Як зробити багато грошей, отримувати від життя

Але зараз я старша і я почав думати по-різному. Я дізнався, що важко працювати не завжди правильний шлях до успіху. Якщо ви повинні працювати менше, щоб отримати найкращі результати.

Прийміть, наприклад, власник малого бізнесу, який завжди працює не-стопно. Він має мільйон конкурентів, і знає, що час обмежений ресурс. ФОП може працювати 24 години на добу 7 днів на тиждень, але часто він має конкурента, який тільки має більше грошей. Зібрав велику команду, позбавляє від неї час - і обходить наш робахолічний протягом декількох місяців.



р.



Це різні. Facebook придбав Instagram, коли це було всього 13 людей, які працювали над ним за мільярди доларів. Snapchat, молодий стартап з командою 30 осіб, відмовлено продати на Facebook і Google. Так, багато успіху базуються на удачі, і ностальгії, що ці компанії стоять на ефективності.

Ключ до успіху не важко працювати, але розумна робота. Є велика різниця між зайнятістю і будучи продуктивним. Щоб бути ефективним, вам потрібно не встигнути, а внутрішня енергія.

Ви повинні бути роботи вашого життя. Ми повинні навчатися витрачати мінімальну кількість енергії для максимальної вигоди.

Спробувати, навчатися ефективно жити і з задоволенням – це реальний виклик для себе. Але всього за кілька місяців я навчився працювати не 80 годин на тиждень, як і раніше, але тільки 40, і я можу зробити набагато більше роботи. Це випадок, коли менше означає більше.

Ось 7 речей, щоб зупинитися, якщо ви хочете жити з сенсом і задоволенням.

1,1 км Зупинити робочий час. Ви коли-небудь дивилися, де ви будете працювати лише 40 годин на тиждень? 1926, Генрі Форд, американський промисловець і засновник компанії Ford Motor Company, провів серію експериментів на своїх співробітників і отримав дивовижні результати: якщо зменшити кількість робочих годин від 10 до 8, і робочий тиждень від 6 до 5 днів, ви можете виробляти ще більше промислової продукції! Швидше за робочі години більше, ніж компенсуються підвищеною продуктивністю!

Чим більше ви працюєте, тим менш ефективним і продуктивним ви стаєте в довгостроковій перспективі.

У 1980-ті рр. на сайті Бізнес Круглий стіл опублікований у 1980-х роках:

Якщо у графіку передбачено 60 або більше робочих годин на тиждень, і це триває довше двох місяців, то примулятивний ефект нижчої продуктивності співробітників призводить до того, що менше продукції виробляється, ніж на 40-годинний робочий тиждень. Альтернет редактор Sarah Робінсон цитує дослідження військом США, який виявив, що «закриває одну годину сну на ніч на тиждень викликає той самий рівень когнітивної деградації, якщо ви серйозно п'яте.» Проблема полягає в тому, що для п'яніння на роботі ви, ймовірно, будете вогнетривкі, і для відсутності сну - навряд чи.

Якщо ви спати годину менше, ніж вам потрібно, навряд чи ви будете відчувати себе щасливим і щасливим. Найімовірніше, сьогодні у вас є поганий настрій - це нормальний наслідок переробити.

Люди, які працюють на жорсткому і слабкому соні, втрачають здатність діяти проактивно, перестати контролювати свої імпульси, стають дратівливими і небайдужими.

На наступний раз ви думаєте про те, чому ви так непродуктивні і чому життя так важко, пам'ятайте, що 70% людей на планеті не вистачає сну.

Leonardo da Vinci не спить багато вночі, але краще зануритися кілька разів на день. П'ятий день в середині дня. Американський винахідник Томас Едісон також пішов на ліжко за годину або два після обіду. Елеонор Росвелт, дружина Франклін Росвелт, пішов до місця перед важливими суспільними виглядами. Президент Джон Ф. Кеннеді провів майже всі обідні канікули в ліжку. І промисловиця нафти і філантропа Джона Рокефеллера мав звичку регулярно скидання в офісі. Вінстонський церквілл вірив, що вдень не дозволяв йому "до двох разів більше речей. й

Після того, як я подбаю про себе 7-8 годин сну щодня, я відразу помітив зміни. Ви можете зробити більше в 8-годинному режимі, ніж в 16-годинному режимі!

2,2 км Не скажеш так занадто часто. Пам'ятайте Парето Принцип: 20% зусиль виробляють 80% результатів. Однак решта 20% результатів доведеться витратити 80% зусиль.

Замість того, щоб намагатися працювати важче і важче, слід орієнтуватися тільки на ті зусилля, які приносять 80% результату. І подарувати всім іншим.

Ви маєте більше часу, щоб зосередитися на найважливіших задачах. Ми повинні зупинитися, щоб завдання, які мало впливають на наше життя.

Відмінність успішних і успішних людей полягає в тому, що дуже успішних людей практично завжди говорять. Варрен Буффетт. Виникає питання: як свідомо відповісти «так» або «не»? Якщо ви не можете дізнатися, що вам потрібно, і що це не так, щоб зробити простий спліт тест. Написати все, що ви робите протягом всього дня і постійно дивитеся на способи оптимізації кожного процесу.

Більшість з нас говорять так часто, ніж ми повинні. Ніхто не хоче бути поганим хлопцям. Ви повинні постраждати і діяти за власними витратами.

Щоб позбутися від цієї звички, є один простий трюк. Ось правила 20 секунд. Наступного разу, коли ви хочете поставити ще одне завдання на Вашому списку, проведіть 20 секунд психічно намагавшись знайти викличе для цього не робити. Зробіть список 2-3 причин, які не роблять цього. Якщо ви можете, забути про це. Не варто зусиль.

Прийміть час і зусилля, щоб сформувати звичку не граючи на всіх життєвих пунктах. Чим менше зайвих речей ми робимо, тим більше енергії нам доведеться змінити наше життя.

3. У Зупиняйте все самостійно; дозвольте іншим людям допомогти вам. Я спробував зробити це самостійно. Але її вигорають швидко. І тоді я дивився, щоб знайти, що деякі люди можуть зробити свою роботу краще, ніж я можу! А потім я розумію владу громади і речей, таких як "користувацький контент".

Споживачі знають і розуміють, що вони хочуть краще, ніж будь-який маркетолог. Чи знаєте ви, що на одному YouTube відео, опублікованих користувачами, збирають всього 10 разів більше переглядів, ніж відео, зроблені професіоналами? Якщо американці хочуть дізнатися щось про бренд, 51% від них починають шукати онлайн відгуки користувачів. І тільки 14% використовують медіа для цього, і 16% на сайті бренду.

Важливо знайти силу, щоб допомогти при необхідності. Ми не робимо все самостійно. По дорозі, передаючи іншим нудним і безперебійним роботам для вас - коли-небудь можливо. Якщо ви можете дозволити це, отримуйте очистку замість того, щоб витрачати всі суботи, що лизати вашу квартиру. Купити посудомийну машину. Оплатити рахунки онлайн.

4. У Стоп є ідеальним Perfectionism знижує продуктивність. Доктор Саймон Шеррі, професор психології Університету Далюсі, зробив дослідження на цій темі і довели, що більш затребувані ви робите на себе і вашій роботі, менш переконливі результати.

Ось типові проблеми аортіоністів: Вони витрачають більше часу на завдання, ніж це займає.

до Вони постійно знімають роботу і чекають на «правий момент»

до Вони зосереджені занадто багато на маленьких речах і пропускають велику картину.

до Вони забувають, що ідеальний момент, щоб почати жити “для реальних”

5. Умань Автоматизувати повторювані завдання. За даними дослідження, проведеного компанією Tethys Solutions, якщо ви витрачаєте 30% часу на повторювані завдання, ваша продуктивність падає на 15% кожні два місяці. Якщо ви робите щось більше п'яти разів на тиждень, спробуйте автоматизувати його. Я пишу міні-програми для себе на Python.

Але є способи «справжнього народу». Послуги автоматизації – це великий вибір, і знайти те, що вам потрібно, ви можете Google трохи. Використовуйте HootSuite для планування повідомлень соціальних мереж. Автоматизувати найбільш рутинні процеси в Інтернеті з IFTTT. Те ж саме підходить для кнопки Do, Do Camera і Do Примітка. Зробіть платежі за комунальні послуги, мобільний зв'язок та Інтернет «регуляр» в особистому кабінеті Вашого інтернет-банку. Якщо ви не зможете дізнатися самостійно, скористайтеся послугами експертів.

6. Жнівень Стоп здогадка. До експериментів і вимірювати все, що можна виміряти. Для оптимізації вашого життя і максимізації вашого потенціалу, збереження експерименту. Який час роботи краще? Коли вам потрібно йти до ліжка, щоб відчувати себе краще? Чи не ми витрачаємо в неділю нічого?

Чи знаєте ви, що люди найчастіше відволікаються від роботи на 4 п.п.? Цей випадковий факт був виявлений Робертом Матгавком, доцентом психології Університету Пенсільванія. Якщо ви не можете отримати всі дані, які вам потрібно на власній, Google це. Більшість цих питань можна відповісти на онлайн.

Зберігати собі те саме питання: Чи можна ви виміряти і оптимізувати все, що ви робите?

7. Про нас Стоп працює, якщо ви не працюєте. Більшість людей не розуміють, що якщо ви сидите перед монітором і нічого не робимо, вам просто потрібно зробити щось принципово різним. З часу роботи дуже важливо. І ще більш важливо, щоб перейти до завдання, що ви можете зробити більш ефективно, ніж один на свій графік.

Ще одна помилка полягає в тому, що люди намагаються уникнути самотності. «Що робити зараз, якщо я не працюю?» Це середина дня! Не можна пити каву! є готелем. Якщо потрібно відпочивати і взяти перерви, можна це зробити самостійно.

Один Гарвардський дослідження виявив, що люди утворюють довший і більш точний спогади про події, якщо вони відчувають його самостійно. Чим більше часу ви витрачаєте самостійно, тим більше про те, що ви схильні до емпатії і емпатії. Підлітки, які проводять хоча б годину на день, як правило, щасливі, ніж ті, хто не робить. І вони краще в школі!

Час відображення дуже важливий. Ви не можете знайти рішення, якщо ви не витрачаєте час на пошук.

Це варто поділитись! ми змінюємо світ разом! Приєднуйтесь до нас на Facebook, VKontakte, Odnoklassniki

Джерело: Soulpost.ru/kak-zarabotat-kuchu-deneg-i-pri-etom-poluchit-kajf-ot-zhizni/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное