Життя не подарунок! Ви повинні жити. . й

Багато людей вважають своє життя як щось непотрібне, безглузде, без значення власної.



Деякі з них дивляться значення їх існування тільки тоді, коли вони потрібні, навіть життєво важливі. Визначте своє значення успіхами, досягненнями, результатами. Немає, навіть це, але оцінка цих результатів іншими людьми.



Але життя

  • Не покарання за гріхи попередніх інкарнацій.

  • Немає необхідності: "Я народився, я повинен жити до мене. й

  • Не даремно!

  • І навіть не нагорода! Ви не отримали винагороди.

Для формування одноклітинного ембріону (зиготе), відбувається фузія сперми і яйце.





Запліднений яйце утворюється в організмі жінки протягом 28 діб. Цикл формування активної сперми у чоловіків 70-75 днів. У той же час слід розуміти, що не кожен місяць яйце може бути здатне до запліднення, вона сильно впливає як психоемоційний, так і фізичний стан. Те ж саме стосується чоловічого тіла. Стиль життя, гормональний фон, фізична і емоційна перевантаження - несприятливо впливає на життєздатність і активність сперматозоїдів. І важливо, щоб під час своєї зустрічі обидві сторони здатні до здорового злиття.

Для передачі процесу концепції від неймовірної до випадкового - природа зросла кількість сперматозоїдів, необхідно реалізувати факт зачаття до 400 тис. грн. І з усіх цієї кількості тільки ONE запліднює яйце, долаючи довгий і довгий (2-2,5 години) шлях від вагінальної порожнини, через порожнину матки в маткову трубку, пробиваючи через бар'єр випромінюючих коронних клітин і оболонки яйцеклітини. При цьому кожен з 400 000 сперматозоїдів бореться за право запліднити, адже за кожним з них є ще одне життя, нова людина.

Ви ризикуєте вступати в університет, якщо змагання було порівняти: 1 місце 400 000 претендентів? Які шанси на успіх? Якщо ви не зробите це, ви загинете.

Для розвитку ембріона необхідно досягти порожнини матки і ввести її.

Подорожуючи падаопієвою трубою, ембріон досягає порожнини матки і тільки на 11 або 12 днів вноситься в слизову оболонку. Звісно, час подорожі не в вагу - відбувається поділ клітин, ембріон росте і розвивається.

Але вже на цьому шляху перші небезпеки чекають його - ектопічна або заморожена вагітність, не готова маткова порожнина.

9 місяців до пологів

Для народження дитини потрібно 9 місяців гарного харчування, раціонального сну і пробудливості, материнського здоров'я і генетично здорового батьківського матеріалу. Щодня його життя може бути його останнім.

Народження

Додайте жахи пологів: пернатальну мортальність в Росії 2013 року майже 10%. Після народження.

Погроз на життя не просто кожен день, але кожен час існування. Мортальність дітей в перші роки життя, смерть на дорогах, від хвороб, бомбардувань будинків, терористичних атак тощо.

Кожне життя людини – це перемога в лотерею, в якій виграші не передбачені.

Життя – це безумовне значення, незалежно від того, чи ви досягали поставлених цілей, чи потрібно хтось, хто лікує вас і як ви лікуєте, чи є здоровими або хворими, щасливими або не хворими.

Я пропоную, що ви дивитеся на ваше життя, переоцінюючи своє значення, і пам'ятайте, що

Якщо ви ще живі, я думаю, що хтось (God, Guardian Angel) або щось (Натюрморт, Верховний розум, світ, Всесвіт...) опіки, захищає вас від кожного моменту.

Чому все це? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Хтось з вас навіть не повісили квіти!

І після того, як хтось може скаргатися, що вони не мають уваги, любов і турботу? Що таке ваше життя? Ілюзію?

А що ви робите з цим життям? Відходи на стражданнях, скаргах, безпліддя та пляшки пива після нелюбленої роботи?

Що робити, якщо сьогодні є останній день життя? Якщо це остання година життя, як ви живете?

Я серйозний. Я вважаю себе молодою жінкою, але скільки друзів закопували в останні п'ять років?

  • А однокласник відхилений до смерті під час очікування швидкої допомоги. Є два маленьких дітей зліва.

  • Чоловік іншого однокласника залишив будинок і не повернувся, три дітей залишилися.

  • Подруга в 38 помер у пологів, залишаючи три дітей, один з яких є новонародженим.

  • Чоловік другу помер 36. Померли з роботи, мали вечерю, кладуть на диван і загинув.

  • Учасник проекту «День матері» потрапив в п'яний драйвер, залишаючи чоловіка трьома дітьми, один з яких відключений.

Поки ви живі, поверніться до себе, до вашого життя, і починає жити, жити по-справжньому, дозволяючи собі бути себе, відчувати, любити, створювати і діяти. Видання



Автор: Марія Кудрявцева

P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Приєднуйтесь до нас на Facebook, VKontakte, Odnoklassniki

Джерело: maria-kudryavtseva.ru/ %D0%B6%D0%B8%D0%B%D1%8C-%D0%BD0%BD%D0%B5-%D0%BF%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D%D0%BE%D0%BE%D%D%D%D%D%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D%D0%BE%D0%BE%D%D%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D%D1%%D%D%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D0%BE%D

Категории

Смотрите также

Новое и интересное