Світильник LuMini з тривожним годинником

12 березня 2014 року на Kickstarter стартувала благодійна компанія для проекту LuMini. В менш ніж за місяць 1 квітня було зібрано необхідну суму для початку виробництва, а до кінця підприємства кількість комісій склала 76,240 доларів США. Компанія залучена 1,171 осіб. В принципі, щоб розпочати продажі, досить було зібрати $ 25,000, але при збільшенні бюджету були оголошені додаткові бонуси у вигляді випуску світильників під різними ковпаками. На додаток до поширеного E26 і E27, при досягненні порогаунку $ 37,000, додана кришка E14 ( дуже популярний формат серед невеликих приліжкових і настільних світильників), а при досягненні $50,000 пік, трохи більш специфічний і компактний E12. В принципі, варіант виграшу виявився для формату E14 з невеликим адаптером під E27, у такому вигляді цей дует з'явився в мене.

Це те, що виглядає лампа. Дуже гідний вигляд. Картон відрізняється дуже щільною, а всередині основи, на якій лампа зазвичай виготовляється з картону, якщо дерев'яна. Так внутрішній тримач дуже добре тримає лампу, в центрі, не дозволяючи йому псуватися від стін пакета. Це доречно для перевезення, особливо, так як корпус лампи керамічний.

Так, так, немає дешевих пластикових барвників з сріблом в алюмінієвій, тільки оловна кераміка.

Разом з лампою всередині пакета є інструкція і перехідна основа під картриджем E27. В основному весь пакет.

Для початкових випробувань, у мене є частина від старого підлогового світильника, є тільки підстава E14, тут ми перевіримо всі режими лампи на ньому.

Встановіть додаток QR-кодом з пакету на смартфон і перетворюйте лампу на мережі.

Після перемикання на світильники вгору в білому кольорі (навіть, він білий відповідно до інструкцій), власне, це трохи синій. Справа в тому, що білий світлий діод має холодний відтінок 3500K. Я хотів би бути чесним, зробити хоча б трохи тепліше відтінку першого включення, все ж це буде приємним, і є можливість контролювати колір.

Всі права, це те, що. Як виробник обіцяє, ця лампа вигідно відрізняється схожими на те, що її не потрібно зачепити на спеціальний хаб, який підключається до мережі інтернет. Створено в 2014 році? Тепер це нікому не дивно, китайці вже поставили цю технологію на потік і кожен другий світильник може чіплятися на телефон через Bluetooth. Незважаючи на те, що все ще кількість світильників з ІЧ-віддаленими є ще великим.

Перейдемо на лампу управління. Завантажте від Play-ринку або Apple-store бажану програму – «Табумін» і встановіть її на смартфон.
Далі підключіть лампу через Bluetooth і з'являється в списку світильників в додатку – все просто.

Коли торпа на лампі, ми потрапляємо в розділ прямого керування:

інтуїтивно зрозумілий. Натисніть кольорове коло на бажаний колір - лампа відразу змінює колір підсвічування. Під коло - яскравий слайдер, в найяскравішому положенні якого кольори не настільки насичені, але блиск яскравіше. У мінімальному положенні кольори більш соковиті, але яскравість світильника підійде тільки для підсвічування фону. Один з можливих додатків є фоновим освітленням для фотографів, хоча, можливо, 3W світлодіод не буде достатньо і вам потрібно пара або трохи більше цих ламп, але фони більше не потрібно витрачати, і вони зараз є дорогими. Один світильник, наприклад, варто 4 таких світильників. До речі, я прочитав, що аналогічна лампа від дочірньої компанії Xiaomi – жовчний синій робить його затримкою, все відбувається миттєво. В цілому, yeelight blue дуже схожий на цю лампу, крім того, випадок не кераміка, але алюміній, все інше є просто точним копіюванням. Я не здивився, щоб дізнатися, що цей проект перетворився в Yeelight. Для того, щоб бути справедливим, я спробував джейл-додаток надії, що він буде відповідати, але це сучасний дизайн, але атлас, він не бачив лампи.

Додаток також може керувати групою ламп, яка є плюсом. На сторінці kickstarter виробник просто використовує лампу з шести таких світильників на підлозі.

Про видимість світильника по телефону.

На початку я дуже зауважив, що коли ви залишаєте заявку, ви пишете, що з'єднання було порушено, і коли ви входите, ви бачите, що лампа не підключена, і вам потрібно натиснути на лампу, щоб підключити її. Я не думаю, що це будь-яке підключення до лампи, тому повідомлення про виклик не працює. І ні, незважаючи на цю дивну поведінку, лампа відмінно оповідає вам сам дзвінок і що у вас є пропущений дзвінок.

Вставте про вхідний дзвінок моно налаштовуваний у відповідному меню, ви можете встановити як певний колір, так і частоту blink.

LuMini може вітати вас з посиланням, коли ваш телефон з'являється на лампі мережі, не дуже актуально мені, я рідко ходити з Bluetooth, перетворений на весь час.

Також існують режими створення настрою:


Дискотека.

Виберіть музичну доріжку в додатку лампи і лампу адаптується до вашого треку. Збиток з телефону. Якщо ви використовуєте смартфон від Apple, він дуже зручний для використання Airplay і відправляти звук на зовнішні динаміки. Це буде повна партія.


Тістечко.

У цьому режимі лампа просто зв'язує всі кольори веселки за певним інтервалом. Спочатку висвітлюємо в повному одному кольорі, потім він плавно відтіняє і на наступний поворот.


Розслаблення світла.

У такому режимі світло чергується різними кольорами в теплих відтінках: червоний, помаранчевий, жовтий, рожевий і ін. Під таким м'яким освітленням приємно провести час на романтичній вечері, лампа буде працювати практично як камін, приємно підсвічуючи простір.


Передчасне небо.

Подібний режим далеко, але освітлення в холодних тонах. До речі, в блакитному світлі вони кажуть, що їсти менше. Не більше романтичної вечері. Падіння дупа під цим світлом, як це. Світильник імітує блакитний захід сонця світло. Незважаючи на те, що вона не змінюється як повільно, так як набори сонця, а які потім відключають лампу, якщо ви падають під неї?

Так як ми говоримо про сон, варто згадати про будильник. Ви коли-небудь читаєте про смарт-світ? Ми прокидаємо на світ. Настільна лампа TabuLumi може працювати на графіку і ввімкнути на годинник сигналізації. Ця функція незалежно від телефону і працює навіть при вимкненні Bluetooth. Увімкнення не відбувається відразу на повній потужності, але поступово, як в смарт-темпліті. Правда першого рівня 2 все ще не гладко включена. Але потім я нарахував більше 20 кроків. Рівень освітлення піднімається приблизно раз на другий або більше. Ви можете вибрати як білий, так і колір. Хто любить прокидати в пурпур?

У режимі сигналізації лампа сяє близько 30 або 40 хвилин, ще не спійманий цей точний момент, потім він вимкнений - зручно, ви не можете подумати про це і не включайтеся на додаток знову вранці, коли ви збираєтеся працювати. Але недолік є те, що ви не можете встановити годинник сигналізації на дні тижня, з яких причин ви повинні вибрати дати і не більше 7 днів. Узгоджувати рішення, бути чесною.

Добре, є також режим, особливо для друзів - як колірний будиночок. У цьому режимі лампа блимає весело з усіма кольорами веселки підкорює своїх друзів і повільно перетворюючи їх в раби акі гіпнотад. Звісно, але найефективніший режим.

До недоліків лампи відносять той факт, що він працює в стандарті Bluetooth 4.0, не нижче. Незважаючи на те, що на практиці я не змогла перевірити, в домашніх умовах було просто не смартфони з старими синими зубними чіпами. Так видається мінус, але не всім. Я не буду говорити про ціну, тут кожен вирішує для себе, чи варто це чи ні. Я шукав лампи Philips близько двох років тому, і ціна була бітінгом, і вони не здаються працювати безпосередньо з смартфонами. В кінці він ніколи не взяв. У той час я думаю, що Луміні був гідним конкурентом, але я не ловила блиск. Завдяки дуету, щоб дати мені можливість перевірити його.

Усі функції з тестовим картриджем розглядаються, тепер ми переходимо на «перевагу». В будинку, за принципом, всі лампи не зовсім стандартні. Більшість Gu10s ще більш специфічні. Що кажуть, і розетки не люблять скрізь – універсальні. Коли я замовив їх, я думав, чому не приймати універсальні випуски? Я часто замовляє різні гаджети від Aliexpress і e-Bay, і вони часто відправляються з плоскою виделкою і адаптером. За допомогою адаптера я дійсно не люблю локацію, а плоскі часто дають додаткові бонуси, і вони більш компактні.

В цілому, з такими розетками, і відсутністю патронів, цілком можливо реалізувати довгострокову ідею компактної лампи, як нічна лампа, яка прилипає безпосередньо в гніздо. Діон. За годину до моделі, за декілька годин до друку, і ми отримали цей чохол для ламп.

Я не взяв патрон від донора і купила нову з зовнішніми нитками. У мене була виделка в моєму подушці. Поставляйте все разом і воли:

Розумний світло готовий. Залишилося підібрати світильники від готової до друку і на 3-принтері. Ще один тридцять годин для друку і лампи завершено.



P.S. І пам'ятаєте, просто змінивши наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Приєднуйтесь до нас на Facebook, VKontakte, Odnoklassniki

Джерело: geektimes.ru/company/dadget/blog/270514/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное