Жіноча материнська енергія

Жінка виглядає як акумулятор. Тому що головне – це енергія. Вона зберігає її, перетворює її, витрачає її. І так і так далі. Енергія відрізняється, і кожен зберігається в окремому відсіку. Тут жінка збирає сексуальну енергію, і тут місячна енергія, тут енергія Землі, тут енергія води.

Є ще один відсік, де зберігається найбільша енергія в сучасному світі. Дефіцит і тому бажано багатьма. Це енергія материнства. Чому це страшно і рідко?









На вулиці є різні жінки. Дуже сексуальний, жіночний, стильний, катування, втомився, бізнес. Вони можуть бути з дітьми, інвалідами, велосипедами. Але дуже рідко я надягаю мами.

Так як ми купуємо фортепіано не означає, що ми стаємо піаністами. Ми не робимо хірургів. За допомогою SLR-камери ми не робимо фотографів. Так діти. Я не маю на увазі, я мама.

Але нам не буває.Ми готові навчатися протягом п'яти років в інституті, щоб заповнити бухгалтерські документи правильно, але в материнство ми очікуємо все, що станеться. Це буде дивним, якщо автобус був керований кимось, хто його бачив. Чи гірше, якщо пілот літака був кимось, хто бачив в кіно, як ці літаки землі. Уявіть хірурга, який спостерігав всю серію, але не має медичного навчання.

Чому ми впевнені в житті сім'ї та батьківстві, що все буде працювати самостійно? Чи не страшно зламати щось? Як це не дивно? Щодо роботи, природа призначена для. А дитина народиться, і з'явиться молоко. Але навіть тут, з нашими мозкуми, ми можемо заважати природному процесу і перебіг подій. Ми можемо думати, що наші груди не створюються для подачі їх (і що це для?). Або що наш організм не створений для того, щоб дати народження себе (і як він задумав і ведмеді?).



Ми хочемо мати дітей, але ми не хочемо стати мамою. Ми хочемо, щоб ми ніколи не народилися. Ми хочемо жити, якщо у нас немає дітей. Хочу почути питання, «Для дітей?» Ми знайдемо приємне і торкненене слухання. Чи є вони просто компліменти та досягнення?



Діти стають крапками на нашому сайті, але вони не можуть стати частиною нашого життя. На жаль, Ми ніколи не їдемо за допомогою власної трансформації, зміни серця, зміни енергії. Саме тому ми боїмося отримувати старі, отримувати жири і стати домашньою.

У світі сексуальні жінки, бізнесмени, успішні жінки проводяться у високій ціні - що-небудь, але мати. Мати отримують мінімальні припуски, вважаються змістом, залежами, ідлерами. Вони не поважають, ніхто не хоче бути рівним з ними. Тексти пісень, а це означає: Ніхто хоче бути матір'ю. У мене є діти. Дітям і перебуванням того ж, сексуального і ділового Такі дівчата дивляться на нас з телевізійних екранів, білбордів, журнальних стрічок. Вони стають рольовими моделями. Ця жіноча енергія експлуатується правою і лівою, оскільки вона продає добре і паливо людей похилого віку.Витрата вигідно до матеріального світу, і так lust. Милосердя Оскільки ця енергія розслаблена, вона робить вас щасливими з тим, що ви вже маєте – без продажу або спонтанних покупок.

Ми бачимо, хто два місяці тому подарували дитину, і сьогодні беремо участь в шоу нижньої білизни. Тексти пісень, а це означає: І ми думаємо, що це право, океї. Ми кладемо як приклад тих, хто йде на роботу, коли дитина ледве шість місяців. Ми намагаємось зробити те ж саме.



Але скажи мені, є що-небудь нормально в тому, що мати місяця-старого малюка залишив його з нянятками і пішли на «понадійну зайву вагу» навіть за рахунок молока?

Що добре це те, що інші люди не бачать вас як мати? Якщо ви не бачите, то це не так.

Чи можна розглянути дівчину, яка тільки народила дитину, але не докладала зусиль, щоб її підняти?

Чи може мати стати жінкою, яка навряд чи бачить її дитину і не знає, що на серці?

Чи є багато материн у тих, хто зайнятий і поглинається тільки роботою і власним зовнішнім виглядом?

Як може мати життя співіснування з небажанням зіпсувати форму грудьми шляхом годування або небажання переносити народжений біль, віддаючи кесарю?

