства знає, які проблеми з потенцією матір'ю «недко» з потенцією, яка має ревну дружину, охороняє її маму на роботі на вході (після того, як два стібки повинні бути застосовані до її обличчя), які «дихають навіть не купувати кільце», від якого вона мала три аборти, і так далі. Мати щиро вірить, що вона готує дівчину для дорослого. Дівчинка вважає, що «живе життя» тільки нескінченно бореться з кимось дружинами, абортами, проблемами з потенцією, і вона побачила все це в труні (і в цьому випадку важко не розуміти її).

5. Умань Трирічний хлопчик. Рідкий випадок: дитина приніс маму. З запитом «До чогось він аннойс батька» (взагалі, пошук «буттону», який можна натиснути на те, щоб зробити дитину комфортним – улюблена тема батьків, які привозять себе дітей). В цілому ситуація майже класика: да від часу знаходить нову любов і йде до неї, потім її матір «виграє» він назад з борщом і шовковим покриттям, на деякий час в сім'ї ідил, а потім все повторюється. Проміжки отримують коротше, і дитина в цілому «пробиває все» – відноситься до папи як поп, а не як східний вегетаріанець. Недавній - просто подумайте! – попросив батьків, які страждають від похмілля, щоб допомогти йому вирішити проблему (нав'язали і отримали таку підголову, яка росла на стіну). Відповідь «Беттер, потерти його, написати Дад цілющі ручки!», звичайно, в рамках професійної етики не входить, але це майже головне, що приходить до розуму в цьому випадку.

Всі ці випадки буквально в останній місяць. Поки всі ці (і багато, як вони) діти є просто нормальними дітьми, які не пощастило з сім'ями. Але це не займе довго — інші діти, так як ви знаєте, вирости дуже швидко — і вони перетворяться в досить дорослі, утворилися гілочки, які будуть малювати наступне покоління малюків. І як зупинити цей транспортер для виробництва моральних криз - Я не знаю. опублікований



П.С. І пам'ятаєте, просто змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Приєднуйтесь до нас на Facebook і VKontakte, і ми також в Однокласниках

Джерело: zadolba.li/story/16128

Категории

Смотрите также

Новое и интересное