Щоденне життя присвячується цивілізацією народу Ментавай

Це племена повністю відрізається від сучасного світу. На заході Суматра, Індонезія проживає близько 64,000 людей. Вони можуть відрізнятися характерними татуюваннями і житловими приміщеннями, прикрашеними черепами тварин, отриманих під час полювання. У разі виникнення будь-яких проблем, нещастя, або хвороби, вони називають своїх цілників, які «комунікації з духами». й

180292 р.



Дивовижні фотографії, які ви побачите тут, розповідають про щоденне життя чоловіків, жінок та дітей з племени Ментавай – людей, які зберігають свої традиції у своїй оригінальній формі і зберігають повагу від сучасного світу.

фотографії були взяті 42-річною професійною фотографією Мохамад Розпродаж Бін Ляльки з Малайзії, які вдалося виграти користь і довіру жителів острова. Про місяць з ними.

«Для жінок, які ходять на острові абсолютно без одягу, і їх життя повністю залежать від природних ресурсів. й

Плем'я складається з близько 64,000 людей, які живуть в оселях з бамбука, дерева і трави і прикрашених черепами тварин, які загинули під час полювання.

Соціальне життя людей Mentawai зосереджено в межах кланів, що налічує 30 до 80 осіб. Центр цього життя є довгими загальними будівлями.

Вони вірять, що все життя на Землі має душу, включаючи рослини. А єдиний «спеціаліст» – місцевий лікар, який «комунікації з душами та духами». За допомогою цих контактів з невидимимим світом він вилікує захворювання і знімає інші неприємності, і відновлює гармонію на життя своїх людей.

«Я був дуже щасливий – друг шахти насправді жив з Mentawais досить довго і попросив мене за допомогу», - сказав він.

У більшості чоловіків острівці дивляться герої, і кожен тут виглядає щасливо.

Вони люблять відвідати відвідувачів з зовнішнього світу, оскільки вони люблять показати їх життя і їх острів.





доб. 2



























р.











р.



























р.











P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Приєднуйтесь до нас на Facebook, VKontakte, Odnoklassniki

Джерело: Mixstuff.ru/archives/100758

Категории

Смотрите также

Новое и интересное