Чекає - жіноча монологія





Роберт Різдвяний, поема «Подарунок» Це право! Я прийшов першим, я повинен був пізно. Десь на бічних лініях ... Що робити - давали нерви ... З понеділка по п'ятницю. Як, "Меттінг під годинником"! До годинника. Ось вони. І не він. (Ви втратили нерв!) Ні! Я вже багато років! Це навіть страшний для підрахунку... Я щаслива чи ні? Ми розглянемо. Я повинен бути пізно. Фолі! Я зробив моє волосся, я отримав в моє нове пальто, я був поспішав, як дівчина. Came біг... А що? Сучасна жінка, сучасна жінка! Він подрібнюється у мусах, але як і раніше він божественний. Трохи втомлений, але як раніше, красивий. Він повністю незрівняний, тільки серце може контролюватися. Сучасна жінка, сучасна жінка, сумна і продумана, потім світло і урочиста. Довести її слабкість, подолати її в аудіумі у чоловіків намагатися, сподіватися в вагу. Хоча він не може похвалитися силою, але на неї - все одно - як офіційні, так і сімейні проблеми. Все в світі відомо, всі домішки пройшли, сучасна жінка залишається таємницею. Не видно мій Римо. Ну, почекайте його. Я дуже сучасний! Іноді береться довга: Необхідно бути легкою (легко!) і неприпустимою (в модерації!). Все, що ви керуєте: здаватися безтурботним і купити квіти для себе, від роботи, мити себе, варити вечерю, чистити квартиру з целом непотрібно. Подруга, щоб викликати одружений і щасливий, і дуже мудрий, почути, бути дуже хворим, слухати слова і повторювати без задуття: "Особливості, які ви маєте право!" Чоловіки – гора. Поставте телефон спокійно і втомився. І, затираючи зуби, живуть за всіма витратами! А забутий, як рослина. І чекаю на інший - поганий! - День народження. І подивіться в дзеркалі. І подивіться всі зморшки. Я відчуваю себе знову. Дуже часто, ніж ні, нехай! Збережіть свою сумність. Грати приховані ісек з долею. І торкнуться вночі. Уранку вранці. Позбутися до коледжу і отримати сердитися без причини. Ну, тут ходиться вулиця - чоловіки! Рукоділля до вибору з гідністю arrogant. Злий секс вважається міцним. Як байдуже вас! І як згасити тебе, помперовані леви! Тягнув тигр! Шукаємо людей, які старіють тіло. Де п'ятий він? І справді, де він? "Амбуланс" - місто, як ніби на полі голос універсальних неприємностей, як прапор, що піднімається. (Год, можливо, щось відбулося до вас) Вулиця вийшла. І вона заморожує. Кріплення сповнене серця і пам'яті. Він глухий: Зробіть це! Про нас Про нас Після того, як знову, пальцем зламається телефонний диск. "Амбуланс" пропускає заморожену про... Світ виглядає навколо. Запитання про любов до спалювання. І – все ж за межі боротьби з натовпом лікарів – найсильніших дружбань і сімей – це колапсування. В горлі співачки не пісня, але кров. Голос нещастя над містом знову тягнеться. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Помилки з непоганою рукою. Приїжджайте, любіть! Приходьте! Я не можу бути одною. Приходьте, будь ласка, приходьте. Про нас Я вже пробачаю тебе, мій пан. Це зазвичай мій сон. Бажаю, не на всіх раптом, щоб бути скоригованим на хресті з обережними і міцними руками. Для нас буде спекотна, а потім гаряча для нас. І покласти його на плече. І прокинувся на цьому плечі. Ви бачите, я назвав вас коханим. Не робіть це прямо зараз. Це краще, коли це поступове. Краще потім, краще після ... Любов, слухайте, це краще ... Де я знаходжу «найкраще»? О, якщо ви знали, мій дорогий, як страшний і дикий, це рекламувати себе в газеті: Блондинка, досить гарненька, вид, з середньої висоти... Її інтереси: домашній затишок і природа. Має професію. Шукаємо надійного друга. О, якщо ви знаєте, як це все вийшло! І - складний. Іноді в темряві я дуже спокійною: це самотність пройде, ще прийде. Прийде час, а листя мідь буде ковтати. У моєму вікні збивають самотність смерті. Ні, я не страшний. Я знаю час - cruel. Я розумію. Прийміть все. Але тільки до цього самотності я не хочу відмовитися! Я хочу бути коханим! Я хочу залишитися живим. Я сміюся на інших і радію в днях і світах. Я роблю тебе! І я не шкодую. Дихати і надія... О, мій Бог, це болить! Ви бачите, мій коханий, що я все перед вами. Скажіть мені слова! Додайте Немає більше сечі! Але не в тиші, не в тиші. Не мовчить! Слова говорять мені, слова говорять мені—з'єднання. Що б ви хочете, не мовчить, любов! Поговоріть мені. Не радості. Розкажіть мені, що я окаю. А що вам подобається мені. Покажіть мені, що ви любите мене. Попереднє замовлення Ви не забудете мене. Тексти пісень, а це означає: Лі, я вірю це. Чому ви не можете просто спати і залишити? І дайте йому, щоб Приїжджайте, дівчині! Ви знайшли хорошу причину для задоволення. Я залишаюся на тесті! Ми чекаємо трохи довше. Давайте сповільнимо... Жінки довго звикли до очікування. Що, що, і це ми можемо зробити ... Птахи сховатимуться і сховатися від снігу. Немає одного народжується. Вони стають ними. Повернулися вітри зими. Чому, чому б ви не сказали мені? Нехай мені буде холодний і нещасливий, я буду терпіти все, що пов'язано. Дуже дякую! Ніч пустелі. Чайники темні. Стійкість unrequited ... Покарання. І чому - Я не знаю... Ніч буде перебувати. Біль залишиться. День буде відступати від початку... Немає одного народжується. Вчитися до самотності. Приїжджайте, любіть! Приходьте! Я не можу бути єдиним! Про нас Приходьте, будь ласка, приходьте! Прихильник, натиснути на себе і для щастя і нещастя. Якщо ви хочете. Якщо ви не хочете, я буду. Слово для шлюбу - солодкий дим. До тих пір, як він приходить, ми побачимо. Нехай не буде нічого в сенсі грошей, нехай ми кладемо його, ніщо! До тих пір, поки мій будинок не порожній. Нехай він прийшов, великий і сильний, нехай йому курити! Він ставить, якщо він полювання. Дякуемо! Це так спокійно, якщо хтось спить. Я хочу, щоб я не пив занадто багато. Я кохаю її трохи. Але, до тих пір, як це було... Я не буду жити! Що робити? Що я? Пошкоджено! Не приходьте! Пам'ятайте, що знезараження. Отримай! Загублений! Загублений! Я нехай зайчик ... Я не хочу підібрати інші крихти людей з столу. Якщо ви хочете знову лежати, лежачи іншому фольгу! Дивитися, є еталон! Я бачив їх в труні! Alain Delon - це сільсько-масштабний чоловік. Жінка! Це все. ЗАМОВИТИ Я точно знаю... Він думав, що я буду торгувати його свободою? Я думав, що вона була в любові. Що? Чи не працює? Зроби себе! Ціна три пені в базарі. Я шукаю їх всюди! Десять грандіозних за кожну ніч... Не зателефонуйте! Я не буду, я не буду! Як про тебе? Як? Ви були в руках. Що я без? Це не схоже на чоловічу землю. Моє больство - зволоження. Про нас Я був закритий очі, тихий, як сльоз. Як я без тебе? Пташка в хмарах? Як в темряві вночі? Крильця не є тим більше... Я пишу зло. Я зрадився на долі. Я бачу її світло. Чи є ти? Яскравий! Він прихований від інших. Біль в храмах: Як про тебе? Як? Стати вірною дружиною. Не повертаюся, я буду вірною дружиною. Над долею і домою я буде гарним сонцем, над долею і в домашніх умовах. Я буду сестра, якщо ви хочете. Я покажу вам, якщо ви хочете, я буду сестра. Ви сказали, що я буду рабом. Якщо я кохаю, я можу бути рабом. Хто може поспілкуватися дивом, «Ком!» — з власного кріа морозості? Я думаю, що я чекаю мого життя. Тексти пісень, а це означає: Я думаю, що я чекав майже з того, як я народився. Я чекаю до кінця! Я чекаю на смерть і на продаж! Сестри мого серця бити в мене. Сестри в житті і очікування. У цей час мільйони моїх небайдужих сестер, не кажучи вже про що-небудь, п'ятуючи нічого, чекають на момент, щоб приступити до високого вогню, до вогню справжньої любові, і загорнути посміхатися. У цей час сестри на гребінці такої висоти, продовжуючи безсмертність, зателефонувавши ніжні руки, чекаючи своїх близьких під годинником міцної мрії. Під годинником долі. Під час надії та нугі... У цьому вибухонебезпечному світі забутої тиші, де безсоніжний час мухає над усім байдужим, ніколи не доведеться чекати близьких від війни! Ви ніколи не чекаєте близьких! Далі до бронзи царів, жиру на криті і крові, поруч з бронзою героїв, які ризикували себе на ніч, пам'ятник жінці чекаю на любов варто піднятися! Яскравий пам'ятник жінці чекає звичайне щастя. Ще раз настає зима в хребті снігососів і холоду. Знову для зірок і сніжинок небо відкрито вночі. Я чекаю! Я щаслива! Я хочу, щоб вірити це з мною. Приїжджайте, любіть! Приходьте! 1982

Джерело: /users/1077

Категории

Смотрите также

Новое и интересное