Якщо мама хоче виглядати як двадцять років на всіх витратах, що станеться з нею, коли її дочка виходить двадцять?

Чи можна назвати маму, яка створює атмосферу стресу, раси та постійної незадоволеності вдома?

Чи вважається вона мати, яка байдужа до потреб інших дітей навколо неї?

Чи може жінка вважатися справжньою матір'ю, яка не має відношення до інших мам?

Чи є це нормально, зважаючи на народження, брати участь в деяких видах, піти самостійно на відпочинок, висити? В першу чергу, перші місяці дитини особливо цінні. Це такий сакральний час для матері, що його не можна провести на розвагах і роботі. У цей час наша душа відкриває і готова до трансформації. Стати не тільки жінкою, але мати. Вчимося любити ваше серце. Дізнайтеся, щоб бути. Будьте в енергії матері. Природа дає нам можливість через гормони. Тільки ми віддаємо перевагу не приймати цю можливість.

Одне з моїх знайомих років небагато. Але вона вистачить дітей. Вона виглядає дуже добре. Це різні. Вона не схожа на підлітковий вік дівчина. Що таке не як вона виглядає або сукні. Ви не пам'ятаєте. Як тільки вона надходить в кімнату, вона відчуває себе, як ви загорнулися в теплому ковдрі з любов'ю. Ви особисто. Як ви є найбільш важливою особою тут. Він стає дуже затишною, теплою, соковитою. Тіло розслабляє, сповільнює. вона не була навіть відкрита її рот, вона просто прогулялася.

Коли жінка поширює енергію материнства, чоловіки перестають сприймати її як сексуальний об'єкт. Вони починають лікувати свою матір'ю (у хорошому розумінні слова). Допомога, догляд, оточує з увагою. Повага і турбота. Це може бути зроблено жінкою, якщо вона є матір'ю.

У ведиких випадках всі жінки назвали «ма,» і призначають, що всі жінки, крім своєї дружини лікуються як матір'ю. Зараз всі жінки лікуються як жінки людської гонки. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Світ не позбавлений сексуальних леді, жінок, бікіні. І навіть учителів, лікарів і варень. Цей світ голодний, але він голодує у відсутності реальних Матері. Цей світ, мій вчитель каже, є thirsty. Але це не звичайний молочний або звичайний голод. Більшість людей мають їжу і воду. Але немає світла в душі, немає тепла серця. І потрібна для цього величезна. Так що хтось прогріває нашу душу з душею: щоб ви могли відпочити поруч з кимось. Будьте собі. Щоб бути коханим і зігрітим. Так ви загорнуте в теплу ковдру. Це можливо тільки з реальною жінкою, але більш точно з реальною матір'ю.

Ми зловили нас у відродженні жіночності, ми отримали в сексуальні практики, ми почали розвивати нашу привабливість, яку ми знецінили материнськість. Ми стаємо жінками, які чудово враховують, що ми звикли до чоловіка. Але це не час для нас, щоб перейти далі в нашу жіночність, стати не тільки жінками, але мати? Після того, як це більш складний рівень, більш високий і більш гідний

Мати не є входом в паспорт в колонку «діти», це щось інше. Це не диплом про професійну освіту, а не запис у робочу книгу. Мати - це спосіб мислення і почуття, це значення і енергія. Більше слів можна описати, навіть у цій книзі. Ця енергія у всіх нас. Але для самої частини вона не натискає. Багато хто відхиляє його, тому що він не дуже зручний і не приносить права дивіденди одночасно. Багато людей не можуть бачити її глибину і лише бачити верхні шари. Багато людей бояться, з дивними етикетками. І більшість з них ніколи не торкалися її, навіть з дітьми.

Енергія матері - енергія, в якій жінка повинна бути дев'яти відсотків часу. Ви повинні переключатися тільки тоді, коли ви поодинці з чоловіком - і вже випустили свою сексуальну кішку (і навіть тоді не весь час). У всіх інших ситуаціях, будучи матір'ю безпечніше і здоров'я. Але, атлас, не престижний. Для цього вони не дають нагороди, дипломи, не застосувати і не оплатити заробітну плату. Парадокс - це те, що найбільше потрібно в світі сьогодні залишається найменшою престижною і найменшою платною діяльністю.

Як ви знаєте, що ця енергія є материнською? Як виглядає і відчувається?









  • Коли ви знаходитесь в цьому материнському потокі енергії, немає дітей власних або інших. Ви лікуєте всіх дітей, які приїдуть до себе. Ви годуєте їх без будь-яких відмінностей між ними.
  • Коли ви знаходитесь в цьому потоковому режимі, для вас і кожного дорослого, як ваша дитина. І можна лікувати його не згубно, але з любов'ю. Витримати, прощення, приймати. Один день ви помітите, що ніхто не намагається зашкодити вас. Тому що справжня мама є дефіцитом, і люди відчувають його.
  • Жінка в стані Матері не поспішає, не поспішаючи. Це стан потоку вимірюваного, потужного. Це ще не бурхливий гірський потік, але широкий і повноцінний рік з великою міцністю і силою. На поверхні такої р. ви не побачите зайвих рухів, вона тікає на власний бізнес, маючи всі права і можливість зробити це.
  • Мати здатна обдурити простір – це її завдання, її потік і її особливість. Вона здатна балансувати як її розум, так і навколишній простір, щоб заповнити рідиною і навіть трохи в'язкої тиші і миру.
  • Зверху надходить енергія матері, щоб ви не були порожніми для інших. Ви працюєте як довідник, ставши руки Бога на цій землі, починає любити і тепло Його діти.
  • І з тієї ж причини, стан матері завжди має на увазі, що ви «з'єдналися» до джерела в даний момент. Якщо ви втратите контакт, то ви знизите з потоку, застібка.
  • Все, що мати робиться з любов'ю. З відкритим серцем. Навіть якщо вона повинна покарати дитину, вона відкриває серце так таким чином, щоб дитина не відчула. Тексти пісень, а це означає: Тому що все з любові і любові.
  • Матернальна енергія у жінки приносить їй баланс між тілом і душею – вона має контакт з обох. Відбувається баланс, гармонія в саморобності, цілісності, повноти.


Є багато способів описати ці дивовижні жінки. Я зізнаю, що я люблю говорити про них, бо в тілі є такі приємні відчуття від спогадів. Тексти пісень, а це означає: Я далеко від ідеального, він все ще мій керівництво.



Ми або в цьому потоковому режимі, або ми не. Не існує напівзабезпечення. Енергетика у всіх, але не всім дозволено правила кульки. На жаль,

І насправді, будучи в цьому потокі не залежить від того, чи жінка народила або ні. Багато дівчат в дитинстві живуть в цьому стані, поки вони пояснюються, що це неправильно. Після того, як вони проведуть своє життя, щоб мати не достатньо. Що робити?

Звичайно, під час вагітності і після пологів природа допомагає нам ввести цей потік. Але це просто один варіант. Що не для всіх. І багато безтурботних жінок просто повинні пройти цей іспит - навчайтеся бути в цьому потоці, стати матір'ю перед у вас є дитина. Не може бути без дітей. Якщо у вас є така енергія, ви будете мати дітей. Вони будуть приваблювати вас, як бджоли для відкриття квітів. Не важливо, якщо ви є батькам або ні, що Бог дав вам.

Але якщо я не квітку або навіть бутон ще, якщо я просто хочу мати власні бджільці? Якщо я бачаю їх, зануріть їх у мої сітки різними способами і пристроями, я отримую те, що я хочу? Може бути, за деякий час, у мене є власні бджільництва. Але я ніколи не буду квіткою. І по волі, ці бджоли не прийдуть до мене знову.

Стан Матері є великою силою, великою потужністю. Це те, що світ потребує прямо зараз. Саме тому наша душа за рік перебування у наших батьків.

Єдина причина для всіх наших дитячих травм є те, що у нас немає реальної мами. Ми не дізналися, що вони не доводилися. І тепер ми шукаємо цих мами всюди, крокуючи на граблі знову. Замість того, щоб дізнатися, що енергія всередині себе. І зацікавити не тільки наші рани, а й пори навколо нас.

Не легко. Ми завжди більш складні, ніж мати або бути в змозі. Щоб бути завжди трансформацією, часто через біль і не можна. Але бути величезною силою, величезним ресурсом.

І якщо ми говоримо про материнство, то будучи матір'ю не тільки важливо, але й життєво важливо. Весь світ потребує. Наші діти. І до себе. Опубліковано.



Автор Ольга Валяєва, глава книги «Особливості бути мамою»

P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Приєднуйтесь до нас на Facebook, VKontakte, Odnoklassniki

Джерело: valyaeva.ru/materinskaya-energiya-zhenshhiny/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное