Попадання в любові до себе власної волі

Все починається з себе. Коли ми падають в любов, ми прокидаємо в ранок з радістю... і хочемо зробити щось особливе для коханої людини! Ця людина повинна бути в першу чергу і в першу чергу.



«Особлива любов з собою... Я думав, як це дуже любов, де вона з'являється? Як правило при першому погляді (не менше в житті). Але що робити, якщо він не працює з першого погляду? Якщо ви хочете знову закохатися?

Я почав думати про мій досвід, а також запам'ятовування книг і фільмів, де персонажі спочатку не помітили одну точку-бланк, а потім все змінилося.

І найкращий фільм в цьому сенсі, звичайно, є «В любові власної волі».

Ш.Бібліотекар. Синій панчіх. Завжди готовий допомогти, допомогти, надійний товари і друг, колега, асоційований. Ви можете розраховувати на це, але не подивіться на нього. Ви можете поважати його, але ви можете її поважати?



Кожна перевага її доброти. А можливо, це не просто доброта, але той факт, що вона не має свого життя? Вона не має свого життя. (Подивитися вперед, коли вона має свої плани на життя, вона не буде так безпорадним.)

ЗДОРОВ'ЯКолишній спортсмен, хороший спортсмен, але місця, зайняті, як правило, другий. Я хотів перший. Позбавлення спорту, сну. Не вдалося життя. Він захопив результат замість того, щоб вийти з процесу. Потрібні бути щасливими, щоб він досягав другого найвищого. Якщо ви не оціните свої успіхи і досягнення (друге місце ще і успіх!), вимовляйте себе, не любите себе, то це відбувається:



Були два самотності. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Вера (тобто назва основного персонажа) не задоволена її життям. Так вона читає книжки, повторює автопідготовки до себе (підтвердження, як ми будемо говорити зараз).

Дії наших героїв:



Тема даної статті – «Фаллінг в любові». Тому я запитаю вас, щоб представити діалог між нашими героями Вера та Ігорем як внутрішнього діалогу між вами та вами. Ну, так, "біла лихоманка" © Ігор.



Перш за все, якщо ви вирішили відійти від мене (якщо ви вирішили закохатися з собою), ви повинні знайти щось добре в мене, оцінити його і почати захоплювати його, за допомогою автонавчання.

Написати 50 компліментів самостійно, відсвяткувати кожен день 2-3 успіхи в день, дізнатися себе через рефлексію, через тести, в роботі з тренером, знайти хороше в собі, дивлячись на себе в дзеркалі і шукати всередині себе і т.д.

Що неприпустимо в мене, спробуйте не помітити.

Що ми звертаємо увагу на зростання. Якщо ми орієнтуємося на наші недоліки, вони підвищують; якщо ми орієнтуємося на наші переваги, ми станемо кращим!

Ми зустрінемося з тим, що наші зустрічі стають звичкою.

Краще приділити собі 20 хвилин на добу, ніж вилетіти на вихідні або на відпочинок, а в кінці нічого не робити, щоденні невеликі практики набагато ефективніше, адже вони сприяють створенню нових звичок.

І намагатися зробити щось приємне для мене.

Влаштуйте собі дату своїми руками, будь ласка, зробіть собі приємні речі, цілком можна організувати і безкоштовно, і короткочасний, головне - регулярно робити!

Tolstoy - сказав він Ми любимо людей, які вони роблять. Злий вони роблять.

Ми любимо себе, коли ми починаємо доглядати за собою. Ми приготуємо себе, коли забуваємо про себе.

Що говорить Ігор? Віра повинна стати химером, піклуючись про вашу фігуру, одяг, одяг, ставити себе в порядку. Автотренінг хороший. Внутрішня зміна важлива, але має бути зовнішня зміна. Правильне харчування, харчування або інші види спорту, вітаміни, пити більше води. Не про твердих, рясних дієтах, прості маленькі секрети зроблять вас виглядати і відчувати себе краще, я знаю напевно, я тестую його на себе і своїх друзів і клієнтів.

І найголовніше, що говорить Ігор:

Ви повинні бути впевнені, що ви красиві, що ви красиву.
- Тільки фольги до.
І ви повинні бути трохи приступи, з девілом в очах.

Легко бути, весело принаймні іноді, м'якоть.

Так, наші герої розробили план дій і почали його реалізувати. Чи легко знайти щось добре в одному?



У той же спосіб, важко дозволити собі похвалитися, дати собі компліменти, важко знайти щось добре в собі, якщо ми звикли до лікування себе надзвичайно критично. Але це цілком реально, це те, що один з моїх друзів пише:

Я хотів би подумати, що я був поганий, що я мав скинути себе, а потім я можу досягти успіху. Чим більше я змусив себе вичавити ще одну краплю, тим гірше я отримав. Коли я відчув, що я був там, вона була легше похвалитися і підтримувати себе, і речі стали легше робити. Зміна не відбувається миттєво, а головне керівництво для новачків – початок.

У процесі повернення на себе, труднощі, стійкість, поломки можуть виникнути:



Іноді я хочу кинути. Але якщо ви все ще знайдете відвагу продовжити, ви можете отримати дивовижні результати!

Дуже важливим фактором є визнання себе. Коли ви пишете плани на майбутнє, коли ви думаєте про свою кар’єру, про свою професійну допомогу, коли ви намагаєте нові професії, відкрийте невідомі якості, проявляєте себе новим чином!

Чи можна закохати чоловіка, який сидить з спиною в темному приміщенні і мовчить? Увімкніть світлий душ! Поверніть своє обличчя! І ви будете розуміти, що ви не повинні закохатися, тому що ви вже любите себе. Ви просто повинні пам'ятати про це!





Самолюбна формула.


Це мій формула, ви можете мати схожі та / або інші інгредієнти!

1,1 км Знайте себе.І для цього, щоб зацікавити себе, знати і бути в курсі себе. За допомогою нових цікавих занять, шляхом тренувань, тренерських занять, тренінгів, медитації, зустрічі з собою, розуміння бажань і потреб, знайомства з собою в дзеркалі, захоплення себе.



2. Еволюція. Живіть своє життя. Зробіть плани на майбутнє, опишіть про себе в 10 років, в 5 році. У вас є план місяця, тиждень, день. Ці плани можуть змінюватися, але якщо немає напрямку йти, це важко, щоб бути впевнені, що я жити, де я дійсно хочу піти.



3. У Знаючи себе, Концентрат на подвір’ях, захоплюючи себе, оцінить успіх. Подаруйте собі компліменти і зберігайте журнал успіху.



4. У Підтримайте себе. Підтримуючи близьких. Запитайте на підтримку близьких. Повірити себе, вірити у близьких, розраховувати на віру. Познайомтесь з любов’ю. Смішні кохані, розповідають їм слова любові.



5. Умань Стати професіоналом в галузі, Відмінною матір'ю і педагогом її дітей є також суперпрофесіонал, і це дуже відрізняється від "сидіти вдома з дітьми". І зробити це, визначити свою професійну роботу, знайти цікаве завдання. Не так важко, до речі.



6. Жнівень Подбайте про себе, здоров'я, грати в спорт, харчуватися прямо.Мотористи дуже добре розуміють аналогію. Для того, щоб на машині послужити довгий час, необхідно подбати про те, що ремонтується вчасно, пройти технічні перевірки, мити, заправка з гарним паливом. Чому ми гірше, ніж наші автомобілі? Головна Не вичерпувати себе, але піклуватися про здоров'я. Це різні.



7. Про нас Вивчення психології, навчайтеся правильно поводитися з невдачами, критикою, припинити залежати від чужої думки (це не завжди просто, але цілком реально).



8. У Насолоджуйтеся! І радіс.З повагою. Сюрприз. Відпочинок, безтурботно провести час, туман навколо, сміятися, прогулянка, займатися творчістю, подбати про себе.

Повідомляємо про те, що Ігор почав закохатися з Верою:



9. Навігація Вчимося подякувати і прощати.По-перше!

Резюме та щасливе закінчення:

Підпишіться на наш канал YouTube, який дозволяє дивитися онлайн, завантажити з YouTube безкоштовно відео про відновлення, омолодження особи. Любов для інших і для себе, як почуття високих вібрацій є важливим чинником в загоєнні.



Як це, поділитися своїми друзями! https://www.youtube.com/канал/UCXd71u0w04qcwk32c8kY2BA/відео

Веб-сайт: http://www.facebook.com/



Люблю себе і щасливі! Видання



Автор: Світлана Неганова



П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Приєднуйтесь до нас на Facebook, VKontakte, Odnoklassniki

Джерело: interesno.co/myself/769112dcafe1

Категории

Смотрите также

Новое и интересное