Поклоніння - це не єдиний виклик жінки.

Дуже часто Я зустріюся з жінками, які не просто дарують своїм дітям, вони закривають всі інші аспекти життя – свідомо і свідомо. Або не зовсім свідомо, але дуже рішуче, згідно з застарілими сценаріями та програмами. Після того, як діти, я більше не маю права на власні захоплення або творчість. Я думаю, перш за все про дітей, і в будь-якому випадку дайте останню сорочку до них і для них. І чоловік, по суті, потрібно тільки приховати дитину (коли після того, як він викинув як зайве).

Багато людей думають, що це те, що я закликаю всіх жінок у світі, щоб мати дітей і відмовитися від себе. назавжди.

Коли діти дуже молоді, цей підхід виправданий. Необхідність немовляти в мами цілодобово неможливо швидко і для майбутнього сати, і дійсно деякі речі повинні бути видалені в далекій коробці. За час. Це, не відкинути, не вигорнути мостів, але покласти в сторону, чекаючи зручний момент, щоб повернутися до цього. Хоча не обов'язково, краще знайти можливості, щоб продовжувати робити те, що ви любите. Важко, наприклад, з дворічному пофарбувати масло в домашніх умовах. А тому, що він точно знайде його все і прикрасить весь будинок з його творчістю - спробуйте його пізніше!





Важко пам'ятати, що не тільки мати і не тільки мати. Але також дружина, наприклад. Або, більш важливо, жінка!

Я показав другу шахти, що ви були жінкою. Вона дивилася на мене, як я був божевільний.

"Подивитися на мене! Яка жінка я Я носила волосся в пачці: мити і розчесати її рідше. Я не знаю багато про косметику і моду. Я зносу футболки, які ви можете швидко отримати ваші груди, і що мінімально брудно і не шкода викинути. Мій чоловік дав мені квіти минулого разу я був вагітним з моїм вадами, і я не маю нічого говорити про. Моя мозок - це діапери, зернові, німці, класи та коляски. Я важить 10 кілограмів більше, ніж я повинен. Я ніколи не був в масажі ... ?

Вона розмовляла, вона розмовляла, і в кінці вона крила. Бо вона сама знала, що вона прийшла кудись неправильно, що вона не мріяла, і що не було того, що вона хотіла. Чи є це рідко? Ми рідко робимо такі помилки? Ніпа. Нерідко. Дуже часто. Ми можемо виїхати, забути все інше, відхиляти. А потім ми не знаємо, як її повернути.

Деякі дівчата зустрілися з чоловіком, і витирають весь минуле життя, хочуть, щоб почати з чистого шиття, він любить більше, змінюючи все. Таким чином, багато людей занурюються в материнство. Ми будемо активно займатись ним протягом двадцяти років. Таке повне занурення виглядає виправдано. Але ні.

Після цього дуже багато «припустимо» - як і сама, так і її діти. Хочу пам'ятати Цвєтаєва і трохи змінити другу лінію:

«Крім жінок всього часу:

Я зробив все для вас!



У нас є те, що ви, ймовірно, чули один шлях або інший з вашої матері або друзів:

  • Я вітаю тебе!
  • Я дав вам найкращі роки життя!
  • Я жертвував все для вас!
  • Я живу тебе!
  • Ви не знаєте!
  • Я не живу тебе!


І так є лінії, які повинні зараз зробити те, що ваша мама хоче (навчіть, що ваша мама хотіла, але вона не була, і зараз вона занадто пізно), що ви повинні повернути все, що інвестували в вас, що ви повинні жити як ваша мама говорить, і не інакше.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Так, ми отримуємо багато, ми даємо багато, але решта нашої особистості також вимагає реалізації.



Що відбувається, якщо ви відмовляєтеся від цього, свідомо чи ні? Поговоримо про це докладніше.

Діти стають жертвами нереальності своїх мам

Я не можу розраховувати. Коли мій мама хоче грати в фортепіано, але в дитинстві немає такої можливості. Здавалося б - тепер ви можете - купити фортепіано, посидіти до навчання. Але ні, це набагато простіше делегувати свою мрію до дитини. Го, дочка, грати! Що ви хочете? Я хочу! Це мій сон і ви повинні виконати його!

Він той же з балетом, танцями (особливо сумний, коли ця мрія повинна бути виконана сином, який не потребує його на всіх), кар'єри. Ви думаєте, що тільки мама люблять це? Я знаю, хто хотів бути хокею, але не був. Він мав дочку, реальну дівчину, яку він уроджено веде до хокею (і вона втекти звідти до сусіднього класу фігурного катання). Хоча з матірами, звичайно, зустрічається частіше.

