Я не маю ідеального списку матері.

На мій погляд, що багато людей починають говорити про дітей. Може бути розмір бата - це шикарний вигляд. Хоча ні, швидше за все, я просто надмірно відвертаю і кожен раз я опублікував фотографії з лікарні, починаючи з зусиль.

Йокінг. Мама в мене проста: Я цілий рік в джинси, без укладки і весь час Але найцікавіше, що вони починають мовлення не тільки про дітей, а й про їх розвиток. культурно-фізичний.

Я, безумовно, не лякаю про це, і я викликати такі реакції. Минулого тижня. Коли я зустрічаю мій друг, вона має дробу. Я не хочу йти на танці. І бамбукові загартування шахів. Я веселий, я думаю, що це час відпустки, і в розумі мама, є батьківська зустріч, яка збирається з закликом до головного.

Можливо, вони думають, що вона має три дітей – її весь життя, вона тепер буде брендувати мене грабіжним, я хотів би негайно зізнатися. Померти, джентльмени.







Як жити? Сама дочка входить в приміщення. Я бачу - стати, як Уланова, близнюка поздовжнього, поперечного, діагонального, конституційного астеніку, у верхній частині пучка. Хореограф чергової танцювальної школи. Моя сина потребує телевізора, він заповнить всіх, просто дайте мені слово на розмовному шоу про розумні дівчата. У молодшій доні прокидається, принаймні, Ахеджакова, тому вона виразно виглядає на овочах в пластині. І як ви можете бачити, я нічого не їду, ні з моїм вухам, ні з моїми тапочки.



Звичайно, це все жахливо неправильно. Якщо діти не навчаються основам японської мови, що станеться з ними? Коли я був малюком, про роботів в туалетах заміщав технік. Ні, я розвивався, я не боявся роботів. Але ті, хто не розвивався, вони вже повинні почати турбуватися.

Ні, якщо зараз діти не заповнюються знаннями і навичками якомога більше, то вони будуть рости і лежати на дивані від довге. Якщо ви не сидите на близнюках зараз, то тільки з гніздом, і що життя без близнюків? І на телебаченні, якщо ви не отримали від дитинства, то все - дорослий мозок не зможе адаптуватися до цієї змінної реальності. А якщо ви не станете актрисою з дитинства, то тільки кидаємо тантуси, щоб кожен дивився і розповідає про спалений театр.

Тексти пісень, а це означає: І це все чекає мене, звичайно. Діти прийдуть і скажуть мені, «Мама, ви не розвивали нас, і зараз ми немові, Мати». Що таке твій нещастя? Я пишу в тихому, сенильному голосі. І в тому, що діти будуть говорити, ми зараз змушені шукати, спробувати, зробити помилки, покластися з нашими помилками і жити життя, повною з сюрпризами, не зрушуючи відповідальності перед ким-небудь. Це геморой. І це, сини скажуть, що нам не помічати, щоб піти в музичний зал, і тепер ми не розуміємо, що ми хочемо, і так принаймні від протилежного можна підштовхувати. Ви повинні навчатися самостійно.

Ви навіть можете досягти свідомого життя.

І найголовніше, я не маю відповіді. Я не витрачав найкращі роки на них, вони не радують мене щастя на тарілці, щоб принести, ніж зараз боротися назад?

І кожен раз я бачу дочку, яка ніколи не стане вишнею, якийсь вид катування під назвою Едгар Пое. Три механізми, щоб бути точними. Але щоб бути чесною, вони досить швидко зламаються. Приїжджайте за кілька хвилин. Я втомився бути винним. Я не маю ідеального списку матері.

Лі, звичайно, і дуже красиво. Ось список. Але це не дві сотні тисяч точок, як і раніше. Якщо у мене не було достатньо, щоб мати, як дитина, то це не може бути змінено танцями моєї дочки. Якщо я хочу танцювати, особливо. Якщо я побоююся, що діти виростуть некомпеттивно, це більше про мої страхи і контроль. І якщо я всі з них, а потім вони скла води.

Я не хочу, щоб отриматися тут. Хоча я не маю меча, я не атакую. Я, безумовно, не розумію «розвиток», крім того, дуже рано. Я проти неї необхідний і масштабний, якщо це до розпаду матері. Коли вона змушена відмовитися від своїх інтересів і потреб, включаючи відпочинок, на користь трендів. І я проти матері, якщо її діти не ходять до мугів піци, спалювання хвостом і провиною. Милосердя – це жіноча подяка, і мама повинна залишатися живою і здоровою.

Але люди навколо мене і я маю цей критичний голос всередині мене, що дуже важко відключати. Про нас І баста. Чому? Далі Як? Поверніть трохи. І Бог забороне Вашим дітям буде нудно на своєму дивані. Або в віконці на вулицю подивитися, де діти з скрипками проходять. Вони завжди повинні бути зайнятими. В іншому випадку вони дізнаються нічого. Візьміть пауси, послухайте себе і не спустошуйте себе. Вони будуть руйнувати своє життя, Бог заборонений. Життєве життя – це непереносима активність та досягнення. І навіть якщо вони будуть відображені, це буде труба. Я повинен йти до психології. Що робить penny, якщо ви щасливі.

Так, жінки і джентльмени, ви чекали мене в полум'я або вдулж. Ви повинні мати справу з суспільством у вашій голові. І вирішіть собі, чи хочете ви танцювати з шахами для дитини або ні. Ви не можете Читання чи ні.

Але я шкодую. Видання



Автор: Лапіна



P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Приєднуйтесь до нас на Facebook, VKontakte, Odnoklassniki

Джерело: www.matrony.ru/u-menya-bolshe-net-spiska-idealnoy-materi/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное