Чоловік або діти. Хто приходить першим?

Сьогодні Я покажу вам секрет щасливої дружини. Секрет дуже простий: чоловік в житті жінки знаходиться в першому місці.

На жаль, жінки не володіють цим секретом або не знають нічого про це, тому дуже мало хто управляти, щоб побудувати щасливі стосунки з чоловіком.

Порушують скандали. По закінченню розлучення в кращому і розлученні на гірші.

Чому виникають проблеми в сім'ї? Саме тому, що жінки не передують речуванню. Сьогодні жінки поспішають між дітьми, роботою, кар'єром, рідними батьками, сподіваючись, що чоловік буде розуміти роботу і оцінить зусилля жінок, а чоловік не тільки не оцінить, але і відступає і зіпсує нас все життя, яке ми влаштували так довго.











Кожна жінка мріє про щасливу сім'ю, турботу чоловіка, дітей, красиву, затишну будинок, а в певній точці ми поклали ідею сім'ї першим, і чоловік стає просто засобом, за допомогою якого ми досягаємо цієї мети.

Ми одружилися, маємо дітей, підняти їх, взяти їх на тисячі клубів, працювати за доброю сім'єю, перевозити все в будинок і в певній точці забути про чоловіка, він втратив десь в наших планах і цілях, щоб створити щасливу сім'ю. І іноді навіть подається як перешкода при висловленні невдоволення.

І Деякі люди забувають своїх чоловіків, коли вони одружилися.

Ймовірно, що все йде від нашої незрілості. Згадайте, як дівчата грають в сім'ї. У будинку є дитячі ляльки. Ми готуємо, ми очищаємо. Ми можемо самі мами відвідати нас своїми ляльками. Але де чоловік? Він точно не в іграх. Крім того, не існує проблем з будівництвами, колясками і нашою роботою, спрямованою на створення щасливої сім'ї. Це легко і просто.

Тоді дівчина виростає, генетичне бажання створити сім'ю реалізується в житті. Природно за допомогою чоловіка.

Після всього, діти не ляльок, без чоловіка вони не можуть з'явитися. Людина стає засобом для досягнення цього дитинства мрії. Просто це засіб. Чи не так, чому ми зіткнулися з багатьма проблемами та непорозуміннями у нашому житті? І виходить з того, що В житті жінка продовжує грати з ляльками, не розуміючи, що чоловік є центром жінки, що він її мета, її король, і що немає нічого більш важливого, ніж чоловік і їх любов як пара.

Нерідко сімейні проблеми починаються з народження дітей. Я почула ці оповідання з дитинства, які люди самолюбні, що вони ревнощі дітей, які потребують багато уваги. Чи знаєте ви?

І це тому, що є популярна думка, що головне завдання і основне призначення жінки полягає в тому, щоб народитися дітям. Звертаємо вашу увагу на те, що вся вакансія. І все енергії і всі почуття жінки намальовані там.

Взаємозв’язок між чоловіком і дружиною стає вторинним і забутим. Але можна мати щасливу батьківщину і щасливих дітей, коли дружина забута про чоловіка і всю її увагу, любов надає дітям? Чи не так, чому деякі чоловіки стають бідними батьками?

Багато чоловіків не помічають дітей на всіх, хто починає пити, ходити, а деякі навіть залишити сім'ю.

Поведінка матері, жінка також діє з самопізніх мотивів, направляючи увагу тільки дитині: «Це шахта, вона не буде йти в будь-яку точку, не буде втрачати, не залишить.» І з цим (man) все ще потрібно будувати щось, переговори... Все дуже складне. «Я не жінка». Я мати. Як мати і жінка різні речі.

Чи знаєте ви, що коли жінка стає матір'ю, вона включає чоловічі енергії? Допомагає, контролює, живить, захищає, захищає. Чоловік відчуває, що він втратив свою жінку, тому він повстанці і іноді листя. Якщо він не, він стає дитиною. І жінка починає доглядати за ним.

Як жінки, ми створюємо змагання між дитиною та батьком. Нерідко це дитина, яка слугує для розпаду сім'ї. Тому що це жінка, яка вирішує, що зараз головне в житті є діти. Що робити чоловіка? Ялий, сердитися або відмовитися.

Я не знаю, чому мій чоловік був ревним сином. Я зараз. Жінка, як я вже сказав, вибирає надійний об'єкт любові, що «не буде зрадою», «нехай не залишає», тим самим зневіряє чоловіка права на свою любов. Ви знаєте?



Кожна людина хоче, щоб жінка була гарною і турботливою матір'ю, але ніхто не хоче загубитися в нашому святому миті і стати засобом для нашого благополуччя.



Я не думаю, що діти повинні ставити свій тато першим.«Діти щасливі моменти, коли діти бачать своїх батьків як пари.й Тоді вони дуже щасливі і спокійні. Бурт Еллідер.

Для жінки, чоловіка завжди знаходиться в першому місці.Вона знає, що вона може бути жінкою з чоловіком. Не чоловік, вона не жінка. Це, мабуть, найважливіший висновок для будь-якої жінки.

Як я писав, всі проблеми стебла від страху, від недовіри, від нестачі розуміння жіночої природи. Поставляючи чоловіка першим? Про нас Тому жінка в першу чергу після дітей часто виходить на роботу, кар'єру, особистих досягнень. І це займає величезну кількість енергії, такої жінки, приїжджаючи додому, теж, хоче бути зустрінеться з нею «дружина», щоб вони не просять зайвих питань, не скай. Чи можливо це? Ноп.

І ми повертаємося до фемінності. Це страшно і не зрозуміло, як, і це жахливо важко, але нам потрібно рухатися в цьому напрямку. Тільки жінка, яка здатна реалізувати свою протилежність на чоловічий характер, яка приймає її жіночну силу, може без побоювання зрозуміти з усім серцем, чому людина повинна бути в першу чергу в її цінній системі. Ви і ваш партнер, ваші відносини є одним і номер два, і ваші діти є число три.

А потім стара казка, що ми можемо дати нашим дітям, що ми маємо сенс. Ми можемо надати повну сім'ю, любов і повагу один одному, безпеку і мир розуму.

Діти потребують щасливих батьків, і вони не потребують «економічного шлюбу». Діти дуже тонкі. І виходите не розбити або врятувати шлюб заради дітей. І вийшов, що жінка повинна вперше зрозуміти, що це не гра ляльки і що реальний, живий чоловік з'явився в її «будинку» і вона повинна стати жінкою. Видання

Автор: Тетяна Дзюцева П.С. І пам'ятаємо, просто змінивши нашу свідомість, ми змінюємо світ разом! Приєднуйтесь до нас на Facebook, VKontakte, Odnoklassniki

Джерело: womancosmo.ru/secrets-partner/muzh-ili-deti-kto-na-pervom-meste.html

Категории

Смотрите также

Новое и интересное