Веганська піца на тісто курпе

Я довго не їсти піцу, і є багато причин. Основним інгредієнтом є сир, який я не їсть через веганізм. Про 2 роки тому я дав рибу і молочну продукцію (до того часу я не їсти довго), як я писав в своїй історії веганізму. По-друге, піца не тільки містить сиру, але плавленого сиру, що я думаю, особливо шкідлива, тому що вона випускає карциногенні речовини при високих температурах. Третя піца тест містить дріжджі, що викликає бродіння в шлунку і не є здоровим продуктом. І, нарешті, якість інгредієнтів придбаної піци завжди сумнівається, якщо шеф-кухар є найкращим другом.


Але це не означає, що піца зникла з мого столу. Я тепер зробив піцу в домашніх умовах, що я не маю сумнівів. І сьогодні хочу поділитися з вами простим рецептом для домашньої веганської піци на тісто Чікпеа! Це чудова альтернатива традиційної піци, яка не матиме негативного впливу на фігуру і здоров'я. Не тільки для дорослих, але і для дітей!



Для тесту нам знадобиться:



  • Куряче борошно - 1 склянка.
  • Вода - 3/4 склянки
  • «право» сіль 1 ч.л. Я використовую рожевий Гімалаян. Р
  • Трави (за бажанням) - 1-2 ст. Я використовую Провенкальні трави.








Для заповнення:



  • "Пропер" томатна паста (на складі томатів, води та спецій) - 3 ст. л.
  • Томати - 1 велика або 2-3 невелика
  • Оливки – це зручний. У мене є Каламата.
  • болгарський перець - 1/3 шт.
  • Свіжа зелень (на ваш смак) - це купа. У мене є листя салату, базилік, cilantro, кріп, зелена цибуля.


р.





Список інгредієнтів для наповнення є дуже умовним, так як варіації обмежені тільки своєю фантазією і перевагами смаку. Наприклад, можна додати вфу сир і гриби. Ор авокадо і кабачки. Або баклажани... Що б ваше серце бажання!



Так давайте приготування їжі. . й



1,1 км Змішайте сухі інгредієнти для тесту: борошно курча, сіль, зелень. До речі, я доходжу в розчині. Це так, щоб вони могли повністю розкрити свій аромат.



2,2 км Додаємо воду до сухих інгредієнтів і перемішуємо тісто ложкою. Вона схожа на з нержавіючої сталі і з нержавіючої сталі.



3. У Отримане тісто залишають на «ресту» на 20-30 хвилин, а потім викладають на папір для випічки у вигляді кола:







4. У Запікаємо в духовці до 180-200 градусів до готовності (близько 20 хвилин).



Про нас Крім того, можна приготувати тісто піци в сковороді з непристойним покриттям без додавання масла.



5. Умань Візьміть готове буре тісто з духовки. Змастити його томатним соусом.



Про нас Соус томатний можна зробити самостійно. Для цього потрібно очистити помідори від шкіри, подрібнити в блендері (або розрізати дрібно) і тушкувати в сотейні (пан) на повільному вогні до загартування (40 хвилин). Потім додайте часник (свіження або сушені), сіль, зелень і будь-які спеції.



6. Жнівень Далі переходимо на укладання начинки - творчий склад рецепта. Я покладаю листя салату зверху томатної пасти. А на них помідори розрізають тонкими колами. Зверху трохи посолити з рожевою гімалайською сіллю. Потім вона прокидається дрібно нарізаними маслинами, після видалення насіння з них (якість, реальні маслини завжди продаються кісткою!). І в кінці щедро посипається свіжою зеленню!



В результаті я отримав цю красиву піцу: свіжі, соковиті, здорові і дуже смачні!







Я віддаю перевагу їсти піцу у вигляді, як я кажу, «семі-відведення». Це, я залишаю начинку свіжим і не нагріваю піци начинкою в духовці. Але якщо ви хочете, ви можете покласти піцу з начинкою в духовці і прогріти протягом 5-10 хвилин.



У цьому випадку я буду мати два коментарі. Спочатку посипати піцу зеленню після духовки, перед подачею на стіл. По-друге, не змащувати піцу з рослинним маслом перед духовкою. Справа в тому, що будь-яка олія, навіть нерафінована, видає карциногени при нагріванні і перетворюється в транс-жири (по суті, отрути). Присвячується окремій статті про переваги і шкоду жирів і масел. Подбайте про здоров’я, не завантажуйте їжу зайвими шкідливими інгредієнтами!



Це все сьогодні. Насолоджуйтеся перевагами рослинної їжі! Видання

Автор: Альона Болотова

P.S. І пам'ятайте, що просто змінивши наше споживання, ми змінюємо світ разом! Приєднуйтесь до нас на Facebook, VKontakte, Odnoklassniki



Джерело: vegetarian.ru/authors/post/veganskaya-pitstsa-na-nutovom-teste

Категории

Смотрите также

Новое и интересное