Якщо ви хочете жити в миру, не робіть ніяких недоліків, коли ви не попросите це зробити.

Якщо ви хочете жити в миру, не робіть ніяких недоліків, коли ви не запрошуєте.

В іншому випадку ви станете доставником і впаде до трикутника долі (посадник – потерпілий). Ви зобов'язані бути жертвою.

Не можна сказати мені багато. Я просто хочу розповісти про своє розуміння того, що «нефактор» є і що таке «добрий шлях». Справжній бенефактор – це людина, яка робить свою роботу (на «добрий вид») і не підозрює, що вона несподівано виходить на користь для своїх соціальних партнерів.

Я колись слухав лекції професора С.С. Ліевелика. Вони зробили зміни в розумі і в моєму житті були непоганими.

Природно, він не мав ідеї, що впливає на долю, і, звичайно, не чекав вдячності. Коли я зустрівся з ним багато років і сказав подяку вам, це був повний сюрприз.









І якщо людина вважає, що він даючи хто-небудь «бенефічність», то скаже його «завдяки тебе» одному, хто приймав цей «зроблений». Якщо він не отримав, він не був бенефактором. Детальніше про це можна прочитати в статтях «Персональні інтереси та інтереси справи» та «Психологія Betrayal» у книзі «Психотерапевтичні етуди».

У будь-якому випадку, зробіть свою річ. Якщо це зроблено добре, ви отримаєте ваш, і для цього буде благословення. Але ви не підозрюєте.

Якщо ви хочете жити у миру, не варто робити доброго знецінення.

Якщо ця порада невиключна, і ви продовжуєте робити непогані справи, коли вам не запрошують, то приготуйте до неприємностей. Видання

Автор: Михайло Литвик



P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Приєднуйтесь до нас на Facebook, VKontakte, Odnoklassniki

Джерело: www.facebook.com/mihail.litvak.37?fref=photo

Категории

Смотрите также

Новое и интересное