Регулятор власних кордонів: чому не пригнічує гнів

Дуже важливе почуття (не плутати з небезпекою і злом як поняття).

Де пригнічується довгий час, є втрачений доступ до енергії бажань. (Я не знаю, що я хочу), з часом виникає досвід «Я не знаю, хто я, я не знаю, що я маю», є різноманітність сорок, якщо він довгий і дуже ретельно пригнічений.

Щось неконтрольовано. Всього провин (читати - гнівка, спрямована на себе), може бути депресія, є внутрішній критик, який осідає в голові жирним тролом і кожен крок знецінки, питання власної доброти і що б не згорнулося від цього, існують проекції в зовнішній світ - всі люди стають сито, погода теж, і в цілому багато речей відразу стають сором'язливими і несправедливими.

Де пригнічує гнів, є постійними відступами. Можна торкнутися нескінченно в подушці вночі, або ходити з часто хворим горлом.



Агер відрізняється.

Захищаючи цінний характер.

Я не маю відповідальності за життя. Я думаю, що інші повинні зробити те, що я думаю, це просто і право, що інші повинні знати, що я маю на увазі, навіть коли я не кажу це прямо.

Але в будь-якому випадку. Ангер є регулятором власних меж.й

Де пригнічує гнів, не існує чіткості у переживання власних кордонів. Він кидає його при порушенні незнайомців, потім при надмірному згинанні власної.

Агер часто називають «негативним почуттям», часто вважається, що гнів поганий, непристойний, безглуздий, неправильний.

Мені здається, що вся точка Висловлення небезпеки - це ціла майстерність, яку ви навчитеся.й Агер часто вважається небезпечним – небезпечним для відносин, небезпечним для інших, щоб оцінити (що думають про мене люди?). Хочу бути «добрим» в очах інших людей... і в цілому є ціле локомотивне, яке може досягати цього.

Агер - це зуби людини.
Вони можуть гасити те, що корисно.
Вони можуть захистити себе.
Вони можуть виражати себе.

Питання не можна сердитися або пригнічувати небезпеку.Питання про те, як висловити свою небезпеку.й



Коли я працюю з дітьми, це було визнання багатьох з них, що їх небезпека може бути висловлена словами «Я сердитися прямо зараз», «Коли ви відчуєте свою іграшка або знищити мої споруди, зіпсувати мої малюнки, я сердитися, це неприємно для мене, будь ласка, не робити це, інакше я віддаю себе від вас / буде боротися з вами / не довіряю тебе».

Перед тим, що єдиний спосіб захистити себе і висловити небезпеку був прийняти іграшка, зіпсувати картину в поверненні, вдарити, викликати, кинути тартру, і один раз, хлопець здивував, а потім взяв ніж і кинувся на його зловживання.

Батьки, які ще ніколи не навчалися висловити свою гніву, подрібнити їх серця, відчував шум, потішивши у своїх дітей, змушуючи його зупинити = пригнічувати їх гнів. Що б люди думають?

«Ви зараз сердитися, тому що Ваня взяла вашу іграшка». У вас є право сердитися і сказати, "Я сердитися і я не хочу, щоб ви прийняли іграшка назад." Не бити Ваня, болить. Але ви можете подбати про себе, продумуючи, що ви будете робити, якщо Ванья не почне вас і тримається.

Або, "Ви зараз сердитися, тому що ви хочете зберегти гру, але це час, щоб закінчити гру." Я бачу тебе сердитися. Але вам не доведеться бити мене за це, вона болить мене, і я не бачу себе. Ви можете поспілкуватися про ваш гнів і відчувати його. Не хочу закінчити гру. Але ці правила не можна робити. Ми повинні залишити, незалежно від того, наскільки це важко.

Агер – це спосіб зрозуміти себе. Як відчути себе.

Ангер завжди є маркером чогось важливого. І, як правило, є обгорткою для більш глибоких почуттів і досвіду. Але не знаючи, що всередині цих ящиків, не знаючи. І часто коштовно називаються «мі цінності». Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Життя гнів Не схожий на пучок, образливий, знищує все навколо вас. Небезпека життєдіяльності означає перебування в дотик з цим почуттям, що дає йому простір до тих пір, поки вона потребує. Подбайте про безпеку та навколишнє середовище.



Усуваючи людину і мітивши себе «Я сердитися, коли ви це робимо» або «Я сердитися на тебе прямо зараз і готовий тримати розмову, коли я спокій» абсолютно різні речі.

Ізо у першому випадку (у ізольованках) Збудження перекривачів, на яких діях виконуються, які можна пошкодити «збереження» від небезпеки.

У другому випадку Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Наприклад, в реалізації значення не допускається відключення себе. Як я хотів. Чи відчувається вартість відносин з цією особою. Або втілення, що, насправді, під цією небезпекою живе власний страх або вразливість.



Цікаво: Зауважений гнів

Як ніколи не злий: 3 поради від нейронауковців



Агер – вірний собака, який завжди перебуває на охороні праці та цінності свого майстра. Дуже важливо бути тим, щоб друзі з цим собакою.

П. С. І так, до речі, де гнів пригнічений, є родючий грунт для залежних відносин.



Автор: Аляєва Ксенія



П.С. І пам'ятаєте, просто змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: alyaeva.livejournal.com/90861.html

Категории

Смотрите также

Новое и интересное