Біль приймання як друга

Біль це те, що вважається поганим і непотрібним. Хтось в організмі болить - болелюбитель. Болить в душі - забути, їсти, сміятися, пити спирт, кидати, почати працювати ще більше і так далі. Люди не схильні думати, що природа не створює надлишок, це занадто економний для цього.

Якщо щось болить в тілі, це сигнал, який щось не вистачить. Інформація Це не випадково, не зловживання в системі попередження, а не покарання. Я не маю достатньо води, я не маю достатньо поживних речовин, щоб зробити мої клітини, я отримав травму, я отримав отрути, щоб зробити щось перед незрівнянним."

Якщо ви відчуваєте себе в серці, то це те саме: «Дій, друг, подивіться, ви не знали любові, як дитина, безумовне прийняття батьків та інших значущих людей, які підняли тебе». Ви не встигли любити дотик, визнання вашої гідності і вашого права бути. Про це Що говорить біль.

р.



Так сталося, що людина, незалежно від того, як він намагається стати, є відкритою системою, в постійному взаємодії з навколишнім середовищем і залежним від нього. Ми потребуємо повітря, води та їжі. Всім відомо. Але саме так, як нам потрібна любов і приймання для людей, які нам важливо, особливо в дитинстві, коли ми повністю залежимо від них. І чим більша ця залежність, тим важливіше потреба любові для виживання. Не всі знають, що. Не всі знають, що вони мають право на народження - бути коханим, щоб бути закарані, незалежно від того, що вони є.

Не так давно я почув дуже важливо для себе: потреба торкнутися, загальний контакт з дорослим, в симбіотичній інтимності в ранньому дитинстві життєво важливі. Це, буквально, не задовольняючи цю потребу, людина або гине фізично або саботаж життя.

Ця ідея є основою теорії вкладення Джона Bowlby (він має книгу, що називається Теорія додатків), розроблену Гордоном Нейфельдом і зараз користується популярністю серед багатьох хороших психологів. Ця теорія - це хороша допомога тим, хто намагається зрозуміти причини їх повторюваних проблем у дорослому віці і подивитися, які зазори в дитинстві повинні бути заповнені.

Болі - це ariadnine нитка, через яку ми можемо повернутися до минулого, де наші життєві потреби не були адекватними. Але така подорож не робиться самостійно. Вам знадобиться хороший професійний стеллер – психотерапевт, який може працювати з ранніми травмами. З порушеннями вкладення травм, «загальними методами» (психоаналіз, гестальт і т.д., де сутність досить в поінформованості) не працюють, вони потребують тих, які можуть досягти старших структур мозку і працювати, швидше за рахунок реживінгу, контакту з репресованими емоціями – орієнтована на тілотерапія, психодрама, і як.

Не легко. У процесі вийде багато травматичного матеріалу, що дуже важко контактувати. Саме тому вам потрібно когось, хто знає, як боротися з ним. Але, маючи відповідні розщеплення частини психіки, людина стає цілою. Проживавши через роки репресованого болю, людина стає в змозі прийняти, що в минулому він не подбає про те, як він повинен бути. І тепер він зможе відкрити для себе можливість. Важливо пам'ятати, що цей процес скінчив. Після того, як біль зникне, ви більше не хочете перемішувати минуле. Це буде довга і болюча робота, щоб стати вашими найкращими турботами батьків. Але варто: біль не буде ворогом. Якщо вона робить, вона має важливе повідомлення для вас. Що ж таке дефіцит.

Коли ми почули повідомлення про біль і діяти на ньому, є кімната для щастя. Умови, де всі життєві потреби задоволені і надлишок можуть бути розподілені з іншими. Видання

Автор: Ольга Карчевська



P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Приєднуйтесь до нас на Facebook, VKontakte, Odnoklassniki

Джерело: www.facebook.com/KomPol.ru/posts/6660482601562:0

Категории

Смотрите также

Новое и интересное