Жінки, які не поважають себе

Я недавно дивився досить silly фільм з однаковим silly title. Я не можу сказати вам, тому що я можу пам'ятати більше одного фільму з такими нотами. І я був дуже захоплений одним не найважливішим, але дуже важливим сюжетним рядком. Вічна історія жінки, яка не цінує себе. Не на всіх, не на всіх.

Цікаві, красиві жінки з цікавою роботою. Але на деяких дивних збігах вона ще одна, і єдиний зв'язок вона дозволяє собі лише приниження інтриги з Альфонсе, які не кладуть її в копійку. Натюрморт.





Я був просто зануренням з ігноруванням і намагаючись зрозуміти, чому вона так лікувала себе. Як можна розшукати себе так багато? Як ви вважаєте себе настільки дорогоцінним, що єдине, що ви можете дійсно дозволити собі секс без зобов'язань? У той же час вона також зберігає ці милі хлопці з грошима.

Але, у жаль, є такі історії, є автомобіль і невеликий кошик, і причина полягає в тому, що ця жінка має стільки самооцінок – не на всіх.

Звісно, в житті все не так зрозуміло, навіть вигадка. І результат один. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. А друзі кричав: «Хто добре!» Де чоловічі очі? Що таке неправильно? На мій великий чуй, це просто так. Повага.

Тут я можу дати довгий психологічний рахунок важливості вкладення і безумовного прийняття в життя дівчини, але що це важливо, що було в дитинстві, якщо це вже погано, і незрозуміло, що робити з ним. Як ви навчитеся поважати себе?

Я пам'ятаю сумну історію я пережив три сотні років тому в моєму першому шлюбі. Так, він сумний, але я повністю перестав розглянути себе будь-яку цінність і чіплявся до чоловіка з мертвим захопленням. Я був збоку до бока: Я був милий кошеня, або зеалу булька, який гучно і іноді непомітно одягає і вимагає негайного задоволення.

І це не так. Я відчував себе королевою, і він відчував як мила сторінка, яка підкреслита красу. Але по суті, жінка може бути покоївкою, не королева.

Я був приниження, де я мав зробити прості дії любові. Я відчув, як я був просто безцінний подарунок, і будь-який буде хвилюватися, щоб бути навколо мене. О, як я сумнівав, як я плутати причину і ефект!

Я був рубаний, щоб покласти умови, тому що я боївся втратити відносини, в результаті перевернувшись в рогатку. Я почав приймати помста, і вона гірше. Може бути, як поведінка фільму. Він відчував перевагу, даючи людям гроші, і думав, що вони повинні бути вдячні за це. Але не подобається!

Сильна жінка не є однією, яка здатна приниження, яка може витримати неприпустимо зв'язок або, в будь-якій несумісній ситуації, точки до дверей, а потім досвід. Сильна жінка - один, хто говорить про її почуття. Любов, якщо є любов. Нехай, якщо є ненавидимий. Вона знає, що вона має любов, але любов працює. Включаючи процес, коли вона зачаровує чоловіка, але не з грошима, але з жіночою мудрістю і навіть хитрістю.

По суті, за ділової дружини в кіно була маленька дівчина, яка припинила себе, де вона повинна бути відкрита і відкрита, де вона повинна бути обмежена. Вона боїться показати її прихильності, боявся вчинити, бо вона була повністю переконана, що любов є те, що вона заслуговує. Але ви не можете заробити любов.

Любов може бути надана тільки. І приготувати не приймати. Добро і киньте його в воду, а потім зробіть те, що відбувається. Видання

Кредит: Лідія Бельва



P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Приєднуйтесь до нас на Facebook, VKontakte, Odnoklassniki

Джерело: www.matrony.ru/pro-zhenshhin-kotoryie-sebya-ne-uvazhayut/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное