Внутрішня заборона на житт

Я психолог, який говорить і пише багато про життя. Шаме, теж. Все вийшло разом. . й

Я думаю, що болить кожну дитину, щоб падати. І здається, що без падінь, ран і абразій немає дитинства. Це, дитина працює і стрибає, що означає, що він розбиває і отримує боляче. Болить. Навіть синець болить. Не кажучи вже про зріз або перелом. . й

Це робить різницю, як навколишнє середовище реагує на цей біль. Це одне, щоб отримати і заспокоїти. Вони побачать вас болячем. Припустимо, якщо ви впав, ви дійсно боляче, дати дно.І це зовсім інше, якщо дитина розповіла, «Це ваша відмова» або «Ви отримуєте те, що ви заслуговуєте. й Вже минулого тижня я ходив собаку в парку і побачила ще одну маму ходь гордо перед, і за її склінням до крісельної дитини надії консолідації. І вона сказала: "Я не відчував тебе!" Моя відмова! Де були очі? Дуже дякую!









Фах! А якщо вона попередила сина, його чола не болить прямо зараз! Так, якщо це мій недолік, це не боляче! Все, що відбувається в таких повідомленнях, є перерви в контакті, після чого дитина залишається без підтримки, відчуваючи непривабливості отримання. Я маю на увазі, якщо ви зробили право, ви заслуговували його, ви не вибрали ніс, ви не з'їсти після 18, потім все правильно, тому будьте його, приходьте до служби підтримки. Збереження. Я шкода. Ви отримуєте те, що ви заслуговуєте. Хто піклується, чи є розриви крові всередині? Продовжити.

Внутрішня ізоляція від інших в цілому і болю зокрема. У разі, якщо я в болі, і не мав досвіду звертати увагу, відмовляючись і обміняюся своїм болем у випадках, коли я занурився, я буду захоплювати в своєму будинку. "Я не в боці." Я відчув себе, щоб виявити мій біль до когось іншого, тому що в іншому випадку я ризику повернутися в "Дуже, ви повинні побачити його приходь", наприклад. І знову знаходив його частину «навіть, що це не вдалося». й

Дитина не здатна зробити висновок «Мама не знає, як пошкодити». Він каже: «Чи щось неправильно з мене». Я не гідний життєздатності. й

«Я не можу викликати бажання відчувати себе шкода, чому чекати? й Внутрішня заборона життєзабезпечує її від можливих почуттів, присутніх в емоційному арсеналі.

Так завжди багато сором'язливого поруч з забороною на життєдіяльність. Баша на слабкій і вразливій частині. У той же час отримання підтримки від інших у вигляді життєздатності стає нестерпним. Це те, що люди дуже бояться. З іншого боку, дуже, дуже спрага. Біль бачуваних, поділений з кимось. І ось. Це так, якщо це непристойна, де ліва без алкоголізму, позбавлена підтримки в болі, прагнути заповнювати, навіть якщо зовні є дуже різним сигналом. Так, "Не відчуйте мене." Так, на мій погляд, це повідомлення: «Для мене і розповісти мені, що ви все ще люблю, повагу, цінуйте мене. й

Я буду писати щось дуже важливо для мене. Багато людей хочуть позбутися від сором'язливості. Неможливий без самотності. Не відразу, через зовнішній досвід, дуже поступово, з готовністю прийняти і перетравити, але все ж повернення значення на місце шуму можливо з начинкою такої стиглості, в якій біль не раз бачив, визнавався, поділився.Шахрай як ізоляція від людей поступово зникне з обережністю і уважним поверненням до права відчувати себе шкода для мене, не зменшуючи значення. . й

Це правда, що якщо дитина відчуває себе шкода, коли вона болить, навіть якщо це ваша несправність, це абсолютно інше життя? . й



П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Приєднуйтесь до нас на Facebook, VKontakte, Odnoklassniki

Джерело: facebook.com/permalink.php?story_fbid=810913832359403&id=100003223814627&substory_index=0

Категории

Смотрите также

Новое и интересное