Не можна маніпулювати.

Ми у віці від деградації, і одна з її характеристик полягає в тому, що материнство більше не відважна і поважна. На жаль, роль матері не вважається важливою або особливим. Це не дає жінкам будь-які переваги або повагу. На жаль, Навпаки вона накладає багато відповідальності та інших людей, сподіваючись на неї, позбавляє її свободи, вичерпання тощо.

Сьогодні кожна мама може зіткнутися з синіми, з непристойними втручаннями незнайомців, з позбавленням волі за її адресою (особливо якщо вона не працює). Навіть в домашніх умовах вона не буде відпочивати – і багато людей скористаються беззахисністю своєї вагітної або ледь породжують дружини, здійснюючи психологічне та фізичне насильство проти них. Побачивши це, діти також перестають поважати своїх матерів, і дозволяють самі і грубі слова в своїй адресі, і штурм, і нехтувати ними. Навіть батьки, які здавалося б, пішли через все це в одному або іншому і повинні розуміти, наскільки важко це, може стати справжнім стресом для молодих мам. З їх наворушенням, змащуватим, позбавляючим, втручанням і розмежуванням виписок.









Вранці мама почала поклонятися своїм дітям (і це в Scriptures).



Після того, як вона була мати, тепер або в майбутньому. Мати для чоловіка був чимось чистим, святим і непристойним. Його запити і замовлення були негайно. Навіть якщо вона скидала їх без мислення. Коли молодий чоловік залишив свій будинок вчителя (близько 25 років), він отримав вказівки, першим з яких був: «Поклоніть свою матір як Бог». Звуки, як Біблія, прямо? Це був різний час і різні відносини.

Ми живемо в світі, де тільки що можна продати. Тому сурогатні мами іноді більше поважають в суспільстві, ніж всі інші - принаймні вони змогли заробити гроші на їх природі. І був знецінений, і мати були вилучені з свого престолу.

Але ви знаєте, що найгірша і найгірша частина? Ми віримо самі. Ми можемо самі переконати, що материнство нічого особливого. Ми не поважаємо нашу власну роботу, і в результаті, ми допускаємо інших, щоб лікувати нас таким чином, іноді навіть вірити, що вони праві. Ми самі, іноді відчуваємо винність для того, щоб мати «право» матері, нічого не більше (хоча може бути все більшим і більш значущим?).



Ми самі не поважаємо принципу материнського, відштовхуємо його, пригнічуємо її на користь моди, відштовхуємо її в найлютіші кути нашої особистості.



З дитинства ми спостерігали, що для її титанічної роботи мати може отримувати від суспільства (наприклад, величезний сучасний припуск 150 рублів на місяць для дитини протягом півтора років), і вона була поголена. Я думав про те, що станеться мені, коли я стала матір'ю.

Коли я був маленькою дівчиною, і я чув, хто невірно розмовляю з мамою, все всередині мене гріш. Я був маленькою дитиною, але болить мене, щоб побачити безпорадність матері і беззахисність! І як боляче це було для неї, коли хтось допустив себе, щоб образити її або нехтувати нею. Я не знаю, як моя мама керувала нею – вона, ймовірно, навчалася ігнорувати багато цих речей. Але маленькі дитячі очі не змогли допомогти, але помітити. Я не можу зробити все про це. Я просто мусила його ковтати. Вважаю, що ніхто не поважав матері. Здається, що немає нічого, щоб поважати, нічого особливого зроблено, кожен може дати народження.

Коли я стала мамою, я зрозумів, що це було. Як важко це і скільки це робота позбавлена будь-якого заохочення ззовні. Ні один ніколи не розповість вам, що ви є гарною мамою, і ви робите щось право. Навіть від родичів і родичів важко почекати хвалі, затвердження і підтримку, нехай тільки незнайомці. Але кожен буде вважати його обов'язковим для виправлення тут, виправте тут, потім зіткнетеся з їх звинуваченнями.

Якщо ви breastfeed, ви почуєте, що ваше молоко не дуже жирне, якщо дитина додає трохи, або це занадто жир, який жир ви відгодили. Якщо ви годуєте після року, підніміть сина матері. Якщо ви не годуєте – просто крихітна мама, яка позбавляє дитину від найголовнішого. У діаперах немає онуків. Ти великий. Одна дитина відчуває холод і інший відчуває себе гарячою. Ви заважте, ви звіряєте. Якщо ви не хвилюєтеся, ви не думаєте про своє здоров’я. Ми можемо піти назавжди. Мати ніколи не вірно в очах суспільства.



Це наша реальність. Багато вимог, які висять, як меч Дамоклеса над головою, багато репроксів і флерій критики з усіх боків, гума інших голосів, в яких так важко почути себе.



І багато нових мам напишіть на форумах про те, як вони хотіли б бути спокійними, щоб ніхто не пресує, щоб вона була дозволена і дозволила жити власним життям і підняти дитину, як ви хочете. Навіть тут ми чекаємо на отримання дозволу з-за кордону, якщо у нас немає права на прийняття таких рішень.

А потім, майже тридцять років, і вже з двома дітьми я пішов на святе місце Індії, Вриндаван. Це місто є особливим, оскільки вона зберегла традиції якомога більше. Вона використовується для того, щоб бути всюди, але зараз навіть в Індії, деградація проникла, і ставлення до жінок почали змінюватися. Але поговоримо про Вриндаван, де є ще культура і повага матері.

Жінки заборонені працювати там, корови безкоштовні для прогулянки вулицями, як маленькі діти. І кожна жінка, незалежно від віку, називається «матаджи», яка російською мовою буде «мама». Повага, іноді навіть ми. І це не важливо, якщо продавець, який приходить до вас, двічі ваш вік. Ви все ще «мама» до нього. Він бачить у вас принцип матері, він поважає його і тим самим висловлює свою повагу.

458297.



Немає чоловіка тут (незважаючи на те, що це Індія) прийде і доторкнеться до вас, мухуйте з вами, або зробіть будь-які брудні пропозиції. У більшості, він покаже вам увагу, захистить вас від мавпи або забезпечить деяку допомогу (навіть якщо ви не попросите).

На задній панелі автомобіля можна часто знайти напис, який перекладається як «Захист жінок і поваги жінок мій обов'язок і свою честь». І я вірю. Я не відчуваю себе настільки безпечною в будь-якому місці, навіть якщо я прогуляюся по вулиці окремо вночі.

І якщо ви вагітніли, він приводить вас, як найвеличезніший коштовний світ, охопивши всі бампи і швидкість втрати, за рахунок власних заробітку (Я пощастило їздити пару разів з вагітних).

Вона сказала, що жінки в Індії розмаховані і приниження, але я зрозумів в Вриндавані, як дисенфранцужений і приниження ми, тому що ми стали інструментами для досягнення цілей і чужих іграшок. Найголовніше, вони втратили свій самореспект. Ми торгували щось дуже важливо, що ви не можете купити з будь-якими грошима, що ви не можете замінити на будь-який, для красивих обгортань, які мають емптяву в них. Тексти пісень, а це означає: Ми віримо, що материнство коштує нічого. Мати не варто поважати тільки тому, що вона є матір'ю.

Тексти пісень, а це означає: І тоді я зрозумів, як безпечно і здорово це мати. Так багато енергії, енергії та перспективи.

Коли немає мети, щоб довести щось до кого-небудь – наприклад, що ви не є шлаком, залежним або лаціном. Кожен тут розуміє, приймає і поважає це. Крім того, другий – чи скоріше наш – життя для них – це неспроможність.

Один аюрведичний лікар сказав мені:

Я не відчуваю себе чоловіком. Це буде мій особистий перемога, якщо я дав дружину і матір моїх дітей до цього світу. Вона дуже добре для всіх. ?



Як лікують жінки і мами в Вриндавані. І вони ходять своїми головами, які протримували високий, хоча їх обличчя покриває вільний кінець сарі. Після того, як я був їздою в тук-тук, який майже подрібнився — або досить, злегка відштовхнув передню кермо, один матаджі. У той же час просить про своє здоров'я. Вона не здавалася помітити або навіть бути страшним. Вона відчуває захищеність.

