Безумовне прийняття

В рамках невеликої групи лікарів та психологів. Карл Роджерс, піонер гуманітарної психотерапіїй Я був молодий і гордий мої знання медицини, консультувався і слухав своїх колег.

Підхід Роджерса до терапії, який називається безумовним прийняттям, здавалося мені контемптивно в часі; він виглядав як зниження стандартів. Були чутки, що результати терапевтичних сесій майже неоднорідні.

Роджерс мав глибоку інтуїцію. Коли ми говоримо про свою роботу з клієнтами, він сказав, що він хотів перед нами.і І це був абсолютно натуральним і органічним. Цей стиль спілкування був дуже різним від авторитарного стилю, який я був використаний для медичного студента і роботи в лікарні.

Чи можливо, що людина, яка, здається, не може бути кваліфікованою? Я мав дуже серйозні сумніви про це. Щодо того, як я можу сказати вчасно, Суть безумовного прийняття було те, що Роджерс сідав і просто прийняв те, що клієнт сказав, без судового рішення, без тлумачення. Я не знаю, що це може мати найменшу користь.

В кінці класу Роджерс запропонував показати, як працює його підхід. Одна з лікарів, які добровільно вчинили діяти як клієнт. Стільці були розміщені так, щоб вони не сподобалися один одному. Перед початком сеансу Роджерс припинив і подивився навколо нас, аудиторію лікарів і себе.

В цьому короткому, безшумному моменті я був амбулатором. Роджерс потім сказав, перш ніж кожен сеанс починається, я пауза за короткий момент, щоб пам'ятати, що я занадто людина істота. Не існує нічого, що може статися з людиною, що я, будучи також людиною, не може поділитися з ним; немає страху, що я не можу зрозуміти; немає ніяких страждань, які я можу залишатися нечутливим - він властивий своїй людській природі. Неважливо, як глибина травма цієї людини, не варто соромитися її. Я також безшумний на обличчі травми. І ось чому я був досить. Неважливо, що ця людина досвідчена, вона не повинна бути самостійною. Це де починається загоєння. [Рахель Наомі Ремен відокремлює концепції «здорового» та «здорового»]



Сесія, яка знаходилася з глибоким захопленням. Протягом сеансу Роджерс не сказав слова. Роджерс віщав свій повний прийом клієнта, як він був, тільки через якість його уваги. Клієнт (терапевт) почав говорити і дуже швидко схадзацію виросла в презентацію методу як це таке.

У захисній обстановці повного прийняття Роджерса, лікар починав один одному, щоб обшити свої маски. На першому півкулі, а потім легше і простіше. Коли маска була відхилена, Роджерс привітав і привітав той, хто ховався під ним, - ознайомтесь без тлумачення - втілювати останню маску, нарешті, знизився дупа і цей лікар з'явився до нас, як він був, в всю красу своєї істинної і незахищеної природи.

Я сумніваю, що він коли-небудь зіткнувся з тим, як він бачив себе перед. За цей час багато наших масок і деякі з наших очей були повною з сліз. В той час я був ревнощом цього лікаря-клієнта; як сумний я був, що я не був волонтером для цього сеансу, що я пропустив шанс – так, щоб було бачити і прийняти інші. Прийняття на кілька епізодів спілкування з дідом, у моєму досвіді це перша зустріч з таким прийняттям у житті.

Я завжди працюю, щоб бути досить гарним – це мій золотий стандарт, щоб позбавляючи те, що книги для читання, який одяг для носіння, як провести вільний час, де жити, що сказати. Не достатньо, щоб мені не було. Я проживаю весь життя, намагаючись бути ідеальною. Але якщо слова Роджерса були вірними, досконалість нічого. Все, що це дійсно було людиною. Я людина істота. Все моє життя я боявся, що хтось дізнався.

Насправді, що Роджерс підкреслив мудрість, найбільш базовий рівень загоєння. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Слухати, мабуть, найстаріший і найпотужніший лікувальний інструмент. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Прослуховуючи, разом з нашим неперевершеним увагою ми відкриваємо можливість іншим стати цілим. Що було відхилено, не прийнято особою і його оточенням. Що було приховано.

У нашій культурі серце і душа часто стають бездомними. Поцілунки створює священу тишу. Коли ми щедро слухаємо інших, вони теж можуть почути правду, яка в них. Часті люди чують це вперше в житті. Під час мовного прослуховування ми можемо знайти/визнати себе в іншому. Поступово, ми можемо дізнатися, щоб почути будь-якого і навіть трохи більше – ми можемо дізнатися, щоб почути невидимий, адресований для себе і до нас.



Кредит Рахель Наомі Ремен



P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Приєднуйтесь до нас на Facebook, VKontakte, Odnoklassniki

Джерело: sobiratelzvezd.ru/bezuslovnoe-prinyatie/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное