Чому ми продаємо у дітей

Чому батьки агресивні до своїх дітей? Що виросте з дитини, яка постійно витягується? Що таке ситуація? Психолог Людмила Петрівна Відповіді.

Як відрізнити радянські батьки? Якщо дитина стрмить і падає, ніхто не буде кидати йому допомогу. Вони з'являться на нього. Вони можуть пошкодити, але не обов'язково. А замість того, як спустошування буде продовжуватися: Скільки разів ви сказали, щоб подивитися під ноги? Чи знаєте ви це?

Один спосіб або інший, перший, імпульсивна реакція полягає в тому, щоб кора, витягти, його. І тоді вони відтіняють, як вони хочуть боляче вас. Дуже дивний, коли ви думаєте про це. Все зрозуміло, що він не націлений, говорить психолог Людмила Петрановська.





- Людмила Володимирівна, це показник не схожих на дитину?

- Я б не сказав, що. В іншому випадку можна побачити, що батьки люблять дитину. Моя мама, до речі, завжди зробила це, хоча вона любила мене дуже багато, звичайно, і в інших випадках вона завжди була готова шкоду. Я не можу зрозуміти логіку.

Побоюючись, що дитина впала і боляче, роздратування і небезпека батьків не може пояснити. Після того, як все частіше зрозуміло, що нічого страшного трапилося, і ніякого пошкодження не тільки дитині, а й до колін.

Якщо батьки поспішають кудись, а раптом - несподіваний удар. Роздратування зрозуміло.

Але подразнення і кричущий приходять і йдуть, навіть якщо ніхто не поспішає і сім'я просто ходиться.



Великий брат переглядає вас.

- Тоді де ця агресія проти своїх дітей, необґрунтована?

до У зв'язку з цим є постійний третій. Це, батько не тільки з дитиною, але в компанії цієї третьої сили, яка відстежує, як добре він справляється з материнськими обов'язками.

І це третій може бути реальним, наприклад, у вигляді строгих бабусях, які прагнуть зробити коментар або стан, опікунка або вчитель або хтось інший, або віртуальний. «старший брат» всередині, луна думки матері, що її дочка є поганою матір'ю.

Тому кожен раз, що відбувається до дитини і залежність від цього «третя» сильний, батько покривається сильною тривожністю. І людина в цьому моменті не дуже вміє думати про те, що дитина схожа. Всі його думки прокинулися до того, як виправдати себе в очах цього страшного підступного «третя», який може скасувати його в якості батька, кажучи, наприклад: «Подивитися, як страшний все з вами: дитина впав, коліна брудні в бруді». Що ти з батьками?

Реакція повністю ірраціональна. Не в ситуації, де дитина дійсно блювота, але коли здається більш логічною, щоб допомогти, шкодувати. Замість дитини атакують агресію.

- Чому страх бути поганим батьком, ніж, скажеш, поганий працівник?

до Ми відповідальні за нашу дитину. Хоча деякі жінки поширюють це своїм чоловікам. Наприклад, вони відчувають себе дуже погано, коли чоловік виглядає приступним або не дуже добре в присутності незнайомців. І вони відчувають себе відповідальними за це. Але це трохи відрізняється.

Це дитина, яка є агресивною. А коли щось відбувається у дитини, батьки відчувають, що це те, що вони кладуть на громадський дисплей, як два-мени, як хороший батько і мати.



Дитина, як пучок

до Якщо у дорослого є стрес, скажеш, на роботі, чому він часто починає розбити дитину, а не на літніх родичах, знайомих?

до У ситуації стресу людина може збитись на будь-який і що-небудь. А сусід, який прийшов, щоб висловити скарги, і телефонний дзвінок для рекламних цілей.

Чому частіше хворіють діти? Оскільки це безпечніше. Перед тим як розбити подразнення на дорослому, подумайте про це. І дитина не бореться, і тому це найзручніший варіант.

до Чи є випадки, коли дитина постійно слугує психологічною сумкою, на якій доросла «порушує стрес»?

до Виявляється патологічні ситуації, коли це стає нормою. У дорослому житті, все погано, а потім «Я приїду додому – ти сієш». І відповідна відповідь. Але це ще не патологічна ситуація, стосується людей з дисфункційних сімей, де, наприклад, алкогольний батько, пригнічений мати і так далі.

І ми говоримо про звичайні сім'ї.

Жінки, які мають проблеми з їх особистим життям, не мають чоловіка, частіше розбризують агресію на дітей?

до Коли жінка не має чоловіка, вона не має ресурсу, щоб спиратися. Немає того, хто буде шкодувати, підтримувати, водити голову.

Коли одна жінка підняла дитину, її «гниль і приймати» баланс тяжко порушується. Вона дає, дає, дає весь час, але ніхто не подарувати їй. Все від кави до ліжка, до подарунків, добрих слів, гілочок, бетонної допомоги.

Тому зрозуміло, що стрес накопичується швидше, і не зрозуміло, як його зняти.

до Скільки може бути хворим на те, що батьки постійно сльозяться його роздратування, втоми, страхи?

- Завжди розтягувати. Все залежить від того, як постійно і що робити решту часу. Якщо іноді батько не вдається пересуватися, і всі інші часи є хороші стосунки між ним і дитиною, то немає нічого неправильного.

А що означає зламати, в якій формі? Це одна річ, коли батько не роздратував себе, розтертий подразнений, інший - згущений і злий.



Нервове покоління?

до Що таке зв’язок між агресією проти дітей та загальної агресії, яка сьогодні присутня в нашому суспільстві? Чи буде ще більше нервового покоління?

- Суспільство не стала більш агресивною, ніж раніше. Агресія стала помітною, і до того, як вона була дуже щільною.

Але я не думаю, що діти виростуть більше нервів. По суті, вони тепер отримують більше від своїх батьків, ніж вони зробили з себе.

Шукаю, я можу побачити, що є багато батьків, які намагаються витрачати більше часу на своїх дітей; чоловіки великі спини в сім'ї і приділяють більше уваги дітям.

Між тими неприємними епізодами, де батьки занурилися і жовчають, вони спілкуються з дітьми ще і більш глибоко. Я думаю, що діти краще, ніж у нас, більш впевнені і відкриті до світу.

до Отже, покоління з хронічною депривацією підвищує дітей краще, ніж вони підняли їх?

до Це покоління намагається забезпечити, що діти не мають депривації. Взяти прийом дітей, неформальних, духовних, теплих відносин з ними. По-друге, коли було подумано, дитина потребує дисципліни. У багатьох сім'ях не було глибокого контакту між дітьми та батьками.

Сьогодні батьки більш уважні до емоційних переживань дитини, не розглядають його постійно, намагаються вступити до своєї позиції, можуть попросити прощення.

- Чи можна контролювати себе таким чином, щоб не розбити агресію на дитину?

- Контролюючи себе, коли ви дуже напружені - це складне завдання. Так краще дивитися на свій досвід, подбати про себе і не принести себе на стрес. Якщо ви робите, ви повинні подумати про те, де ви можете допомогти. Не чоловік, тому є друзі, батьки, сестри, брати, психотерапевт. Ви не можете приводити себе до стану керованого коня, коли ви не подбаєте про те, що відбувається і коли ви доторкнетеся до вас, ви отримаєте гістеричний. Ви повинні бути відповідальними не тільки для дитини, але і для себе.



Напівгенетичний страх

- Як позбутися від «трети» у відносинах з дитиною?

до Щоб зрозуміти, наскільки це небезпечно. Часто перебільшуються страхи. Наприклад, хістерія: «Справедлива справедливість, всі діти будуть скоро відходити!» Іноді третина є власним батькам, і вам потрібно зрозуміти, що те, що мама думає про те, як я підняла своїх дітей, я дійсно збираю їх добре. Якщо ви знаєте, куди приїжджаєте страх, ви можете працювати з ним. Наприклад, завдання вчителя не оцінювати батьківські здібності, але навчити дитину.

до Але причини цього страху іноді не лежать на поверхні.

до Часто має коріння, які йдуть назад до минулого. Для поколінь розірвалися межі сімейства. Діти не належали батькам і батькам не змогли гарантувати їх безпеку.

І цей досвід розуміння, коли ви усвідомлюєте, що все може бути зроблено для вас і вашої дитини, і ви не можете захистити його, є дуже недавно. Це був досвідчений нашими бабусями і не може реагувати на сьогодні. Вони спілкувалися нам своїм страхом реального досвіду.

Я один раз спілкувався з жінкою, яка провела свій ранній дитинстві в нацконцентраційному таборі в Молдові. І матір її, що там з двома дітьми (завдяки Богом, всі вони збереглися), потім для відпочинку свого життя, як тільки діти мали тему невдоволення, найменший протест, вона почала нервувати і повторювати: «Святий, тихий!» Не потрібно говорити про це. й

Вона мала підштовхований страх будь-якої уваги до своєї сім'ї, найменший вигляд від загального тихого ряду. І вона може бути зрозумілою. Через жахи концентраційного табору вона навчалася невидимою.

Я повторю, це зовсім недавно, є ще діти, які трапилися в таких ситуаціях. Зрозуміло, що це не може бути...

- Чи працює сім'я сьогодні? Всі ці соціальні патронажні оповідання і так далі, не означає, що півгенетичний страх?

до З одного боку, наша держава неодноразово проявляє себе як слон в Китаї магазин, який допоможе, щоб всі, хто не встигнути втекти, це не здавалося б. З іншого боку, є ірраціональна хістерія. Іноді людина пережила опіку, якби все по-зовнішності загострилося, і болить доторкнутися до цього місця.

Так само, як це. Впевнений, що кожен досвідчений досвід сім'ї-клітини суспільства з розбитими кордонами так гостро, коли батьки не могли б говорити своїм дітям про свої цінності, про своїх предків, про родичів, які були репресовані. Все повинно бути контрольованим...





Йонас Харрісон: Стоп-дозування Ці 3 Небезпечні На головну

Ні рожеві або чорні окуляри: Чи варто захистити дітей від правди?

Це горло. І це не проходить швидко, ми все одно маємо в цьому місці чутливі.

Перед встановленням ненадійної чутливості до одного або двох поколінь необхідно пройти до мінімуму.

І тепер у нас є всі, як, шкіра після свіжого опіку. Сенсорно болить. І це необхідно акуратно обробити, акуратно. Не забудьте подбати про себе, один одному.



Автори: Людмила Петроновська, Оксана Головко





P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Джерело: www.pravmir.ru/pochemu-my-krichim-na-detej-bez-prichiny-psixolog/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное