Пилін Хоффман: Чоловічі мозкові миття

Коротке відео – це химер від інтерв’ю з актором, в якому він розповідає про ідею фільму «Тоці» (незайнятий актор, деператно, бере на себе роль жінки – як в кіно, так і в житті). У той же час, Гоффман розповідає, як, стояв на місці прекрасного сексу, він усвідомив нереально застарілі вимоги, які чоловіки роблять для жіночого зовнішнього вигляду.

«Що б змінити тебе, якщо ви народилися жінці?» Я думав про це, а потім перейшов на кіностудію і попросила зробити і зробити деякі тести. Я хотів би дізнатися, чи можна було досягнути найбільш незліченної трансформації за допомогою макіяжу – так, щоб ходити по вулицях Нью-Йорка я хотів би виглядати нормальною жінкою, а не зловити дивовижними поглядами пасерів-на: «Ма, чому ви одягалися на жіночу сукню і в'язувати? й

Я зробив такий макіяж, але коли я бачив себе на екрані, я був шокований – вперед мій характер виглядав досить непривабливий. Я сказав: "Дякую вам хлопцям, ви зробили мене, як жінка, і тепер будь ласка, зробіть мені красиву жінку." І сказали: "Я шкодую, але це найпривабливіша річ, яку ми змогли зробити на основі ваших зовнішніх даних."





Я знаходився до мене. Я пішов додому і, кричущий, пообіцяв дружину, що я точно зробив цей фільм. Вона сказала: "Чому?" І я сказав: "Поведінка Я думаю, мій характер є цікава жінка, але я знаю, якщо я зустрів її на вечірці десь, я ніколи не хотів би поговорити з нею, нехай тільки просить її. Так як її зовнішній вигляд не відповідає вимогам, які ми звикли до введення жінок. "Що ви говорите?" Я сказав: "Я дуже багато цікавих жінок в моєму житті, пропущених навіть не намагаюся розпізнати їх, тому що я був мозковим." опубліковано





P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Приєднуйтесь до нас на Facebook, VKontakte, Odnoklassniki

Джерело: smart-cookie.com/beauty/dastin-xoffman-o-promytyx-mozgax-muzhchin/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное