Від особистого досвіду: нерозчинне посів

Як тільки я дізнався своїх сусідів навесні, кожен з них сказав мені, щоб пахнути свою землю. Справа в тому, що відбійник місцевих садівників - бур'янів названих пшениграх - панує супре в ділянках. З його міцними коренями вона проникає в верхній шар землі 15-20 см і, як вважається, не дає нічого іншого рости. Таким чином, кожен рік селяни приводять трактор на їх ділянку, він плугує всю землю, потім люди вручну вибирають коріння пшеничного граня з земляного скидання і загортають їх. Чим більше ретельно вибирають коріння, очищають землю і, відповідно, тим більше часу береться за пшенигра для розвитку цієї території влітку. У той же час буде відновлено статус quo, грядки культурних рослин встигнуть рости. У будь-якому випадку життя є боротьба.





У мене є моя технологія, що я буду в собі, не тільки зустрілися з запереченнями, але просто не сприймалися. Моя бесіда просто помітить повітря. Я розумію їх: він приходить в село і каже, що він не буде любити всіх інших.

У варені.Наступний перехід від сіллерів полягає в тому, що якщо ви не пограти поле, то вона ходи, і якщо вона ходи, ми будемо прогулятися по вашому сюжету і прослухати наші корови там. Все це призвело до різкого протистояння з місцевими Березові дерева висаджують вздовж кордону, сказали їм нічого. Тільки хитно кладемо дерев'яний паркан паркан паркан з паркану, огороджений з мого ділянки від трамплінгу. Але люди все ще ходять. Але з часом я сподіваюсь, щоб вони відчували.
Досвід
Приготував перші ділянки для посадки наступним чином: Я завантажив (Я не маю плащів) і обережно виріжте всі бур'яні стебла з ділянки, не доторкнувшись до коренів. Потім він вкрив шар лісового мульча (в одному випадку, попередньо закривши землю старі газети, в іншому - без них).

По-перше, я все одно не розумію, чому потрібно покласти вугору і мульчувати поверх картону або газети. Після того, як в цьому випадку гній не торкається землі, не може стати частиною цього. Так я пізніше закинув цю схему.

Всі ці прості процедури я зробив з деякою безтурботністю, і пшенигра відразу використовували свої отвори. Перший, Я не повністю закривали сайти з дошками, а бур'яни вийшли дуже швидко з незахищених сторін. Ну, другий.Проста ріжуча стебла і товстий шар мульчі недостатньо для позбавлення бур'янів міцності. Пшениця зробила свій шлях через газети і лісовий мульч дуже яскраво.Перше важливе відкриття: Ті бур'яни, які не встигли зробити свій шлях до вершини, дійсно строжені і обертаються. Коли я дивився під мульчою газетою через тиждень, я бачив (попередня!) що багато бур'янів кладуть на землі, бліді, погано розвинені, без будь-якої міцності.І другий відкриття: У середню спеку грунт був прохолодним і вологим. Отже, принцип роботи, простий і приголомшливий. Ми переїхали.

На моїх ділянках горох, квасоля, соя, соняшники вирощували відмінно. Ці рослини були ще сильнішими, ніж пшенигра, які зробили свій шлях до мульчі. Я був всього за 3 тижні відпустки, відпустку, але мої посадки не постраждали. Це, хоча деякі бур'яни збереглися і зробили свій шлях, але, як в цьому жарті, їх здоров'я все ще не те, що це було. Тим не менш, майже всі гострі трави зникли - тут пшеницяграс розгромив їх.

Так, необхідно бути обережними при загородженні і затемнених ділянках.

Я зробив ще один експеримент: Він взяв стару газету, забрану бур'яни на невеликій патчі і поставив газету там, посипав землею зверху. У середині газети він вирізати невелику дірку, в цьому місці він зробив невеликий отвір в землі пальцями, захопивши насіння соняшнику в грунт і заливається водою. Після 2-3 поливу - соняшник виріс. Коли це було 20 до 30 см, не було бур’янів, я взяв газету з землі, і дайте її далі в середині зловживаючих бур’янів. Є хороші соняшники, смачні насіння.

Висновки: Виникає критична точка, за якою є практично безпечна зона, бур'яни не піднімуть. Останній приклад: П'ятикратна газета і 3-5 см шар землі діяли близько місяця. Я думаю, що є критичним рівнем для кожного середовища, і це легко дізнатися від досвіду.

Але в кінці серпня я думав: чому б не використовувати цю дивовижну життєздатність пшениці. Він не є ворогом землі, він просто ефективніше, ніж інші у кріпленні землі і зберігаючи його від висихання променів літнього сонця. Спасибі йому, бродіння. Якщо він так хороший, він допоможе нам з цим.

Сирний милий герой



Я завжди був зміщений, коли я копав отвори в землі: верхній шар 15-20 см є щільним шаром коренів пшеничного грасу і інших бур'янів, між якими піщана земля, а під цим шаром просто пісок. Я думаю, що це досить міцна земля. Як зробити шар вкореної землі більш товстим? Після того, як потемніння можна організувати більш обертові корені і, відповідно, водні і повітряні канали в грунті.

Уявіть собі: Прокопуємо отвір глибиною 30-40 см, шар пшенички з стеблами і коренями (поверхній 15-20 см) складаємо в одному напрямку, решту землі в іншому. Потім кидаємо шар пшеничного грасу до дна і заповнюємо пшенички шаром землі, очевидно, тонше критичного рівня я писав про вище. Пшениця, звичайно, легко проникає і швидко розвивається територія. Що робити, якщо ми знову кладемо землю? Я підозрюю, що коубой буде повторювати його подвиг.

І ось після другого подяка пшеничного грасу ми робимо коронний рух: Ми беремо і покриваємо цей весь сендвіч з щільним картоном або прагами, досягаючи критичного рівня чорносливу.

Згадайте, що відбувається.

Право, шар землі замочують в обертових стеблах і бур'яних коренях, з шаром товстіше, ніж при нормальних умовах. Для порожнечі (якщо ви сумніваєте міцність ваших бур'янів), після наступного порошку можна засіяти щось до бур'янів (наприклад, конюшина, люцерна, кукурудза, горох, соняшник). Щось обов’язково придумати. Є підозра, що цей сендвіч стане більш корисним, ніж натуральний. І якщо ви кинути компост тут, ви хочете розбити: Весна, швидко приходять, хочу висадити рослини!

Я ще не випробував вище ідеї, тому що я прийшов до нього пізно. Може бути є щось більш ефективним, але принаймні я спробую його.

Пермакультура або не пермакультура
Я зроблю невеликий теоретичний з'їзд тут. Ідеї, які Курдюмов висловили у своїх книгах, значно креативні. Я сподіваюся, що це креативне та дбайливе сільське господарство, яке описує майбутнє. Але я думаю, що ідеї, необхідні для того, щоб бути креативними та зрозумілими.

Тут він пише про садівників-органів: земля не підходить для вирощування цінних овочів. Саме тому вони створюють шар багатих органічних речовин, в яких вони вирощують овочі з великим прибутком для себе.

Моя ідея полягає в тому, що вирощування овочів з великою продуктивністю на збагачених ґрунтах або створених шарах грунту, ми не повинні забувати про природні, землеробські, образ яких так запалюється.

Теоретично!

Це з великим задоволенням, що я можу держава: У незадовільній землі (на той час гумус ще не дозрівав), в непропущеній землі, на землі, в якій залишилися всі корені бур'янів, на нефертильній землі, як шахта, можна виростити красиві плоди. Я мав велику кількість гороху і насіння. А які смачні молоді вуха кукурудзи, коли ви їсти їх повністю, з гойдалками, сирою! Солодкий зубний сон! І це з мінімумом праці: Покриваємо землю, приправляємо поруч бур’янів ранньою в розвитку рослин - і їсти, будь ласка!



Нарешті, я покажу вам ще один спосіб, щоб підготувати клумби за Курдюмовим (з бокалуванням). Я зрізаю всі бур'янисті стебла на ділянці за допомогою завантажувального, ретельно закриваючи сайт викопаними дошками. Я наповнюю площу шаром рятованої гною (це остаточно дозріває). Насіння сівби: в одному випадку суміш з люцерни, конюшини, соняшнику, кукурудзи, гороху; в іншому - зимовий жит. Пленти поливу, покривають тонким шаром зрізаної трави. Через 3-4 шари трави дайте паростки їсти сонце. Після тижня у нас є ще один щільний зелений ковролін бур'янів не бачити (порізка, товстий шар гумусу і висаджені рослини пригнічують їх).

Я відрізаю все це багатство (до того, щоб бути чесним, це було гордість - це виглядає так красиво), Я кладу його на сайті, прикрити його старою ганчіркою, посипати землею. Я відкрита весною. До речі, в разі зимового жита, після того, як я ріжу проростки, я покрили їх другим шаром гумусу і знову засіяли жито. Коли вона виростає, я зрізаю її, а також покрийте її - дайте їй шнурок. В результаті виходить більш родючий шар. опубліковано P.S. І пам'ятайте, що тільки зміна споживання - разом ми змінюємо світ!

Приєднуйтесь до нас на Facebook, VKontakte, Odnoklassniki

JavaScript licenses API Веб-сайт Go1.13.8

Категории

Смотрите также

Новое и интересное