Портрет ідеального супутника: Яка жінка хоче, що чоловік хоче?

Результати 2015 Яка жінка хоче, що чоловік хоче? Аналіз анкет 300 шлюбного агентства.

Ми вирішили опублікувати портрет ідеального супутника. Ми проаналізували запити та анкети більш ніж 300 дівчат, які бажають знайти чоловіка та побажання більш ніж 50 чоловік. Всі нараховані, аналізуються і звернулися висновки. Насолоджуйтеся!





Вік дівчат, які активно шукають чоловіка.

Як видно, 62% дівчат, які активно шукають чоловіка, в тому числі тих, хто звертається до агентства, знаходяться між 28 і 34 роками.







Освіта дівчат, які активно шукають чоловіка.







Як видно з графіка, більшість дівчат мають вищу освіту.



Наявність попередніх шлюбів



, Україна





Якості, які дівчата хочуть бачити в майбутньому чоловіка.









Слід зазначити, що в анкеті не вказано фінансового благополуччя. Але, ймовірно, тому що дівчата спочатку знають, що наші клієнти з фінансовим сектором все чудово. Або вони бояться потрапити в «необхідні дівчата», які будуть ліквідовані і не потраплять в школу і список нареченої. Для інших якостей, відповідно до умов анкети, вони можуть писати три якості, які вони хотіли б бачити. І тому, кожна друга дівчина веде розум, інтелект і освіту, і другий - це інші ці якості.

Найсмачніша річ, коли ви бачите в пучку побажань, наприклад: інтелект, чарівність і почуття гумору. Або: ресурсність, почуття гумору та лідерства. Здається, що дівчина не хоче одружитися, і в KVN знайти гравця. Це жито, коли дівчина не кладе в обов'язкові якості доброти, надійності або чесності. Найяскравіше, що жодна з 300 анкет, що містять якість лояльності. На мій погляд, лояльність, а точніше її відсутність, є невідповідністю, якістю, яка нагочує всіх інших віртуозів. Це як розмноження нуль – ви закінчите нуль. Якщо він розумний, веселий, чарівний і як вам подобається, але якщо він неспішний і нерівномірно дихає на кожну красу, то яка точка в інших якостях? Він автоматично стає ненадійним, непристойним і життям з ним навряд чи буде щасливим.

Дівчата, будь ласка, обравши партнера - зробіть це, пам'ятайте, що ви обираєте його на життя, з якого ви можете безпечно мати дітей і побудувати сім'ю. Якщо він спочатку має гнильну ідею життя, не думаю, що він змінить, його ставлення до вас або ж до життя зміниться. І не думаю, що його гроші, його популярність, або його краса (одноразові, як це) може замінити його нормальні людські якості. Це не так!

Побачити себе, перш за все, людина, з якою ви повинні жити весь життя і віддати народження дітям.

Обов'язки, які дівчата не готові переносити з своєї людини, без обставин.









Він веде серед неприпустимих якостей в майбутній дружині для жінок - криється, небезпека і вітається. Далі, самопізність і нездатність, а потім інші якості. Знову не слово про невідповідність або невідповідність, а також про соціальний статус.



Тепер це цікаво!

Побажання дівчат до віку майбутнього чоловіка.







Таким чином, дуже молоді дівчата від 20-23 років хочуть чоловіка або однолітків, або більшість, 5 років старше.

Далі, цікавіше. 62% від 24-27 років хочуть чоловіка від 23 до 28 років. Це, майже той самий вік, або навіть трохи молодший! 30% від них хочуть чоловіка старше 4 до 9 років, і 8% дівчат готові дати чоловіка старше 6-10 років.

56% дівчат віком 28-30 років хочуть чоловіка від 28 до 30 років. Це, він може бути 2 роки молодшим, ніж її і до 3 років старше. 37% дівчат хочуть чоловіка від 34 до 40 років, і 5% від 40-47 років.



24% дівчат віком 30-34 років хочуть чоловіка віком 28-33 років, тобто молодше себе! 68% дівчат хочуть чоловіка від 34 до 40 років.

Старші дівчата від 35 до 40 років хочуть чоловіка молодшим (понад 6%), ж віком (65%), 21% від 40-47 років, і 8% жінок згодні будувати стосунки з чоловіками понад 47 років.



Коли ми інтерв'ю дівчат в нашій школі і агенції, майже кожна дівчина скаржаться, що чоловіки стають нещасливими, нездатними і несерйозними.

Це відомий факт, що хлопчики виростають набагато пізніше, ніж дівчата. Дівчата виростають старше хлопців, а жінки зрілі швидше, ніж молоді чоловіки. Зробіть порівняння. Звичайно, всі люди різні і є винятки, але загальна картина це:

Уявіть 10-річний хлопчик і дівчина. Дівчата говорять про локони, хлопчики і чому її груди не починають рости, і хлопчики в цьому віці все ще грають танцювати.

Дівчина з 18 і хлопчика 18. У цей час дівчина вже може працювати після школи, і хлопчики часто просять гроші з мами і тато для пивних і туристичних квитків.

Дівчина 25 і хлопчик 25. Дівчина вже часто хоче сім'ї і дітей, і хлопчик на 25 все ще дуже хоче йти, весело з друзями і не несе відповідальності за будь-який (включаючи його дії).

Людина в 30 і жінка в 30. Чоловік відчував смак грошей, які він навчився (або не навчився) заробити, здається, що весь світ лежить перед ним, що ще багато можливостей попереду, багато молодих красивих дівчат і жінок (18 років), які хочуть свою компанію. Відчуття відповідальності за когось, крім себе, тільки починає прокидати. Ну, якщо він вже вийшов з мами і дадом і живе окремо. Дуже рідко, якщо ви вже хочете дітей або сім'ї. Жінка в 30-ті роки, вже дуже хочеться сім'ї, дітей, це абсолютно сформована людина з власними ідеями про право і неправильно, які вже можуть навчати (іноді навчати) інших людей. Вони часто фінансово незалежні та успішні у своїй кар’єрі.



Жінка і чоловік на 40. Я буду бажати. У нічних клубах і жінки більше не допускається.

Чоловік в 40 років, вибір дівчини від 18 до 40+, жінка в 40 років має вибір від 40 до 50+

Тоді виникає питання. Якщо чоловіки зростають пізніше, зрілі пізніше, у них є почуття відповідальності для дітей, сім'ї і, в принципі, для іншої людини пізніше – чому жінка хоче однолітків? Вона хоче прийняти його? Викладання, няняння і навчання його життя? Чому? Після того, як вона в сім'ї буде найбільш розумною, найстарішою, вирішить всі проблеми і турботи, подумайте всім, і він буде залишатися непристойним боком. Якщо вона бере більшу частину турботи, то чому і раніше?

Чи не краще вибрати чоловіка трохи старшого віку? Таким чином, ви завжди будете маленькими, крихкими і ніжними до нього. Вам буде дівчина, яку слід подбати і подбати. На мій погляд, різниця не менше 5-7 років повинна бути між чоловіком і жінкою. Це стратегічне, це добре для шлюбу.



Хто шукає чоловіка?

Ми приїжджаємо до другої частини статті. Хто хоче закохати себе? У першій частині ми поговоримо тільки про те, що ми знаємо – тільки про наших клієнтів. І ось ми говоримо про успішні і зроблені чоловіки віком від 38 до 53 років.



Якості, які чоловіки хочуть в майбутньому дружині.

23070404



Практично кожен другий чоловік хоче жінку. Не попросив замовника для хлопчика в спідниці цілий рік. Не один запитав для фемінізму, і ніхто не запитав, щоб представити його дівчатам, які будуть вигорнути кар'єру, витрачаючи більше часу на роботу, ніж сам. Далі в переліку бажаних якостей ніжності, широкого погляду, лояльності, мудрості та інших. Зауважити, що всі чоловіки кажуть, що вони хочуть розумної жінки, але після того, як запитати питання про уточнення, що означає смарт, він дуже часто виправляє себе і каже, що смарт не в плані «Я навчаю всіх і довести все», але все ж мудро в жіночому шляху.

