Як заробити гроші на випічці - натхнення прикладу Sarah Michelle Gellar

«Випічка – це багатоповерхова галузь долара, яка не може бути модернізована, – говорить Сара Мішель Гельлар, співзасновник передплати на основі випічки, стартап Foodstirs.

У вересні гелар, її друг PR фахівець Galith Leibow і Gia Russo створив кулінарний бренд способу життя, місія якого була створена для того, щоб зібрати сім'ю і друзів на кухні. І гельлар і ліктя мають дітей.



У пошуках різноманітних розважальних та освітніх сімейних програм, які з часом відволікають дітей від телебачення та смартфонів. Тим не менш, дівчата швидко стали лютими, коли вони виявили обмеження пропозицій. Головний емпуш був практично повним відсутністю кулінарних проектів, набори яких складалися з якісних інгредієнтів і були легко готувати.

«Народна кравка найкращого продукту, і ми знаємо, що нам було ідея для інноваційного прориву», – каже вона. «Я працював у франчайзингах до мільярдів, – каже Гелар, який загинув зла духів з 1997 року до 2003 року на Баффі Вампір Шарль. У той же час я можу спілкуватися безпосередньо з споживачем.

Foodstirs - це щомісячний набір інтересів: є суміші, кондитерські посипання, форми для печива, палички для фруктового морозива, та інші необхідні інструменти для створення кулінарних шедеврів за винятком вершкового масла, яєць, йогурту та віпер. У інгредієнтах з набору немає консервантів, ГМО, штучних барвників і ароматичних добавок.

«Я думаю, що підписка – це дуже цікавий спосіб спілкування безпосередньо з аудиторією та поставити продукт прямо в руки», – коментує Гельлар. Продукти харчування доступні на три місяці ($72), шість місяців ($132) і дванадцять місяців ($252) підписка. Ви також можете придбати один набір і індивідуальні інструменти з нього. Тепер стартап пропонує сезонні коричневі мікси, сердечні печиво та інші товари для святкування Дня Святого Валентина.

Ми інвестуємо всі наші ресурси для створення якісного продукту. Продажі повинні йти легко - вже готова аудиторія, говорить Гелар. Ми знаємо, що робити, коли приходить час.

Мета Gellar – ввести міжнародний ринок і ідеально мати власну мережу магазинів. Яким етапом розвитку бренду є очікування?

«Я думаю, що день компанії йде публічно, коли наш стартап йде публічно», – коментує вона. Не всі пішли плавно, щоб Сара Мішель і її команда на початку подорожі. Як і будь-який інший стартап, вони зіткнулися з проблемою постачання та пошуку фінансування. Якщо у вас є ідея, повірте себе навіть тоді, коли ніхто не буде. Дотримуйтеся снів. У нас було багато запалень перед нашими носами, і багато разів ми не взяли серйозно.

«Коли ви йдете на інвестори і скажете, «OK, Buffy має ідею для бізнесу», – розповідає гелар. Щоб вирішити проблему, ви отримаєте лише одну праву людину, щоб допомогти формувати ідею і виростити її.Видання

Приготований Артемом Франічем П.С. І пам'ятаємо, просто змінюємо наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Приєднуйтесь до нас на Facebook, VKontakte, Odnoklassniki

Автор: Артем Франіч

Джерело: rusbase.com/story/geller/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное