Чому ви не можете платити рівні

Багато батьків, чиї діти мають труднощі в осадження шкільної навчальної програми немає, але думка про те, чи мотивувати дитину грошовими винагородами - може зайняти розум! А напевно, Аун Лукія з сусіднього входу поділилася з вами позитивним досвідом такої пригоди з дочкою її недбалого niece або її братом сестри.

Я відчуваю, що багато вже готові кинути камені на мене, вони кажуть, що це неможливо, то це неможливо, все погано для нього!

Зачекайте хвилину! Потрібна мотивація грошей допомагає дитині заробляти рівні.

Не отримувати їх в результаті знань, але заробляти. І ось я хотів би запитати питання - що ви хочете, дорогі батьки, що ваша дитина буде прагнути отримати хороші оцінки або якісні знання? Звичайно, одна справа виходить з іншого, і вона буде логічною для батьків, щоб зауважити, що так як моя дитина не прагне до знань, то принаймні він отримує рівні, а потім він буде залучений, зрозуміти, що він виходить і буде зазвичай вчитися. І дійсно, така схема штучної мотивації може добре працювати, але не з грошима! Перш за все, традиційно, ми розуміємо умови.





Мотивація – мотивація, спрямована на досягнення мети.

Мотивація може бути спрямована на себе або когось іншого (коли ми хочемо, щоб спонукати когось до дії). І з цих видів мотивації під рукою в процесі навчання.

Я думаю, що варто трохи більше зрозуміти визначення мотивації та умовно поділити його на конструктивні та деструктивні. Як відрізнити одну мотивацію з іншого? Відповіді на запитання: Що я хочу досягти в кінці, тобто те, що я хочу досягти?

Прийміть приклад. Для того, щоб лижник збільшити свою продуктивність на трасі, він разом з тренером або самостійно, необхідно визначити слабкі сторони в його техніці і поліпшити їх, а також отримати абсолютно нові навички за допомогою певних методів навчання. А тепер до найважливішого питання – чому він потребує? конструктивний приклад мотивації: для того, щоб виростити кар'єрні сходи, збільшити важливість змагань, отримати медаль, підписати серйозний контракт і т.д. Як ви можете побачити, що тема грошей також з'являється тут, однак, не як кінець в самому і нічого не виправда з цим.

Деструктивний приклад мотивації: Оскільки тренер поб'є його, тренер дає гроші гроші, щоб підвищити рівень для особистих цілей тренера, щоб не розчарувати тренера.

Виявляється, що деструктивність мотивів полягає в тому, що досягнення успішного результату з будь-якої причини потребує більше тренера, ніж лижника і такої мотивації, якщо вони працюють, є короткостроковими, неефективними і навіть руйнівними.



Я думаю, що навіть з цим сирим прикладом, можна зробити паралельно з мотивацією дитини. Ми з'ясували, що якщо наш тренер мотивує лижника, він мотивує його за власним успіхом, а не власним. Так само часто буває з вихованням дитини.

Після того, як все стало більш-менш чітким з мотивацією, потрібно розібратися, як мотивувати дитину, і чому гроші не найкращий інструмент для вирішення цієї проблеми.

Як видно з прикладу, через грошове стимулювання, дитина не навчиться краще, але принесуть домашні хороші сорти.

Як це можливо?

Давайте розглянемо приклад з практики. Я підійшов до школи другого класу. Мати скаржаться, що її дочка має великі проблеми з концентрацією, тому мати постійно змусить її дочку навчатися, сидіти з нею під час роботи, контролювати і перевіряти уроки. Постійно робити уроки з дитиною не є найбільш конструктивним, що батьки можуть зробити, але це не випадок зараз.

У першій консультації з дитиною ми підняли знак, де повинні розташовуватися плюси і мінуси, що ведуть домашню роботу з матір'ю, переваги і недоліки роботи самостійно.

Після закінчення роботи з першим елементом ми спробували переїхати на переваги роботи самостійно, але дівчина відмовилася назвати переваги даної форми роботи, закріпивши мене і, перш за все, сама, що є просто ніяких переваг, і є тільки недоліки. Я дивився, що її ставлення були, які запропонували його непрямо або безпосередньо, і ми вирішили почати з мінусів.

Перший мінус дівчина вказується наступним чином:

Якщо я роблю себе самостійно, мій свинець буде порожній!

Після цієї фрази я відразу зрозумів, що дівчина була оплачена до дослідження, але це не зрозуміло, що це потрібно зробити з роботою самостійно.

Але дівчина розуміла краще, ніж мене: Якщо я навчаюся самостійно, я навчаюся гірше, що означає, що я не буду мати ніяких грошей.

Ви думаєте, що якщо ваша мама почув цю фразу, вона буде посипати золи на голову від чого вона зробила? Ви? Якщо ви даєте свої дитячі гроші на завдання, то назавжди позбавляючи його незалежності і чесності!

І так, після того, як ми загустили кольори, нам необхідно зрозуміти, чому не можна давати гроші дітям:

Це те, що ви відрізняєте дитину від загального фону. Неважливо, як ви робите цей секрет (поважно, ви робите вашу дитину чіти), рано чи пізно обидва викладачі та діти дізнаються, що дитина оплачується за класами. І тут негативний ефект утворюється як на складі соціального і внутрішнього відчуття дитини.

З точки зору суспільства все зрозуміло: діти будь-якого віку, а особливо юнацькі, підуть на краще сміятися у вашій дитині через нездатність вчитися з іншої мотивації, а на гіршому сміху і звичаї. Звичайно, варто відзначити, що в школах з соціальною мотивацією, де спілкування та соціальний статус знаходяться в першому місці для дітей, а не навчання (по-перше це справа в загальноосвітніх школах), такий тиск не буде настільки вираженим, як у школах з упередженням до мотивації до навчання (школи з особливими упередженнями, ліцеями, деякими приватними школами), де лідер класу є найбільш розумним студентом, незалежно від здатності спати далі, ніж у всіх, перемогти старшики в підлокітниках, дорогий телефон, особистий водій на Бентлі та ін. Якщо ваша дитина знаходиться в такій школі, це не буде просто для нього.

З точки зору внутрішнього почуття дитини, він сам починатиме зрозуміти свою другу і буде розуміти, що це не прийнято в суспільстві. Трохи пізніше, цей стан може перетворюватися або на гордість, або в почуття нижчості і нездатності бути як всім іншим. Я відчуваю, дорогі батьки, як ви чіпаєте надії в цих останніх словах шахти – і що якщо після цього він розуміє, що він повинен бути схожим на всіх інших, раптом це дасть йому стимул навпаки – дати гроші і навчатися себе? Я не так впевнений, що мій відповідь навряд чи. Чому?

Справа в тому, що ви вже встановили систему сервісу в сім'ї – грошова винагорода, яка означає, що дитина буде дотримуватися цієї моделі, доки ви її дотримуватися. Це відбувається саме тому, що дитина залежить від вас - залежить від ваших рішень і стилю поведінки, і якщо ви вирішили платити гроші дитини, то цей стиль є домінантним, пригнічуючи його цілі і побажання.

Якщо ви не погоджуєтесь з цими питаннями:

Я маю інші способи впливу моєї дитини крім грошей?

Якщо дитина починає витрачати гроші, які він заробив на небажані покупки (сигарети, алкоголь і т.д.), я зупиниться на виплаті його і, таким чином, досягнемо мети покращення його академічного виконання?

Я впевнений, що коли дитина врятувала достатньо грошей, щоб досягти своєї особистої мети (покупка відео гри, телефону і т.д.), він не дасть подальших грошових винагород, тим самим не в змозі зберегти школу?

Якщо ви відповіли негативно принаймні одне питання, ви вже можете зробити висновок, що це не призведе до нічого хорошого, а в подальшому все, що ви повинні зробити, це маніпуляція вашої дитини з грошима.

Але ми дорослі і без вищезгаданих ми розуміємо, що виплата дітей погана.

Ось чому, чи точніше, чому ми це робимо? Відповідь проста: для себе. Для вашого миру, щоб полегшити життя, і перенести відповідальність за залучення дітей до грошей. Ми просто хочемо, щоб наші діти виправдували себе неймовірними історіями.

Повернемося до прикладу матері та дочки.

Коли, після розмови з дівчиною, у мене була консультація з матір'ю, вона заперечувала мені наступним чином - Я хочу, щоб мій дочок дізнатися вартість грошей, скільки важко вона заробляє, дізнаючись, як зберегти її і витрачати його мудро.

Ось те, що є абсолютно нічого в цьому поясненні, крім того, щоб виправдати свою безвідмовність.

Оплатити свої діти, щоб піти в школу, як батьки, які платять вам, щоб працювати, і платити вам річний податок на стати незалежними дорослими і жити окремо. Приносимо ситуацію до абсурду – і якщо ніхто не сплачує, що ви готуєте їжу для дітей і чи заглушили лампу в туалеті?

Якщо ви платите за це, ви даєте їм відчуття вільного, не ціна за гроші. Дитина просто виконує свої обов’язки і повинна формувати мотивацію від почуття необхідності затвердження та поваги його діям і рішенням членів сім’ї, а не від грошової винагороди!

Так з наведеного вище прикладу зрозуміло, що цілі матері не відповідають засобу для досягнення їх.

Шановні батьки, я щиро сподіваюсь, що ця стаття забезпечує достатню кількість доказів щодо грошової мотивації. Я впевнений, що ви розумієте себе, але іноді ми просто не знаємо, що робити і ми віддаємо. Згадайте, що діти є вашим дзеркалом, і якщо ви більше не маєте сили для правого, гармонійного виховання вашої дитини, то він не матиме бажання це зробити!

Як ми навчимося навчатися?

На початку ми говорили про конструктивні та деструктивні шляхи мотивації. Деструктивні методи демонтуються, тепер можна почати аналізувати конструктивні.

Багато батьків незадоволені рівнем знань дитини. У більшості випадків це може бути пов’язано з очікуваннями батьків про академічну виставу дитини. По-перше, потрібно відповісти на питання – що хочу від моєї дитини? Багато людей скажуть, що він повинен добре навчатися. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Повернемося до лижника.

Цільові мотиви для досягнення мети нашого героя можуть бути наступні: виграти міські змагання. У цьому випадку відразу зрозуміло, що для досягнення цієї мети потрібно певну кількість тренувань, дієти та ін. Якщо мета – потрапити на Олімпіаду, кількість зусиль лижника зростає пропорційно.

Деструктивна мотивація нашого спортсмена полягає в тому, що він повинен добре ковзати або відмінно. У цій ситуації, після того, як вам потрібно об'єктивність, що я називаю вас дорогі батьки! Перш за все, потрібно визначити, які конкретні результати, які ви хочете отримати від вашої дитини, а по-друге, вам необхідно зрозуміти, чи є вони адекватні здібності, можливості та, головне, його інтереси.

Давайте спробуємо розібратися з цими питаннями разом.

Щоб відповісти на ці питання, потрібно зрозуміти, що таке успішне навчання. Будь ласка, зауважте, що це не про те, щоб ваша дитина була генієм, або що він навчався один п'ять, але це може відчувати себе комфортно в умовах, пропонованих Школа. Крім того, для того, щоб бути успішним, не потрібно навчатися на всіх п'яти, можна навіть мати три в деяких предметах, але при цьому бути успішним в певному комплексі суб'єктів - чи гуманітарна, або природна наука, в залежності від інтересів і можливостей вашої дитини.

Основна помилка більшості батьків полягає в тому, що вони намагаються зробити дитину однаково добре на всіх. З цього береться безкінечний сидінь з дитиною за уроками, розтиранням, перезапуском та іншими «забудками». За великим рахунком, це поведінка батьків, які формують, на мові моториста, джем руху на шляху мотивації дитини. Виготовляючи дитину з ретельного вивчення несловлених суб'єктів, ви тим самим створите сприятливу основу для зовнішнього вигляду навчальної мотивації.

І знову чекав питання: Так, моя дитина не зацікавлена в будь-якому місці, нехай він не буде нічого на всіх, Я ледь перетягував його в школу на lasso!

Звичайно, це буде, до тих пір, поки дитина не відчуває себе.

Така небайдужа поведінка має досить об'єктивну причину – поки ви робите уроки з ним або контролюєте його весь час, це ви, хто відповідальний за навчання, і не ваша дитина, тобто він має повне почуття, що він не може впливати на все, і чому тоді він робить все на всіх.

І знову захоплення від залу - так ми розповімо вам, що якщо ми не зажадаємо йому робити уроки, він повісить ноги і нічого не робимо!

Я добре розумію, тому що вона виходить, щоб бути замкненим коло. Але я можу сказати одне: якщо щось не змінює, це не буде змінено, і якщо ви намагаєтеся змінити щось, є хоча б крихітний шанс, що все буде змінюватися краще.

І тепер, для того, щоб довести корисність вищевказаного методу, дайте собі місце ваших дітей.

Ми працюємо щодня. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Але навіть на нашому улюбленому вакансію, є речі, які ми просто подаємо. Для того, щоб не йти далеко, подивіться приклад моєї роботи:

Вранку в день роботи починається дев'ять. Я повинен опинитися близько семи і залишити будинок на вісім. Природа не засудила мене для того, щоб народжувати свинку, або навіть повністю на спині, і так що я повинен отримати рано і приїхати до роботи на час, і нічого не може бути зроблено про це, інакше я просто буду вогонь. Я люблю свою роботу і не хочу кинути.

Також, крім роботи з дітьми і батьками, мені потрібно заповнити багато робіт, які я просто ненавидаю, але мені потрібно зробити це, тому що це невід'ємна частина моїх обов'язків. В той же час я наповнював папір «добрий», але не краще призначати функціональність.

Але крім вищезазначеної рутини, я працюю з дітьми, спілкування з батьками, проведення освітніх та лекційних занять, і в цьому випадку я не думаю, що я перевищив сферу роботи на основі мого функціоналу або ні.

Що це, я, якщо я можу поставити його таким чином, "платити" для мого улюбленого бізнесу з певним набором дій, які я виконує при необхідності.

Я думаю, що ми згодні з тим, що життя, як це для всіх, включаючи вашу дитину.

Уявіть, що ви хочете зробити ідеальний співробітник! Вони хочуть, щоб у вас немає недоліків!

Уявіть, що, як тільки ви йдете в офіс, ваші бос називає вас і каже,

-Петер Васильович, ви вже відкрили свою робочу пошту? - Точно, точно? - І якщо я перевірю?

Марія Сержевна, потрібно подати звіт за два тижні, чому ви пишете лише 586 сторінок? Ви повинні переписати його.

Ваша робота стане нестерпним жахом нескінченного контролю. Закрийте очі, уявіть, якщо ви можете назвати його улюбленою справою.

Що б ви робили в цьому випадку? Перш за все, безкінечно лежачи до органів влади, з цього знаходиться в стані постійного натягу. По-друге, вони завжди намагаються відволікатися на щось більш позитивне забарвлення, таких як соціальні мережі або особисті дзвінки, тим самим збільшуючи час для роботи. Це відбувається тому, що людина прагне відкласти негативні дії. Тому робота повинна бути коханою!

Так, дорогі батьки, які знищують мотивацію ваших дітей.

Ви просто повинні прийняти, що деякі речі, у дитини є право робити формально, просто тому що це потрібно зробити, щоб більше часу залишити на улюблених предметах.

По суті, він повинен навчатися так, щоб з одного боку він не був обраний з школи, а з іншого, що він буде успішним в будь-якому полі і має безумовну підтримку не тільки однолітків і вчителів, але і батьків і в цьому випадку ви ніколи не доведеться платити за все!

Ваша дитина буде вдячна за можливість самостійно приймати рішення. І вдячність не порожнього звуку, його можна виражати в бажанні дізнатися, щоб порадувати вас. Але це тільки якщо ви "добрих" батьків!

Автор: Євген Ланж

P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Приєднуйтесь до нас на Facebook, VKontakte, Odnoklassniki

Джерело: /users/20649

Категории

Смотрите также

Новое и интересное