А також, дивно, що людина сплачує практично не особливу вимогу до освіти жінки, замінивши її словом – широким світоглядом і усвідомленням, і не грає ніякої ролі в кар’єрі жінки. По-перше, більшість чоловіків глибоко нездужання. Вони говорять про те, що це буде добре, якщо вона робить щось, що дає їй задоволення, але всі її не важливо мені.



Неприйнятні якості для дівчаток для ролі майбутньої дружини.









Список небажаних якостей також говорить сама за себе, але жіночий жито веде широкий запас. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Він каже, що я хочу нормальну дівчину з нормальними значеннями, а не той, хто шукає кожного іншого чоловіка з позиції «що б захопити тут». Те ж саме стосується дівчат, які не працюють в будь-якій точці світу. Вони часто говорять: «Що заробляємо не менше 10 тисяч рублів, але вона повинна зробити щось». І наступна небажана якість є небезпекою і агресією дівчини в інші. Вони кажуть, що іноді коли дівчина не контролює себе і думає, що ніхто не бачить її, її обличчя спотворюється в такому невимушеному гранату, що він повністю відлякується.

Що ще не на списку, але згадували чоловіки. Атемпти для «вирізати» чоловіка від батьків або від дітей попередніх шлюбів, крадіжки від кишеню чоловіка, а також неприпустимо. Для останніх чоловіків так непідготовлені, що вони навіть не вважають, що це може бути в їх реальності.



Поширює вік майбутніх дружин.

Все тут так прозоро, що навіть схема не повинна бути побудована. Всі наші клієнти мають схожі вікові побажання. 24 до 35 років. Ми працюємо з нашим агентством. Зрозуміло, чоловіки хочуть дружину молодшим або старшим, але якщо молодше - то вона вже повинна бути без фольги в її голові, а якщо старше, то вона не повинна виглядати як «бабуся» (це, прощення мене, прямий виступ).

Я не можу сказати про ставлення чоловіка до наявності дітей в дівчини. Є клієнти, які не готові будувати відносини з дівчиною з дітьми. Але є клієнти, для яких діти не перешкоди. Тому я можу сказати з впевненістю, що як мама, так і дівчина, яка не має дітей, може влаштувати своє життя. Ви просто повинні бути дійсно бажаними. Коли дівчина приходить до нас і говорить, Знайдіть чоловіка, хочу нагадувати її, що це не магазин, який продає сукні.

Слід зазначити, що є більш красивими, розумними, освіченими і красивими жінками, ніж розумні, зрілі і відповідальні чоловіки. Для одного гідного чоловіка є кілька дуже гідних дівчат. Це такий час, що хлопчики виростуть зіпсовані за увагою, кривавими і часто нездатними. Тому, якщо ви хочете успішно маррі, вам потрібно буде спробувати дуже важко, адже ви повинні збити кілька гідних конкурентів. Не кажучи вже про те, що вода не протікає під ріжучим каменем, і якщо ви не хочете, щоб це з усім серцем, то навіть фея гомілка не зможе «гнинути» від вас.

Дуже дякую. Всі вищевказані таблиці – це лише збір анкет за минулий рік, і не має нічого спільного. Оскільки найбільш поширений випадок в агенції це. Чоловік або жінка приходить до п'ятдесят критеріїв для свого майбутнього чоловіка, а потім закохується любов з абсолютно протилежною. І незважаючи на повну невідповідність своїх оригінальних побажань, впадаючи в любов, вони хочуть прокидати тільки цю людину.

Я щиро бажаю вам закохатися гарною гідністю і знайти сімейного щастя. опублікований

Автор: Ольга Крайнова



П.С. І пам'ятаєте, просто змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Приєднуйтесь до нас на Facebook, VKontakte, Odnoklassniki



Джерело: www.youtube.com/канал/UCkWpeinrVRI9DWUB9PfkEsA

Категории

Смотрите также

Новое и интересное