Мами повісити свої неповнені мрії і надії навколо своїх дитячих шийок, а потім постійно підштовхувати їх у спині, піти, сказати, прийти на! У той же час, діти мають свої таланти невиконано. Як продовжити.



Діти зацікавлені в житті з повними особистостями

Що може мати давати дітям, які, незважаючи на всі любов до них і завершити занурення в них, нещастя? Коли вона виглядає так само, і навіть гасить, щоб познайомити друзів? Коли ви нічого не можете говорити про те, що вона не має інтересу, але дізнаватися, якщо ви ate porridge і покласти на капелюх?

Мама не повинна мати прохолодного положення і по всьому світу.

Навіть якщо вона пристрасно вишита хрестом, а в вихідні взимку бігти на лижах – ставлення до мами буде різним.



Чим більше інтересів і захоплень, тим більше ми можемо подарувати дітям.

Якщо наш єдиний хобі є покупками у вихідні дні, то це стає єдиною діяльністю разом з нашими дітьми. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Всі

У той же час, я знаю, що мати, які пристрасно прогулянку, катання, плавання, рукоділля різних видів – і все це, якось поділився своїми дітьми. Не в повній мірі, і не завжди так глибоко. Я пам'ятаю хлопця в школі, як він і його мама і dad kayaked на тиждень. Так багато хвилювання і поваги батькам!



Діти залишать один день.

Для того, щоб вони пішли, ми повинні мати ще одне життя. Як мінімум зв'язок з чоловіком, який, Бог готовий, залишиться після їх відправлення. Якщо немає нічого іншого, світ згорнеться. А потім ми почнемо жити життя дорослих дітей, ми навчимо їх жити, як правильно ковтати онуки, що дзвонити їм і так далі.

З іншими відносинами та захопленнями у вашому житті набагато простіше, щоб дозволити дітям йти в доросле та незалежне життя. Якщо це тільки один з смаків нашого щастя (пригоді в деяких місцях найсолодші), ми не відмираємо від голоду. І я знаю багато хто починав «новий» життя з випуском своїх дітей, сповненою свободи, творчості, захоплень і радості. Так, їх незначність. Більшість з них намагаються тримати своїх дітей на всіх засобах. Але ми не хочемо бути такими, що ми?



Діти лікують нам, як ми лікуємо.

Покажіть мені, як зробити всі ті, хто прокинув себе в далекій коробці лікує себе? Скільки вони поважають і цінують себе, коли вони зраджують себе так легко? Вони можуть вимагати повагу, турботи, уваги, оскільки вони не можуть дати йому самі. Чи хочуть вони дати їм те, що вони хочуть?

Про те, як ми лікуємо самі. Я помітив, що вони були надзвичайно звільнені від батьків, чия самооцінка була нижча, ніж плінтус, які зникли у своїх дітей, якби приховали з власної мрії і талантів. Неперевершено, багатогранно і саморевізійні батьки, дитяче об'єднання і черешня.



Оздоровчий матері, шерсть.

Це обов'язок матері, щоб годувати своїх дітей енергією. Де ви отримуєте цю енергію? А якщо весь життя – мармот, нічого надихає, не “вісно”, тверде “необхідне” і “необхідне”. Якщо мама зацікавлена і щаслива, то вона дійсно має щось поділитися. І не складно, і радості, і без сліз.

Коли ви точно знаєте, як поліпшити стан, коли у вас є все, що вам потрібно зробити – хобі, приємне спілкування, інтереси, творчість – ви можете залишитися заповненими в будь-якій ситуації.

І якщо ви малювати енергію тільки у дітей (хоча логічно це ваш обов'язок, щоб надати йому), то хто це спілкування для радості і вигоди?



Мати не зможе підтримувати стосунки з чоловіком.

Ми дуже комфортні для чоловіків. Але не цікаво. Про те, що хороша дружина має п'ять різних ролей, і «мама» лише одна з них. Серед них є роль дочки, а роль сестри, а роль господині, а також роль дружини! Не так само, як і мама.

Багато дівчат з народженням дітей навіть закликають свого улюбленого чоловіка «раді», а у відповідь від дружини отримує «мамама». Тільки після всього, це абсолютно різні відносини, в яких неможливо і сто, що загрожує гармонійним шлюбом!



Діти створюють своє життя відповідно до нашої моделі.

Якщо у вас є дівчина, вам сподобається бачити її двадцять років? Бажаєте, щоб твоїй сина виглядати?

Неважливо, скільки ми намагаємось відходити від наших коренів, далі ми йдемо, тим більше ми хочемо, щоб наші мати.

Не варто збігатися з тим, що у дівчат, які вони повинні зробити кар'єру, ходити якомога довше, побачити світ, перш ніж потрапити в цю «славію». Це мами, які не змогли зберегти своє життя, і подумайте, що це неможливо.



Прихильник набагато простіше, ніж бути самостійно.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Не потрібно багато мужності, адже суспільство звикли до того, що майже кожен стає матір’ю. Навіть у батьківстві, ви можете залишатися «як кожен інший» і не викликати насильницькі засудження, оцінки. Щоб реалізувати свої таланти, потрібно бути готовим до будь-якого. Критики - обгрунтована і не дуже конструктивна і не дуже. Обговорення, засуджування, різні розмови. Це завжди легко? Коли ми не п'ять років?

Я пам'ятаю одну матір, яка диліґентно пропагувала свою дочку на стадію. Дані дівчини були середні (і її мрії були про інше), але її мама не дала. У майже на кожному місці так багато критики кинули на дитину, вона пояснила, що її голос був таким поганим, вона не відчувала ноти, і так далі. Дівчинка кричав, сниться кинути все, але її мати ненароджено продовжували робити її зіркою. І тільки коли дівчина з усього цього занурилася в глибокий невроз з великою кількістю проявів, мати вдалося зупинитися. Дуже хороший психолог сказав їй:

Якщо люди сказали вам, що ви робили все неправильно, ви відчуваєте себе добре? й

Також є сейфом. З усім соціальним тиском на материках завжди є спосіб безсоння. Починався самовираження, потрібно звикати до того, що ви будете оцінювати і обговорювати один спосіб або інший. Навіть коли ми йдемо на регулярну роботу, ми повинні зіткнутися з оцінками, вимогами та очікуваннями інших людей. Що ми хочемо створити власну креативність? Для страху критики багато хто обирає нічого. І це життєрадісна, що так багато шедеврів не народжувалися через такий призер.



У нас є інші завдання.

Наприклад, в кінці життя, бажано не думати про те, як мій дочок-в-право жив мій син, ані про те, коли будуть просуватися дочки. У роки зрілості люди звикли піти до монастирів, приурочивши себе на служіння людям і Богу, розуміючи, що вони скоро пройшли остаточний іспит. Успішне проходження цього іспиту і великий мета нашого життя. І прецедентні події можуть допомогти нам підготуватися до проведення попередніх іспитів.

Мати - важливий іспит в житті жінки, але ще не головне. Хоча це допомагає багато в цій підготовці.

Ми прийшли в цей світ один раз, і ми залишимо один раз, і ми не зможемо прийняти все з нами, тільки що залишається в наших серцях, таких як досвід материнства.



І це не всі причини, щоб думати про наповнення вашого життя! Уявіть, що ви на столі, перед вами багато різних страв, різні смаки, колір, запах. Тепер уявіть, що є тільки одна страва на другому столі. Навіть якщо це торт або морозиво. Щодня життя, ви сидите на одному з цих двох таблиць. Або у вас трохи торта у вашому житті, і у вас є той же торт для десерту. Або ви їсти те ж саме, і неважливо, скільки ви її любите, після того, як навіть торт буде нудно і більше не приносить задоволення.

Це стосується будь-яких відносин – в цьому випадку ми говоримо про відносини з дітьми, але це стосується шлюбу. Більш різні відносини, хобі, хобі, діяльність у вашому житті, більш повне і цілісне. У період, коли ваш чоловік не в настрої, можна заповнювати своєю творчістю або відносинами з друзями. Коли діти ростуть і хочуть більше місця, це не катастрофа, це перерозподіл енергії. Після того, як все, це чудово, що тепер ви можете зробити ваш хобі більш щільно і більше, і для друзів буде час, і для коханої людини. Що таке збалансована дієта не тільки для нашого тіла, але і для нашої душі!

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. І мати в ньому дуже солодкий і смачний крем, який проникає всюди, дає все особливий смак і сенс, без крему і торта не вийде. І відносини з дружиною в цьому випадку - апетитна вишня з вище. Але є все інше – духовна практика, друзі, родичі, знайомства, робота, домашній затишок, творчість, хобі, стосунки з собою, бодильські практики, послуги, подорожі, хобі та багато іншого. У цій формі наш торт стає більш цікавим, апетитним і смачним. Після всього, їсти один крем не так цікаво, правда?

Про це дуже важлива частина нашого життя. Але я пишу вам дуже багато не покласти всі яйця в одному кошику, щоб не ставити тільки на дітей і не ставити себе. Діти не потрібні і не мають допомоги, пам'ятайте?



Автор: Ольга Валяєва, з книги «Особливості бути мамою»



П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Приєднуйтесь до нас на Facebook, VKontakte, Odnoklassniki

Джерело: www.valyaeva.ru/materinstvo-ne-edinstvennoe-prizvanie-zhenshhiny/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное