Як говорити так, щоб діти слухали

Я пам'ятаю сина Давида, який народився. Це п'ять секунд, оскільки він народився і він все ще не дихає. Я був рубаний. Медсестра подав йому на спині. Немає реакції. Натяг був знеболюючий. Вона навіть сказала,
до Він уроджений.

Немає руху. І після того, як він нарешті кричав, дуже соромно, як тільки новонароджених кричить. Знімок був неприпустимий. Але пізніше цього дня я почав запитати себе, якщо він дійсно був уроджений. До того часу я приніс йому додому з лікарні, все було впало на місце - це було тільки приступні слова ступеню жінки.Як можна покласти етикетку на дитину, яка живе менше хвилини?







І ще за кілька років, коли він тримав кричу, коли він відмовився їсти нові продукти харчування, відмовляючись спати, переконавшись, що ми не ловили автобус до дитячого садка, коли він не кладав на светр на холодний день, я думав, "Ши було право." Він уроджений.

Я повинен знати раніше. У кожному класі психології я попередив мене про небезпеку самоповнених пророгій. Якщо дитина маркується «нездатним студентом», вони можуть почати відчувати себе таким чином. Якщо ви думаєте, що ваша дитина є неслухняним, він, ймовірно, почне показувати вас, як неслухняний він може бути. Потрібно на всі витрати, щоб уникнути висихання етикеток. Я повністю погодився з цим, і поки я не можу допомогти, але думаю, що Давид як «другий малюк».

Єдине, що мене не було. Як мінімум раз на тиждень, я чую інших батьків, які говорять,
«Я зварююсь» І молодий - це одна радість.
"Боббі - народжена булька."
«Білі – фольга. Будь-який може заперечувати його. й
«Михайл є справжнім юристом в сім'ї. Він знає всі відповіді. й
«Я не знаю, що годувати ще один. Вона настільки пікізує про їжу. й
Купуючи щось нове для Richie - це відходи грошей. Він розбиває все, що він торкається. Хлопець є чітким знищувачем. й

Я завжди дивився, як ці діти отримали свої етикетки на початку. Я розумію, що заливка дитини за роль може почати досить безневинно.

Наприклад, одного ранку Марія каже брату:
- Дайте мені свої окуляри.
І говорить брат,
- Візьміть себе, припиніть командування.
Вона пізніше говорить її мати:
- Волосся м'яке волосся, не вузликів.
Мама коментує,
- Марія, ви знову заряджаєте.
Але згодом вона сказала батькам:
до Не спілкуйтеся. Я переглядаю шоу.
І каже він,
- Так, бос!
Поступово, дитина, яка якось позначена, починає грати роль. Після того, як всі дзвінки Мері, то це те, що вона повинна бути.

Іноді береться лише кілька слів, погляд, інтонація, щоб розповісти людину, як «неправильне і приступне», «бороть» або, власне, привабливо і здатне людина.Ви можете часто зрозуміти, що батьки думають про вас за секундами.й Якщо ви розмножуєте ці секунди за годинами щоденних батьківських взаємодій, ви розумієте, як Діти сильно впливають на батьківську думку.й Не тільки робіть свої почуття, але і їх поведінка.

Але що якщо дитина вже була прокита? Що означає, що він повинен грати, що роль для відпочинку свого життя? Чи повинен він застрягти на ньому, або може він звільнитися, щоб стати те, що він хоче бути?

Щоб звільнити дитину від гри

1,1 км Шукайте можливості показати свою дитину новим образом.
2,2 км Поставити дитину в ситуації, де він буде виглядати самостійно.
3. У Давайте знайомитися з вами.
4. У Як ви хочете, щоб ваша дитина була введена.
5. Умань Зберігайте спеціальні моменти, пов'язані з дитиною.
6. Жнівень Якщо ваша дитина подарує старій ярлиці, розкажи свої почуття та/або очікування. опублікований

Adele Faber і Elaine Mazlish, Як говорити так діти слухати і як слухати так діти розмову

P.S. І пам'ятаєте, просто змінивши наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Приєднуйтесь до нас на Facebook, VKontakte, Odnoklassniki



JavaScript licenses API Веб-сайт Go1.13.8

Категории

Смотрите также

Новое и интересное