Це те, як мама лікувалися не тільки в Індії, але в усіх традиційних культурах. Християн усіх жінок відроджують Діви Марії більше, ніж інші, в Італії, де католицька справа є найбільш потужним, дотепер мама є святим словом для всіх, мусульманські чоловіки можуть перемістити гори для своєї матері, в єврейських сім'ях і саме на матір'ю, що чистота клану визначається, вона є почуттям голови. Але як час переходить, культура і традиції обмінюються для ринкової економіки, свободи в усьому і рівності. І ми маємо те, що ми маємо. Ми змушені подбати про себе, переживати про завтра і постійно брати участь в певній мірі забігу за виживання. І не просто бігти, але намагайтеся спочатку поважати. Те ж саме, що ми маємо право, тому що ми мати. Подарунок або майбутнє. Тому ми не звикли поважати себе.

Пам'ятайте, що світ є величезним дзеркалом, яке відображає свої почуття і ставлення.

Якщо ви починаєте поважати те, що ви робите щоденно (неважливо, як це може здатися, речі зміняться.

  • Якщо Ваш чоловік хоче працювати
  • Якщо він не вдячний за вашу роботу, він буде дуже репроксований.
  • Якщо ваші діти постійно болять вас словами і знеболює
  • Якщо вони сміються на вас, вони думають, що ви є hen.
  • Якщо родичі зателефонують вам заспокійливу і фритюрму
  • Якщо ви почуєте їх в чергах, ви почуєте дискайнівну «згорнути!»
Це означає, що ви маєте це почуття про материнство в цілому і ваших, зокрема. Дивись на ваше серце і голову, і ви знайдете причину для цього. Вам не поважати себе і дозволити собі лікувати цей спосіб.

Як ми можемо змінити це? Ви не можете відповідати відповідь. Якщо ви повинні навчатися поважати вашу маму і дружину. Так що вони породжували вас і кохану людину, підняли, як вони могли. Видаліть всі скарги на них, невдовзі та переадресацію. Побачити скільки зусиль, які ви вносите в кожну з вас. Вчиться бути вдячними за це, щоб коли ви познайомитеся з ними принаймні ментально хочуть їх поклоніння. І з цим ви помітите, як відбуваються зміни.

У душі є чудова практика буріння, що допомагає розвивати це почуття. Коли ви починаєте і закінчуєте кожен день з реальним фізичним луком перед фотографіями ваших мам. І лука непросто, але довгий, свідомий і глибокий. І так на принаймні 40 днів. Під час цього часу ви відчуєте зміни у себе. А наступний крок після такого дослідження буде відбуватися самостійно.

Ви починаєте лікувати себе по-різному, тому що протягом цього часу ви будете розвивати звичаї і лікувати материнську працю по відношенню.

Ви можете говорити багато, але краще спробувати. Він змінює багато - і відносини в сім'ї, і ставлення до себе, і навіть ставлення до всіх інших жінок світу. Ми всі мами один спосіб або інший, ця енергія (на відміну від сексуальних) об'єднує нас і змушує нас міцніше.

Жінки, які навчилися поважати себе і здобути внутрішню міцність, не можна маніпулювати, вона не зможе поставити тиск на. Всі ті, хто хоче залити жовчю десь, пройдуть, почувши свою внутрішню силу (і вірити мене, материнська влада мільйонів разів сильніше, ніж звичайна жінка!). Але всі ті, хто любить в своїх серцях, будуть приваблюватися до такої жінки в природних умовах.

Чи є така дешева і непотрібна, застаріла і позачасова річ в кінці – найбільш «респект для матері»? Або це фундамент фундаментів і починок, шлях до нового, кращого життя і життя Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Новини



Автор: Ольга Валяєва, розділ з книги «Дестинська мати»



П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Приєднуйтесь до нас на Facebook, VKontakte, Odnoklassniki

Джерело: valyaeva.ru/uvazhenie-k-materi/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное