Незакінченні стосунки

Я не хочу писати про стосунки з одруженими чоловіками – це такий довгоробний матеріал, який він навіть не цікавий. Я не скажу, що це не робить найменшого почуття, це не робить ніякого сенсу, і це не має сенсу.

Але коли ви подаруєте собі нерозривну вузу, ніколи не вводити в такі ситуації, ви все одно можете впасти в пастку «Кагбе безкоштовно людина». Що таке людина в незакінчених відносинах. З колишньою жінкою він навіть не бачить – це неприпустимо. Незакінченна річ тут емоційна. І з такою людиною, щоб увійти в відносини будь-якої тяжкості, також вишуканий тип мазохизму.





Довгий проживав братом і сестрою – без сексу і навіть похилого в різні грядки, а в день кожного сати в власних куточках. Вони були фаршировані, болючі, але вони створили вкладення так липкі, що це не так легко позбутися від неї. Один з них починає вафель і намагається залишити. Тоді інший, що робить те ж саме. І, як, навіть піти, але насправді продовжує їсти один одного під судом дружби.

Чи жили вони без сексу, за його рахунок, він задоволений захисними і харчовими інстинктами, і репродуктивним бізнесом ніколи не прийшли. І він був хворим і сподіваючись, що навіть не шукав, але в певній точці він дізнався, що вона не тільки не захоче сексу, і не хочу його з ним - це стало відомо, що вона скидається разом. Чоловік фізично листя, навіть отримує жінку і секс, але емоційно залишається в домашніх умовах, вони продовжують спілкуватися, кілька рецидивів протягом року, які ще не закінчуються добре.

Або він просто має довгострокову справу, і в реальній реальності це не так добре, як в віртуальній реальності, але вкладення все ще сильно, і коли він має жінку, яка дійсно доторкнеться до реального життя, він починає гойдатися між ними, за участю обох з них в поході і в грі. Все правильно, щоб нісблема.

На жаль, я не можу давати вам будь-які приклади жіночого лазіння навколо того, що всі історії реальні, і я був частиною них. Я знаю, що роль жіночої планти, для якого лікують синдром сепарації. Я маю на увазі, я був дуже комфортний, розбиває деякі непродуктивні, агонізуючі зв'язки. Я оголошую всю відповідальність, що не існує ніяких перспектив у таких оповіданнях.

У вартість багато болю я прийшов до висновку, що навіть якщо чоловік формально вільний, але він все ще не завершив емоційне закріплення до екзамену, є абсолютно нічого робити поруч з ним, якщо ваша мета - мазохізм. Зберіть свої речі і зі швидкістю, доступним для вас, бажано з суперзвуком, бігти до лісу.

Особливо нічого не робити поруч з чоловіком, який насправді не живе з дружиною, але формально розлучився її. У сучасному світі не така велика проблема, якщо все прийнято для себе. Якщо це не буває, то обов'язково підпишіться на те, що відносини не надходять. Де не закінчуються попередні відносини, немає місця для нового, незалежно від того, наскільки красиво він судиться і неважливо, як солодкий і хороший людина, він є.

Такий чоловік (хоча слово «жінка» легко може бути в цьому місці) схожий на старе кінне стояння в передпокої і не знаючи, чи прийде він або залишається. І можна під ногами в будь-який час.

Що робити, якщо мені подобається цей чоловік?

Зробіть кілька речей.

Перший, Щоб реалізувати, чи це не для вас спуск атракціону – його незначна недоступність. Недоступність. Якщо так, то почитайте книгу Беррі та Джейні Винограда, «Свобода від Козалежністі» та поїдьте в хороший терапевт, який спеціалізується на проблемі. Справа в тому, що основні тригери залучення, як правило, травматичні візерунки з дитинства – що категорично не люблять в якості і поведінки батьків або людей, які їх замінили, і що ми в дорослому віці прагнуть виправити за допомогою проектуючих батьків на партнерах. Саме ми бачимо нездатну людину, наприклад, і ми маємо право там з медом.

Але наша здатність переробити ще один дорослий є небезпечною ілюзією. Це просто неможливо. Ще один дорослий - єдиний, хто може змінити його. Це, тільки він сам, за умови, що він щиро і сильно хоче. Не в результаті ультиматів, але самі.

По-друге, Встановити межі і захистити себе. Якщо нескінченно безкоштовний чоловік, який ви поцікавите вас, і ви боїтеся відхилити його, думаючи, що це ніколи не станеться знову, бо він сором'язливий, timid і вразливий, не всі заборонені сказати безпосередньо з ротом: "Я люблю тебе теж". Але до тих пір, як ви ще одружені, навіть формально, це неможливо, тому що це неприпустимо мені. Нехай він вирішив, якщо він хоче поцікавити вас, що багато. Або він трамвайний. Якщо ви не бажаєте, вам потрібно?

По-третє, Продовжувати піти на дати і не приймати раннє рішення бути вірним (не про фізичні, з усіма костюмами, які я не закликав спати), тобто не робити відносини, які ще не існує ексклюзивних, поки людина дійсно заслуговує на це.

Подаруйте час процесу, щоб завершити. Натискання пальців, козалежність не закриває і важливі люди не забули. Ви повинні мати можливість підтримувати відстань і підтримувати себе.

Чоловіки, які працюють між двома (або більше) жінками хочуть порадувати ... але хоча б не, краще це: Я маю персональний запит для вас. Не пам'ятайте, що обидва з них реальні люди і краще не грати зі своїми почуттями. В іншому випадку життя збивається так на голові, що трохи не здаватися.



П.С. І пам'ятаєте, просто змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Приєднуйтесь до нас на Facebook, VKontakte, Odnoklassniki

Джерело: www.facebook.com/KomPol.ru/posts/781951375232616

Категории

Смотрите также

Новое и интересное