4 000 р. Що робити для підлітків

Найскладніші відносини в світі не є любов'ю. Проблема всього часу завжди була, і, ймовірно, буде залишатися, конфлікт між батьками і дітьми, який пікує момент, коли дитина переходить в старшу підліткову групу.

У цій точці, будь-які зв’язки, які колись існували між дітьми та їхніми батьками та батьками, що дивно стираються, а протистояння починається в сім’ї, яка може призвести до простих коштовностей у кращому віці, на гірше, щоб розбити в сім’ї.

Щоб уникнути тепла пристрастей може спробувати зрозуміти дитину, незалежно від того, чи ми згодні з його діями. Для того, щоб зробити це простіше, ми пропонуємо вам ознайомитися з 4 точками, які ви, як батьки, повинні пам'ятати і приймати.





«Так, що я не маю на увазі щось неправильне. й

Мовчання дитини є одним з найбільших проблем для батьків. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Більш часто, ніж ні, це ставлення викликало паніку і ігнорування в них, так само, як ми робимо сьогодні, тому що наші мозок неминуче фарбують гірше. Розчин – залишити дітей самостійно. Вони не можуть зацікавити наш досвід і історії, оскільки вони є у всьому світі, і ви повинні прийняти це. Час прийде і все буде змінюватися, але не зараз.





«Я не єдиний, що не впливає на мене. й

Ваша дитина завжди буде дитиною, але тільки для вас. По суті, коли дитина вперше виходить на себе, ви перестаєте бути єдиним джерелом досвіду, тепер це весь світ. І що ж рішення підліток робить його рішенням, і ви не повинні, навіть не повинні поважати його.

Часто буває, що батьки не згодні з вибором дитини, іноді вважають його некоректним, іноді відмовляються від того, що вони не беруть участь в процесі, іноді просто не розуміють, але все ж ви повинні поважати його. Це єдиний спосіб виховання людини, який не буде байдужим до досвіду, емоцій та думок інших.





«Я намагаюся зрозуміти світ від мого досвіду, дати мені час. й

Ви чекали пацієнтові для першого слова і першого кроку, ставлячи над першими намистинами, тому чому це або що переваги миттєво непристойно? Що відбувається всередині людини від 14 років? Тексти пісень, а це означає: Його душа і серце все ще відкриті для світу і поглинати все, як губка.

Подаруйте дитині час, щоб відфільтрувати все і з'ясувати, що підходить і що варто відмовитися. Він, безумовно, зробить правильний вибір, і це той, який вже очевидний для вас, але він повинен прийти до нього самому, інакше він буде відчувати, що ви нав'язували це або що ідея на ньому. Ця чарівна природа не переносить і виберете протилежність.





«Я люблю тебе і візьміть свій приклад ще більше, ніж ви думаєте. й

Навіть якщо ви постійно перебуваєте в боротьбі, навіть якщо ваша дитина має найбільш складний період, і навіть коли ви думаєте, що все втрачено, ви забуваєте про одне - що з дитинства дитина будує все навколо того, як він бачить своїх батьків. Навіть якщо в костюмі емоцій ви почуєте про відтінку, це не так.

Він болить, так, але болить дитину, тому що батьки – люди, зображення яких і візерунок поведінки вкладаються в його підсвідомість, і вірити мене, коли приходить час, перед складним вибором, він буде думати про те, що ви б зробити.




Як мати. .

Як не підняти дітей: 10 «не» Юлія Хіпенреітер





P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Джерело: Formulalubvi.com/zhizn/4-veshhi-kotoryie-nuzhno-ponyat-roditelyam-podrostka/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное