За 8 місяців дана 18-річна дівчина тільки ate 3 яблука в день. Це те, що він дивився як 5 років!

Victoire Mason Doxer Франції є 18. Дівчина навчається важко, оздоблює ступінь бакалавра. Вечора, мама вирішила взяти дочку, щоб відпочити. Тоді вона не могла навіть підозрювати, що в той момент життя Виконавця перетвориться в справжній кошмар.

Р



Красива дівчина в ТРЦ помітила престижну модельне агентство. Віктоар завжди мріяв про політику, але шанс, що будь-яка дівчина мріє про її підліткові роки, не може допомогти, але привертати молодого студента. Соон Виктоар вже зробив перші кроки у моделюванні кар’єри. З цього дня життя почала перетворюватися в пеклі.





Дівчинка відчувала себе просто в дикій джунглі модельного бізнесу, де зацарював нездорова тонкість.

«Не сказав мені, що ви повинні схуднути. Я розповім: у вересні у нас є модний тиждень, розмір одягу 32-34 - вам потрібно вписати в неї.





У два місяці студенту довелося втратити близько десяти кілограмів. Дієта? Три яблука в день. Сода - це дозволяє відчути повну. Після тижня можна з'їсти шматочок курки або риби.





Розроблена модельна стратегія! Victoire з висотою 1.78 зважився 47 кг, сяючи на хвилях Парижа, Мілана і Нью-Йорка. Дівчина працювала з такими відомими брендами, як Олександр Маккоролев та Михайло Міу, поступово вона стала дуже популярною, увійшла в топ двадцять моделей.

р.



Але за все цей зовнішній глянець був жорстокою правдою. Victoire пішов в анорексію:

Здавалося, що я не мав пульсу, я втратив своє волосся, мій період припинився.

Дівчина згадує з жахом, як вона регулярно дивиться після показів мод.

Найгірша частина полягає в тому, що Всі фото моделей Photoshopped:

«Ти завжди додали щік, щоки до мене, – каже Виктоар. Моделі, які все ще працюють для них, скажуть, що я лежачи - вони хочуть переслідувати кар'єру, тому вони нічого не говорять. Щоб уникнути підозри у пресі, вони їдають гамбургерів перед журналістами, а потім, коли камери відключаються, заходять в туалет, де вони блювотні.





Як дорослий, Віктоар зрозумів, що вона вже втратила себе як людину. Вона стала дуже самотньою. Дівчинка впала в глибоку депресію і побачила тільки один вихід. Після 8 місяців моделювання вона спробувала самогубство.

«Зрозуміло ніхто. «Так, ваше життя – це мрія!» Але я ніколи не був так нещасливим до, говорить Victoire.





В кінці дівчина вирішила припинити свій контракт і закінчити її моделювання кар'єри.

23-річний Французька жінка нещодавно написав книгу «Ворс Не Slim Enough». Щоденник моделі, в якому вона правдиво описала все: жорстока дієта, терористичні параметри, дизайнери, для яких жінка є тільки об'єктом голоду. Малкa Lagerfeld коментує: костюми Chanel не підходять жінкам, які мають груди. Але жінка на природі повинна мати груди! Чому вони не просто пришивають те, що потрібно для жінок!



Також читайте: Шок! Дельфінарій: За свято

Мама нехай її йти в клуб. Вранці мій дочок не міг ходити або говорити.



Історія Віктоару навіть надихнула уряд, щоб передати закон про заборону занадто жорсткі параметри моделі.





"Нехай, якщо хтось говорить, що вам потрібно схуднути!" - це порада досвідченої моделі, яка бажати всім молодим дівчатам, що мріяли про кішка.

Тепер Виктоар повернувся у форму, одягає розмір 38, починає театральну кар’єру. Вона є лише одним з небагатьох моделей, які вирішили розповісти людям правду за сценаріями моделювання бізнесу. Видання



П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: www.g8ozd.ru/franzuskaya-model/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное