Як відповісти Незручні питання від дітей

Зазвичай я не втрачу в кишеню, але є час, коли діти просять щось, що я не маю відповіді. Я хвилююсь, що вони досліджують світ з такою цікавою, і я завжди заохочував їх ділитися своїми почуттями і запитати. Тому я так нервую, коли виникають проблеми? Може бути, ми всі хвилюватися про це, тому що ми думаємо, що ми повинні дати ідеальний відповідь кожен раз.







«Чи варто сказати, «О, це питання, нехай я думаю,» і ми будемо говорити про це пізніше». Головне - це те, що пізніше ви дійсно повернулися до неї. — Стефан Флазіг, к.т.н. та дитячий психолог. Але якщо ви втомилися або підкреслилите, це легко виходити з стандартом, коли ви були діти. У цій статті ви можете запозичувати деякі ідеї, якщо ваші діти просять вас несподіваними питаннями або сказати, що ви відчуваєте себе комфортно.

Чому ви повинні йти на роботу?

Ваша дитина не хоче чути список причин. Він просто не хоче залишити, він хоче вам залишитися з ним. Замість того, щоб пояснити, що ви працюєте, ви оплачуєте зарплату, яку ви купуєте їжу, дайте дитині право відчувати себе таким чином і змінити розмову на щось більш позитивним.

Ви можете сказати, наприклад, «Я знаю, що ви хочете, щоб я не був там!» або «Коли я залишаю, я думаю про вас» або «Я маю на увазі, що я нагадав мені, що я буду бачити вас найближчим часом». Не кажіть, що ви не хочете працювати. «Це може призвести до того, що робота не весела, – говорить Беці Браун, дитячий поведінковий і досвідчений експерт і автор Tell Me Що подарувати.

Ви також можете додати, «Я люблю роботу і людей, які я працюю». Якщо ваша дитина продовжить запитати, чому інші батьки залишаються вдома з дітьми, і ви не можете сказати, «Щоб сім'я вирішує, що найкраще для них», або «Це багато інших речей, які я роблю». Я мама, я дружина, я... Все це займає час. й

Кожен має це. Чому не я?

Діти дуже тривожні. «Діти катує вас з тим, що він буде переконливо, неймовірно наполегливо запитати щось над і знову», – коментує консультант Wendy Mogel, Ph.D., автор щастя Teared Knee. Намагатися тримати на небезпекі і заперечувати про те, скільки ваша дитина вже має.

Ви можете сказати, я знаю, скільки ви хочете, щоб Star Wars сабер. Дякуемо вам за день народження або ви можете зберегти свої гроші на кишеню, або "Так, Ашлі має iPhone, але кожна сім'я вибирає для себе. Якщо Ваш запит дитини перетворюється в нескінченний привід, додайте цю тему «закриваємо» або «Ви зробите це». й

Чи ми багаті?

Більшість молодих дітей не знають, що "багаті" дійсно означає, і їх питання про фінанси фактично виростуть з порівняння (до того, як дитина на майданчику забрали про наявність озерного будинку) або вони можуть турбувати (якщо тато втратила свою роботу, ми не будемо жити?)

Запитайте дитину, щоб бути багатим. Він може почути вас про проблеми з грошима або втратити свою роботу і турбуватися про це. З іншого боку, можливо, він просто хоче бути в змозі купити все, що він хоче. Після того, як ви визначаєте, що це питання, ви можете відповісти на це найбільш точно.

«Ми повинні бути обережними, щоб не витрачати гроші на речі, які ми зараз не потребуємо». Ми завжди подбаємо про вас. Якщо ваша дитина хоче дізнатися більше, розкажіть, що у вас є більше грошей, ніж деякі люди, але менше інших. Ви також можете сказати, що ви маєте достатньо грошей, щоб жити, як ви хочете, і зробити те, що вам подобається.





Чому мені подобається?

Це не просто для батьків, щоб почути це, але намагатися не переоцінювати або розшифрувати свої почуття дитини, кажучи: «Що не псує!» Звісно, ми любимо вас! За словами Робін Берман, лікар і автор батьківського дозволеного: Як зародити дитину любов'ю і правила.

Якщо ви заперечуєте почуття дитини, вони не відходять. Як вони відчувають себе і чому. Ви хочете знати, що йде на: чи ніхто не відіграв з дитиною під час перезавантаження, або чи ніхто не грає з дитиною.

З`ясуйте, ви краще скажете щось подібне, "Для мене більше про це," або попросіть, "Що сталося, чому ви думаєте так?" Крім того, ви можете підтримати дитину: «Це потрібно зробити сумним і сердитися». Як ви думаєте, що ви можете зробити?

Ви хочете дізнатися, як впоратися з почуттями і соціальними проблемами. Змогла зробити це дуже важлива життєва майстерність, говорить доктор Берман. Дізнайтесь, що кожен відчуває себе від часу і долає його. Також, поспілкуватися з викладачем, щоб переконатися, що у вас є точну інформацію і ваша дитина не робить нічого, що відштовхує однокласників.

Чи затопили повені наш будинок?

Погані новини швидко розповсюджуються. Експерти стверджують, що діти до 7 повинні бути захищені від телевізійних новин та настільних розмов про стихії та трагедії. У будь-якому віці діти можуть миттєво читати вашу реакцію. Так ви дізнаєтесь, що саме ваша дитина почув, запитуючи, «Давайте мені, що ви знаєте? й

Я знаю, що ви турбуєтесь про те, що наш будинок буде вражений диким вогнем / hurricane/earthquake. Що не станеться, це далеко від цього. й

«Якщо ви не можете, лежачи не допоможемо вам», - розповідає Бецсі Браун, «але в залежності від віку дитини і зрілості, вам не доведеться нічого розповісти». «Я в управлінні ситуацією і зробимо все можливе, щоб все було з вами». Для того, щоб зробити все більш переконливим, ми можемо додати, що кожен: поліція, пожежники, викладачі та лікарі працюють, щоб переконатися, що ніхто не зашкодить.

Чи є бабуся божевільна гиня незабаром?

«Це завжди погана ідея, щоб приховати серйозні захворювання або смерть, оскільки ваша дитина занадто молодий за погані новини», - розповідає Бецсі Браун, «Діти знають, коли ми турбуємо, і якщо ми не пояснимо, що йдемо, вони можуть подумати, що це їх несправність. й

Якщо ви повинні говорити про те, що хтось дуже хворий і може загинути, дочекайтеся, поки ви можете контролювати свої емоції. Ви можете сказати, "Grandma має проблему здоров'я, але ми сподіваємося, що вона отримує краще і живе довго." Ми не знаємо, але лікарі роблять все, щоб допомогти їй. Вони добре доглядають за нею. й

Ще один спосіб поставити його, «Грандма має рак, деякі види цього захворювання можна вилікувати, і деякі не можуть. Вона має лише один і вона може померти. Приготований до наступного питання, найгірший дитячий кошмар, «Що ви збираєтеся вмирати?» «Я не збираюся вмирати» У мене є здорове тіло і я піклуюся про це, і я буду маму, коли ви йдете в школу, коли ви йдете в літній табір, коли ви в школі і коли ви студент.





Ви і Дад, щоб отримати розлучення?

Ваше шлюб - це модель, яку ваша дитина буде використовувати для побудови власних відносин, коли вони ростуть. З дітьми запитують питання, як це означає, що ви повинні знайти спосіб виправити ваші незгоди з дружиною. «Використовувати ситуацію, щоб показати, що люди, які люблять один одного, можуть мати відмінності, але вони можуть вирішувати проблеми з любов'ю і повагою», - сказав Флейзіг.

Коли в сім'ї є більш конфліктний конфлікт, він може відлякати дитину, щоб пояснити йому, що це не про розлучення і заспокоїти його вниз. Дякуємо дітям за нагадку про те, що сварки болять всіх, і обіцяє намагатися вирішувати проблеми мирно.

Якщо ви дійсно розлучилися, краще пояснювати всі ваші діти разом з дружиною: «Ми не робимо разом з собою». Ми намагалися зробити це, але ми вирішили, що краще не жити разом. Якщо ви не знаєте, що ви нічого не помилилися. Ми завжди будемо любити вас і залишатися батьками. Ми зробимо все, що ми можемо отримати через неї. й

Що, якщо ви змінили вашу думку про те, що ви відповіли або не сказали, що ви хочете? Я подумав про те, що ми говоримо про це, і це те, що я хочу сказати." Подумайте про ваші стосунки з Вашою дитиною більше, ніж ви думаєте. Видання





ЗАМОВИТИ ТАКОЖ: 10 речей, які не повинні сказати хорошій бабусі

Збір врожаю мільйонера: 6 корисних порад





P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Приєднуйтесь до нас на Facebook, VKontakte, Odnoklassniki

Джерело: www.matrony.ru/kak-otvechat-na-neudobnyie-voprosyi-detey/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное