Відновлення як небезпечний вірус

Що таке?

Відчуття виникає від почуття самоввезення або від нестачі радості в житті, від небажання і нездатності прийняти життя, як це, від незбережених ставлення до себе? Це різні.

Найчастіші люди з низькою самооцінкою. Але вони очікують багато інших, полегшуючи те, що все залежить від інших. Ілюзію вирощує час, коли наші батьки вирішили все для нас. Якщо ви помітили, що це почуття в собі, то це час, щоб виростити.

Жінки ображаються частіше, ніж чоловіки, ймовірно, тому що вони схильні до жертв, особливо заради чоловіка вони люблять. І в якийсь момент настає про те, що жінка інвестує в стосунки набагато більше, ніж її кохана. У моментах подразнення, гніву або втоми виходить гіркий відступ: «Я зробив так багато для вас, і ви голодні!»

На цій точці, замість репрошів, краще спокійно розповісти про свої почуття, обговорити ситуацію, по-справжньому просити більше уваги і підтримку.







й

Ліквідація

Не закривати себе, висихає зростаюче почуття відступу: це загрожує наслідками. Якщо ви відчуваєте, що ви не можете спокійно говорити про це, краще написати листа до особи, до якого ви відключилися. Зіткніть всі гнів і подразнення в листі - це відразу стане простіше для вас, плюс не зіпсуйте відносини з людиною. Лист одержувачу не потрібно.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Чому одна людина пробачає легко і ще повинна працювати над проблемою протягом місяця? Не знаю про це. Ви можете попросити Бога про прощення і попросити прощення. Багато хто з нас знає від власного досвіду, що набагато простіше пробачити когось, ніж попросити прощення від кого-то ми відступили. Наша гордість запобігає нас від вболівальників. . й



Що таке прощення?

Деякі вірять, що це здатність перетворити інший щік, інші думають, що це нетримання. Як правильно, Щоб пробачити, щоб дати відступ, до якого у вас є кожен правий і запропонувати той, хто болить вас доброзичливим ставленням, що він не заслугував. За словами психолога Роберта Інрайта.



Хвороба добре для здоров'я тіла і душі.

Якщо ви хочете бути здоровими, навчайтеся прощати з усім серцем. Це запорука здоров'я та щасливого життя. Доведено, що люди, які знають, як пробачити, швидше за все, мають проблеми з підвищеним артеріальним тиском і серцебиттям, їх імунна система працює краще, депресії виникають рідше, вони живуть довше.

Але це не все: люди, які мають досвід прощення, сильніші у спілкуванні. Вони розуміють почуття інших краще і частіше висловлюють свої позитивні емоції. Це, в свою чергу, допомагає підтримувати стабільні відносини.

Ми не можемо жити один з одним без прощення, оскільки кожна людина в певній мірі завжди винна до інших. Ми людські істоти, і якщо ми не знаємо, як пробачити, що світ навколо нас буде так?



Зробіть номер для дива!

У сучасній літературі існує безліч технік і вправ, які допомагають прощати. Я даю вам кілька з них.

Вправа розчинення резиденції від Louise Hay

«Читати десь в тиші, розслабитися. Уявіть, що ви перебуваєте в темному театрі, і ви перед невеликим етапом. Поставте на стадію людину, яку потрібно пробачити, людина, яку ви приготуєте в світі. Ця людина може бути живою або мертвою, і ваш ненавидний може бути минулим або присутнім. Коли ви бачите його чітко, уявіть, що щось добре відбувається до нього: щось, що стосується його. Уявіть, що він посміхається і щасливий. Увімкніть цей образ на кілька хвилин. Потім, коли людина, яку ви хочете прощати, кладемо там. Уявіть, що це тільки хороші речі. Уявіть собі щасливі, посміхаються. У всьому світі є досить добре.

Ця вправа розчиняє темні хмари накопиченого відступу. Для деяких це вправа буде дуже важко. Кожного разу, коли ви це робите, ви можете намалювати уяву різних людей. Зробіть цю вправу один раз на місяць і переконайтеся, наскільки простіше буде для вас жити. й

Джон Сірий, у своїй книзі Чоловіки з Марса, Жінки з Венери, пропонує цю техніку прощення: «Якщо ви знаходились, то уявіть себе в тому, що місце людини і напишіть листа до Вас від імені. Ви будете вражені, як швидко ви зможете пробачити. й

Протидія оману описує у своїй книзі Д. Синельніков. Він говорить, що потрібно відправляти відступник або хто ви відступили, психічний подарунок від серця. Спочатку думайте про те, що ця людина бажала, а потім психічно кине її до нього. Важливо побачити, як щаслива людина з вашим подарунком.

Ви можете зробити щось добре для зловмисника в реальності: сказати комплімент, дати допомогу не тому, що він заслуговує на це, але просто... без причин.

Коли відступає, простір звільняється всередині нас... для чого? Я не знаю, кожен вирішує для чого. Я люблю вірити для дива.

Пропозиція на тему:

Не ставати подразненим, і не щастити тих, хто слухає і пом'якшує, але любити їх, як ваших лікарів, які Бог послав, щоб навчити вас мудрості і примхливості, і молитися за них до Бога. Скажіть: вони не блукати мене, але мій пристрасть, вони не б'ють мене, але це змія, що гнізда в моєму серці і болить в ній, коли блукати. Я зроблю комфорт в мисці, можливо, добре люди збивати звідти з них барбами, а потім не хворіють.

Сент-Джон Кронштадт.



П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Приєднуйтесь до нас на Facebook, VKontakte, Odnoklassniki

Джерело: indi-go.net.ua/psyhopraktikum/281-opasnyj-virus-obida.html

Категории

Смотрите также

Новое и интересное