Бітер таблетки: Перший досвід боротьби з потіними руками завжди занадто рано.

Тема я вирішив підняти сьогодні не приємною. Я, вона страшна. Це гірка таблетка, яку ви намагаєтеся ковтати. Шістьнадцять плюс, як прийнято писати в газетах.

Людина говорить на обличчя (віртуально, це реально), що ви забули, що це означає бути жінкою. Про жіночу сутність і ущільнення. Тексти пісень, а це означає: Я шкода, Господи!

І я кажу, Ми ніколи не змогли забути про те, що стать, клан і племена ми. Ми постійно нагадуємо про те, як ми відрізняється від чоловіків, а іноді навіть наполягають.«Ми не завжди хочемо, але ми завжди можемо». Я говорю про насильство, фізичну та психологічну. І щоб не піддаватися йому, ви повинні... Попереднє бути чоловіком?



Я прочитав цю цитату на блозі. Я даю його буквально, зберігаючи форму і пунктуацію.

«Я знаю, що це теж. Ми знаємо, що це таке. Невинність, як фізична, так і сексуальна, дуже поширена в наших палестинах. Неймовірність - дорослий дядько, батько сім'ї, який заповнює вас, школярка, в офісі і починає молитися, і ви просто йдете на німець і німець з жахом, тому що ви просто дитина, яка навчалася обробити ліктів, тобто бути покірним. Важко, нестерпно важко збити бесплату між ніжками людини, які я завжди називався ім'ям.

Невідносимість - чоловіча рука в транспорті, жаді і нещастям для вашого п'ятого дня. Це автобусний драйвер, який пообіцяв мати подивитися після того, як ви і відкинути вас в с. з її бабусям, а замість качки, "Ви приїжджаєте з мене до кінця". Це ваш біг, ваш страшний страх, ваш фантастичний серцебиття, ваш жах дорослих, неприємний світ.

Виоленс - хлопчик Ігор, з яким ви закохані і хто вперше запрошує вас на повільний танець, а потім, збираючи трохи від входу в клуб, хіти в обличчя в відповідь на ваш...

Це Сльози Танки, які не просто ріпакували, але і стриптизували в парку так, щоб не відпустити, кавалієр пішов після друга. Це водій таксі, який не дасть вам авто. Це друг вашого хлопця, який хоче взяти вас додому першим, а потім він отримує на своє місце, і ви стрибати з автомобіля на ходу руху, не розуміючи скільки ризику ви приймаєте. Це голос Юлі в телефоні: "Жуст... Біля будинку... Щось в шапці. Я хотів, що він не вбив мене. Не скажи нікому.

Це Слова вашого друга Діма про те, як вирощена людина охороняв його, хлопчика, на гаражах. Це хороший інтелектуальний чоловік, який, з непрозорості і кладки, “О, ви не хочете?” починає вас заплутати. Це бос, які загрожують бути пожежними, якщо ви не даєте. Це п'ятий поліцейський, який отримав свою відставку, приходить до дня народження Света і прагне до неї з гарматою: «Ви вирішили відмовитися від мене? й

Це десятки, сотні чоловічих, юнацьких нерозчинних рук, кулак, ляпаси, удари, які супроводжують вашу молодь і молодь ваших друзів. І не скажеш мені, що не існує. Ні, ти даш. Ме. Це. Розмова. Груша робить все сухим у роті, ви знаєте, що? Чи знаєте ви, як лякалися дівчата, які були просто діти, які влітку, і це літо вже цілі сексуальної агресії?

Вони не навчалися захищати себе, вони тільки сказали, щоб залишатися мовчазними, коли їхні старші говорили. І весь свій досвід, всі свої навички, мовчить.

Причиною є те, що більшість жінок знають це справа. Ми мовчить.й Ніна ріпаку я знав, що коли-небудь пішов до поліції. Я не скажу нічого до мого батька. Зняття синців і абразій. Я попередив все було океї. Так що тепер будь-який фольга в LiveJournal може сказати з повну впевненість: "Так, ви робите все вгору."

Що таке причина для цієї тиші? Потерпілий злочин не довіряє професіоналізму слідчих. Потерпілий просто знає, що люди, швидше за все, не вірний кульприт, але її. Яким чином вони відчувають себе краще. Навіть найсвіжіші, як правило, думають у ключі: Я думаю, що це шлях або мій мозок буде вибухнути.

Американська Аліса Сієблод описав її в автобіографічному романі: Про зброю терапевта. Помилки Я згадував себе, що поліція виявила свої окуляри і його ніж практично в одному місці, біля цегляної тротуарної доріжки.

«У вас є ножа в тунелі?» він запитав. "Вело, ія", - підтвердив. "Я не отримую." Як можна ріпакувати, якщо він не має ножа? Якщо ваш батько не може з’ясувати, що відбувається і практично звикає вас, щоб збитися і ріпакувати, що про інші? Не чекайте розуміння. Очікується, що нав'язливі погляди, загибки за спину: «Це її, тим самим.» Ви чули, що це сталося? - і навіть булінг.

"Рапед" - етикетка. Ти не той, що ви втратили, ти зіпсувавш, ти лепер. Ви коли-небудь жили в гуртожитку? Чи знаєте ви там ріпаку? Нерідко. Покраїнска, невелика і виправдана, хто може скаржатись? Вона просто продовжує жити, де непристойні картинки розфарбовуються на стінах, що зображують її ніжками широкими, а поруч з нею є лінія чоловічих фігур.

А напис: «Ленка дає всім». До тих пір, поки громадська реагує таким чином, насильство не зменшиться. Ми просто не хочемо знати про нього. І всі ті, хто зіткнувся з ним, гоління і стигматизація. Болить. З великим захопленням. й



Ні, це не про мене. Коли я був шести, мій брат врятував мене. Хтось дядько назвав мене гаражами, пропонуючи їсти цукерки, і мій дев'ятирічний брат сказав мій дядько, що моя мама прийшла, і дядько, зляка, зліва.

Коли я був восьмим, мій подруга і я відійшов від дивного дядька зносу окуляри. За цей час батьки вже провели пояснювальні бесіди з нами на тему ман'яки, які люблять вбити дітей, виїжджаючи їх в куточки з пропозиціями для домашніх тварин кошеня або за смаком торта. "Дівчата, ти хочеш морозива?" і ми перевернулися і дали косу.

Ця загадкова тема викликала нас, маленькі, буря емоцій, вели секретності і прагнення до чогось уточнити щось. У безневинному дитинстві мій брат і я роздягнув і навчався один одному, і навіть доторкнувся один одному. Це те, що діти роблять. Подумайте про це зараз.

І в шкільному інтересі вторинних статевих характеристик не ослаблений. Хлопці завжди намагалися снопа або щіпка, тому я ходив з важким зсувом в руках і вдарив без розмови. «Дівчина, що якщо ми ріпакуємо? й

У віці від десяти років я відійшов в час, в одинадцятому я зламав з міцних рук, і в віці 12, в піонерському таборі, ходив один день біля паркану, і людина змащена за парканом. Я шукаю його, і я знаю, що він має ковбасу, що з'являється зі своїх штанів. "Дівчина, приїхати, прийти, дотик." Я повернувся до поліцейської станції. Я думав, що я був кричущим для сечі, але потім я сказав, що я працював в тиші.

На похороні другу загинув маніак.

На 15, всі очі розбилися про мене в дачній ділянці сіро-волосного менеджера. Довгий час я спробував говорити про те, як пігми роблять любов. Дякую Я не можу стояти мами перед мною.

Скільки разів ви закрили, скручені, відійти, стрибати з автобуса? Я дуже радий, що я не був дуже красивим, тому я уникла чергової неприємності – я ніколи не спробував «збирати» братів на зубних автомобілях. Але все ж я мав бути постійно оповіщення.

У віці шістнадцяти вона перевозила ніжку в кишені. Просто в разі. На сімнадцятому довелося взяти гармату. Я подякував охоронцювальному ангелу, який в цілому зумів жити в житті.

У польовій практиці, один раз в нашому будинку дівчини, місцеві п'яні зламали двері, подрібнили ножі на дівчат. Вони побігалися з нашими хлопцями, був махетом. Я прокинувся по всьому, кинувся до кінця. Але пістолет під подушку продовжував вичавити.

У віці більшості в арсеналі самозахисту вже був ніж, гармата і газ.

Я намагався «прогулятися» з хлопцями, але стала знезаду. Завдяки сексуальній освіті я знав, що має секс з періодичним недосвідченим партнером в кущі не принесе задоволення, але це може додати багато проблем.

Тим не менш, завдяки тому, що сталося в той час, я навіть не розумію такі варіанти спілкування з протилежним сексом. Тому перші відносини закінчилися досить швидко – Я не могла перенаправитися і «гнинути» його. Він не потребує права. Чому?

Особливо коли вона стала більш-менш гідною для сукні. Таксі драйвери, колеги, «Назмен» і Татари, особливо старі, постійно виготовляли непрозорі запити. Я пішов на ринок для крупи, і старий алер сказав мені обличчя, "Чи ти моя коханка?" Так, господиня часто називають, але ніколи не одружений. Не більше "переглянута" і не світиться.

Рапедні однокласники ... Дівчата з школи, які займаються проституцією, п'ятнадцять років підлітки, які «живі» з дорослими чоловіками. Ніна моїх однокласників втратила свою незаймана з однолітками.

Дуже довго я не згубився навіть думати про «це». й

У свідомому віці я вирішив піти на карате. Я завжди був залучений до спорту, але тут він став елементарним шармом для себе. З того часу, до речі, стерлінг стає значно рідше. Можливо, вона припинила погляд на жертву, персонаж почав читати в очах.

Я помітив, що з тих пір я не даю себе боляче. Ні. Звичайно, трапляються речі.

Хоча я навчився життям, я все ще знайти себе в ситуації, де сила рук і швидкість ніг, а також погляд, з яким я можу вбити, може врятувати своє здоров'я і навіть життя. Але деякі мої друзі ніколи не дізналися цю мудрість. Тому, іноді ви повинні консолі: «Я був лучений і ріпакований вірменами», «Як він міг зробити це мені, я думав, що він був від хорошої сім'ї», «Я думав, що любив мене, і він тільки бажав секс ... Я зламав, і він дав мені хут... й

Так, і ловити себе думкам, що «всі чоловіки притулок». По-перше, серед «батьківців» є клопоти, які йдуть від абстиненції, і вони втрачають всю можливість контролювати себе на погляді жінки і пропонують відразу приступати до дій, оскільки вони більше не можуть «порушувати руки». й

Навчався відмовлятися. Я вірно вирішив, що «без любові і взаємного, нічого не станеться». Про нас Але це все вірно, це життя.

Ви читаєте іноді солодкі любовні романи і усвідомлює, як далеко вони від реальності. Занадто багато хто з них, ненадійна ніжність, лікуючи жінок, які боролися, як предики, які тільки потребують грошей. І одруження схожа на те, що ці жінки подрібнюються.

У мене є багато друзів серед чоловіків, які лікують мені, як жінка-дружина, включаючи романтичні стосунки. Ти знаєш, що жінка може бути людиною або сексуальним об'єктом. Вони не здаються друзям і закоханим одночасно.

Я дивлюся, і здається, що будь-які сексуальні відносини є невротичними. Є багато причин, і одна з них є особливостями виховання хлопчиків. Вони фемінізовані!

Жіноче суспільство вирушило з розуму. Від віку двадцяти-двох років я почав коригувати, що ви можете «провести дитину на себе», з шлюбу. Ось так багато однодумців! Хтось випадково отримав вагітну, але не мав аборту, хтось з розпаду приховав дитину від коханого чоловіка, який не збирався одружитися, хтось просто подарував ідею шлюбу і давав в цьому образі.

Так, дорогі чоловіки, ми ніколи не перестаємо пам'ятати, що ми реальні жінки. І навіть якщо ми хочемо забути, ми нагадуємо.

І я впевнений, що всі крихкі жінки, відлякуті жінки, боїться інтимності, байдужі до чоловіків жінок, сноуборди, які відлякуються занадто холодною поведінкою, відштовхують вас на вулицях і постійно бояться, бояться, не з нуля. Це ваша несправність, до речі!





Зателефонувавши до нього зраду занадто рівним.

Високі очікування



Не дивно, що на місцях знайомства забугорни напишіть, що російська жінка схожа на заморожену полуницю. За смаком його спочатку потрібно «пшеняти».

Цей сумний щоденник має щасливе закінчення: У мене є нормальна людина. Але це інша історія...



Автор: Олена Балашова



P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Джерело: www.matrony.ru/pervyj-opyt-borby-protiv-potnyx-ruk-prixodit-vsegda-slishkom-rano/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное