Сергій Остриков: Не почався тенденція до природності в Росії.

Інтерв'ю з Сергієм Остріковим, бестселером та креативним директором інтернет-магазину Pudra.ru Seryozha розповість про те, як розвивається кар'єрний шлях.

За вищою освітою я графічний дизайнер, аспірант та докторант, арт-критик у галузі технічної естетики та дизайну. І тепер я знаходжу його важко вірити, як рано я почав працювати – до того часу я був 25 років безперервного досвіду в медіа, дизайн-студії та різні проекти. Стартував у віці 12 років, як конструктор макетів в обласній газеті підліткового віку, в 19 році він став старшим дизайнером в відділі маркетингу та спеціальних проектів на найбільшому російському журналі «Космополян» - там, що я зрозумів, як приваблювала до сфери краси. З усіх проектів я хотів би зробити моделі для косметичних брендів – я можу залишитися в редакційному офісі до нічних і читати розділи краси журналів, опублікованих Незалежним ЗМІ (нині Саном Незалежне медіа). Кілька років тому я почав свій блог краси, де я говорив про продукти і макіяж зі ступенем об'єктивності, з якими я міг – з художнім фоном і почуттям кольору, більшість всіх я хотів писати про декоративну косметику, пізніше прийшла пристрасть до догляду і парфуму. Зараз я 27, і за останні два роки я працював креативним директором інтернет-магазину Pudra.ru. Як ви отримали ідею, щоб почати блог краси? Про жіночу косметику. Як працює ваша аудиторія?

Ідея не прийшла. Блог став сублімацією всіх внутрішніх імпульсів, які були моє життя. Я помирав перед так званими «банками» з раннього дитинства, коли я підбирав сестру і ману косметику (Я сподіваюся, що вони не помітили це). Коли я вперше почав, мій блог дуже агресивно отримав дикі аудиторії часу. З усіх боків чути: “Мена краса блогер – ти дівчині?”, «Одягайте чоловіка своїми руками від нашої косметики!» «Чи є це світ, і всі ці речі, тільки з суворими словами і виразами. Якщо це не для моєї справжньої любові та пристрасті, я б давав, але з тиском «любителів», я став міцним і затребуваним експертом в декількох ділянках одночасно, так як я зумів бути на всіх фронтах косметичного бізнесу в цілому – від блогу до роздрібної торгівлі. Зараз у мене є велика кількість послідовників на всіх соціальних мережах, які слухають мій погляд. Я, в свою чергу, намагаюся оцінити – вивчити інтереси аудиторії, попиту, очікування та інші фактори. Що ви думаєте про тренд натуральності в косметичному полі? Чи є він у фазі росту або він вже захопився? На вашу думку, є аспект природних складів догляду за споживачами?

На федеральному рівні тенденція ще не почалася. Природні косметики почали бути популярними, але так далеко тільки в вузькій аудиторії, яка закривала всі основні потреби піраміди. Передумови для цього є в першу чергу економічними: поза Москвою, люди відверто не мають грошей на «неприродні» продукти. Поки журналісти столиці напишіть «як важко жити на 250 тис. руб. на місяць», в регіонах, якось люди керують жити на 20 000 рублів. і паралельно, будь-який серйозний кредит для оплати. Знайдений маркетолог вивчав регіональний ринок лаків нігтів і знайшов, наприклад, що лаки нігтя на 150 рублів. поза Москвою вже вважається преміальний сегмент, тому що дівчата часто купують значно дешевшими покриттями, хоча для мене було складно уявити, що дешевше навіть не існує! Які натуральні бренди ви працюєте з? Ви думаєте, що маркетинг натуральної косметики в Росії ефективний? Хто може використовувати роль?

У деяких періодах мого досвіду п'ятирічного блогінгу я зумів співпрацювати з Whamisa (excellent Korean Cosmetics з сертифікатами EcoCert), Organic Pharmacy, Weleda, Nourish, Soapmakers (Я не знаю, як це зараз, але вони використовуються для того, щоб мати просто дивовижне органічне мило), Aveda, Era Minerals, Corine de Farme, Kibio ( Бренд має ліву Росію), Melvita, Organic Surge, Lemongras House, Sheatera Organics, Osmium For Men (попередня чоловіча косметика з Великобританії), Novelcream, яка не відразу в голові Santacrec, Santacrec Я не можу сказати, що маркетинг будь-якого з цих брендів вразив мене на рівень «великий!», але я можу точно відзначити роботу з блогерами Lemongras House. Я також хотів би подякувати Weleda за свою відмінну роботу з пресом, незважаючи на сходження новин.



Розкажіть про спосіб життя блогера краси. Що таке робота?

Відповідь на це питання практично неможливе, так як блогери краси, які живуть в Росії тільки за допомогою блогера, можна розраховувати на пальцях однієї руки інвалідної особи - і так як професія не об'єктивно розвинена, кожен окремий блок буде мати власний спосіб життя без чіткої системи. Для того, щоб розглянути тільки безробітний, для кого блог є хобі від боредом - я не буду. Я вірю, що комерційно успішні люди повинні бути проаналізовані. Я все ще зможую свою красуню не через блог, але на повноцінній роботі в косметичному проекті Pudra.ru, тому я не дам опис способу життя блогера краси. Я можу бути відповідальним за спосіб життя креативного директора та блогера, але це окрема тема для обговорення. Розкажіть кілька прикладів цього досвіду на ранні дні блогінгу.

Бренди почали контактувати по собі за шість місяців після початку забору. На самому початку свого управління я приділяв велику увагу високоякісній фотографії всіх товарів з SLR-камерою та ділігентним розписом годинників. Бренди помітили дуже швидко в той час, коли більшість інших брали свої фотографії на цифровому милбоксі. І зараз кілька років тому, якщо не трафік, якість контенту приваблює бренди і допомагає блогер швидко стати популярним. По-перше, крім серйозних матеріалів краси, я хотів би писати гумористичні ноти, які стали дуже вірусними - вони згадувалися в ролях блогу, обговорювалися на форумах і репостуванні. Наприклад, загальна класифікація блогерів краси. 671293



Чи підвищить присутність натуральних брендів? Чому? Хто ви віддаєте перевагу?

Я думаю, що потенціал для розвитку цієї категорії на Пудра. і, звичайно, є, але важливо, щоб працювати разом з брендами, щоб використовувати їх – в Інтернеті вони купують саме те, що отримав інтернет-користувача. Журнали та інші традиційні медіа мало впливають на продаж онлайн. Дуже важливо виділити вироби зі столярами і просувати їх ще більше. Ви ніколи не намагаєтеся просувати продукт в Інтернеті, до якого спочатку слабкий інтерес з будь-якої причини. Як ви думаєте, що просування натурального бренду в Росії є більш складним або простіше звичайного? Хто сьогодні споживач натуральної косметики?

Недостатньо складніше – принаймні з огляду на те, що більшість натуральних брендів в Росії не великі медіа та PR-бюджети. Для розуміння, натуральні косметичні засоби також часто важко - це може не мати привабливого аромату (велло, натуральний засіб для депіляції Arte Fiori!), мати дивну фактуру (велло, той же засіб!) і все ж вартість більш ніж однакових ефективних аналогів, які не претендують на природний. Також варто відзначити складність прогресу в вузькості Середньої Азії - необхідно шукати спеціальні підходи і місця розгортання. Споживачі натуральної та органічної косметики, як я сказав раніше, є люди з задоволені базовими потребами. Відносно кажучи, вони не їсти заморожені пельмені з супермаркету і не різати їх волосся в найдешевший барбершоп на відстані від дому. Видання

P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Приєднуйтесь до нас на Facebook, VKontakte, Odnoklassniki

Джерело: liveorganic.ru/rubrics/cosmetics/cosmetics-actual/trend-for-натуральність-hasn-t-started-yet

Категории

Смотрите также

Новое и интересное